28330
10917302841238962806.jpg
  • Firerock
    #12077
    ezt tegnap hallottam a meccs végén:
    Itt a húsvét itt a nyúl Magyar-Málta 3-0:)
  • Rockynhooo
    #12076
    TV-be lehetett am hallani szurkolást? :D majd visszanézem kiváncsi vok milyenek voltak a golok meg az egész mennyire tér el mint élőben :D
  • Unreal1942
    #12075
    Nem rossz gondoltat, de kell hozzá majd a hasonlóan jó árú jegy is!
    50 ezer nézőt a Puskás stadionba
  • w77d
    #12074
    itt meg haver lazán meséli a wc-s élményeit, miközben tartunk visszafelé szünetben a szektorba :D
  • w77d
    #12073
    a hullám :)
  • Unreal1942
    #12072
    Na ez kemény.
  • Rockynhooo
    #12071
    na én meg most értem haza :D szép volt fiúk! T szektor istenek voltunk , annyira nem is tudtam figyelni a meccsre mert annyira szurkoltunk bár a vezészurkolók nem mindig voltak öszhangban velünk de jó volt:) kicsit bosszantott h mások nagyon fel sem álltak , mikor kiabáltuk hogy álljatok föl kb 1,5 perc után voltak képesek megemelkedni és tapsolni... mind1 jó hangulat volt meg a 6 kör hullámzás sem volt semmi :) végén mellettem volt egy Fradi ultra mondta h higgyem el uccsó helyzetből még vágunk egyet :D mondom áá hülyeségeket beszélsz :D aztá mikor gól volt nem hittem volna ,hogy életben maradok annyira örjöngött mindenki :D Svéden,Portugálon kötelező ott lenni megbeszéltük haverokkal :) összeségében lényeg a 3 pont szép volt :)
  • davidragon
    #12070
    19-es.
    egyébként lesz ismétlés tv-ben? biztos mutatták :P
  • w77d
    #12069
    nekem nagyjából megjött a hangom mire hazaértem, de bebaszott a hangulat rendesen XD
  • Matthew Prosac
    #12068
    most értem haza, jó hangulat volt nagyon :) szép volt fiúk, berekedtem :)
  • w77d
    #12067
    én az A szektorban voltam, meccs előtt 15 percel csak oda tudtam jegyet szerezni. Viszont nem 10x-es áron vettem, hanem volt egy nagyon redes apuka a fiával, akiknek volt plusz 2 jegye és annyiért adták, amennyiért vették. A többi üzér kegyetlen árakat szabott. Egy részeges tata 11ezer ft-ért akarta nekem adni az 1200ft-os jegyet XD
  • w77d
    #12066
    jaja, azt hittük, hogy a 4-dik kör után megtörik de ment tovább XD
  • Kaplan
    #12065
    Nem csodálnám ha ezután felállítanák a padról. Mondjuk nekem az Argentín válogatott mindig is rejtély volt.

    A mai meccsünkre visszatérve. Nem volt rossz, azért voltak szép momentumok, az eredmény pazar, a három pont megvan. Csak már lenne a svédek elleni meccs...
  • ProGabe #12064
    ezzel bizony újra beállították a negatív rekordjukat
  • fsgh
    #12063
    Bolivia 6 - 1 Argentina

    Most viszont nagyon csúnyán kikapnak.
  • ProGabe #12062
    nincsen. de azt mondták van tekintélye és ért hozzá. hát ez nem jött be
  • fsgh
    #12061
    Mondjuk eddig azért nyerte a meccseket az Argentin válogatott, Diegoval...
  • Kaplan
    #12060
    Diegonak van egyáltalán edzői képesítése? Mert tudtommal minden ilyen nélkül ültették le arra a jó kellemes meleg kispadra.
  • ProGabe #12059
    Diegonak játszania kéne, nem szövkapitánysággal próbálkoznia, azzal többre mennének :)
  • 5w0rdf15h
    #12058
  • fsgh
    #12057
    a vezérszurkoló egy vicc volt. Vagyis mindegyik az volt. Ennyi erőből én is kiabálhattam volna a kerítés tetejéről...
  • fsgh
    #12056
    Jaja:DDDd Te melyik szektorban voltál?
  • bubu13
    #12055
    80. perc Bolívia 5- 1 Argentína
    Azért ez durvább és ezzel is megy el a tippmixem :S
  • LasDen #12054
    Poland 10 - 0 San Marino

    ijj....azé ez durva lett.....szegény San Marinoiak....
  • miki36
    #12053
    Nagy Grat a csapatnak! :)
    Lőhettünk volna többet is és játszhattunk volna kicsit szebben, de ha nyer a Csapat én már boldog vagyok:)
  • bubu13
    #12052
    Kinnt voltam a meccsen. A játék nem volt valami nagy szám a hangulat jó volt viszont nem volt nagy összhang a "vezérszurkoló" szurkolók közt.
  • davidragon
    #12051
    Az a 6-7 kör hullámzás hatalmas volt :)
  • w77d
    #12050
    most értem haza, a közönség isteni volt. Leírhatatlan volt a hangulat :D

    tényleg nem játszottunk világklasszis játékot, de az eddigi színvonalnál lényegesen jobb volt. No meg itt a 3 pont ;)
  • Takezó
    #12049
    Én is kint voltam, és őszintén szólva nem sok pozitívat mondhatok... a játék iszonyat gyenge volt, és ami nagyon bosszantó volt az a folytonos hátrajáték. Szélesi különösképp, de mindenki csak hátra játszott anélkül, hogy ezzel 1 máltai támadót is kihúztunk volna, mert ők aztán nem jöttek. Betoji játék volt, és csak irdatlan mák ez a különbség. Az albán meccs, noha küzdősebb volt, és az albánok is jobbak voltak, még sokkal jobban tetszett, mint ez.
  • fsgh
    #12048
    Kint voltam én is:) Jó volt a hangulat. 36ezer ember egyszerre szurkol(máramikor...) nem semmi érzés:D

    Am meg 3-0 ellenére elég szarok voltunk. 1-0, nyomott Málta...pff...
  • ProGabe #12047
    3 pont a zsebben, ennyi a lényeg. dolgozni kell tovább és hinni, remélni hogy valami sikerül majd a "nagyok" ellen is
  • szucsy89
    #12046
    nah kint voltam a meccsen, ami lejött sztem, hogy az elején rúgtunk egy gyors gólt és ahelyett hogy megnyugodtunk volna, görcsösen játszottunk. tulajdonképpen a 7.perctől a 81.percig a játékunk 0 volt, a 2.gól után feloldódtunk és 10perc alatt tulajdonképpen 2gólt rúgtunk. namármost így kellett volna végig és akkor 6-7 gólt lőhettünk volna. sztem azért málta ellen nem is nagyon lehetett felpörögni más meccs lesz a svédek ellen, de tényleg szerény játék volt:S akit kiemelnék: Huszti, Dzsudzsák, Juhász...a hangulat meg sztem jó volt nagyon:) SÜN!!:d

    ja, és bejött a tippem:P
  • gerg82
    #12045
    Magyarország - Málta VB selejtező mérkőzés 3:0 (1:0) Összefoglaló
  • scs17
    #12044
    Hát albánoknak sajna nem sikerült meglepni a dánokat: 80.perc 3-0 a dánoknak.
  • Tigristank
    #12043
    Szerintem még Dzsudzsák is jó volt, csak párszor lehetett volna önzetlenebb.
  • Lammer
    #12042
    jeeee, 3 nyuszi ide! (de sajnos csatlakozom az elottem szolokhoz! ez lehet tenyleg keveske lesz :( ne legyen igazam!)
  • bodajoci
    #12041
    Királyok voltunkDe ez a játék tényleg kevéske lesz a nagyok ellen. Esetleg Huszti ütötte meg azt a szintet, ami kéne.
  • Kalozoner
    #12040
    de sajnálom hogy nem tudtam kimenni a meccsre, nincs nagyobb élmény egy focidrukkernek mint a Hazai csapata győzelme.... rettegjenek a portugálok és a svédek(de jó lenne)....

    csak így tovább srácok...
  • Paranoia
    #12039
    vki vmi összefoglalót linkelne?!

    köszi
  • Tigristank
    #12038
    Grat a válogatottnak, szép volt! Sajnos szerintem ez a játék a svédek és portugálok ellen nem lesz elegendő, de majd meglátjuk. :S