28329
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #26757
    Nekem mindegy melyikuk van a keretben,csak palyara ne lepjen egyik se :D Nikolicsban bizhatunk egyedul
  • LasDen #26756
    én is inkább őt választottam volna. Mégha az egyik nagyobb falábú mint a másik...
  • Láma!
    #26755
    mondjuk legalább Szalai helyett Bödét hivhatta volna, alkat, stílus hasonló, csak az egyik nem látott meccset közelről hónapok óta, a másik meg elkapta a fonalat...
  • LasDen #26754
    A MAGYAR VÁLOGATOTT VÉGLEGES, 25 FŐS KERETE

    Kapusok: Király Gábor (Haladás), Bogdán Ádám (Liverpool – Anglia), Dibusz Dénes (Ferencváros)

    Védők: Fiola Attila (Puskás Akadémia), Botka Endre (Budapest Honvéd), Juhász Roland (Videoton FC), Vanczák Vilmos (Sion – Svájc), Lang Ádám (Videoton FC), Kádár Tamás (Lech Poznan – Lengyelország), Guzmics Richárd (Wisla Kraków – Lengyelország), Leandro (Ferencváros), Bosnjak Predrag (Haladás)

    Középpályások: Elek Ákos (Csangcsun Jataj – Kína), Nagy Ádám (Ferencváros), Tőzsér Dániel, Bódi Ádám (DVSC-Teva), Gera Zoltán (Ferencváros), Kalmár Zsolt (RB Leipzig – Németország)

    Támadók: Stieber Zoltán (Hamburger SV – Németország), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan – Lengyelország), Nikolics Nemanja (Legia Warszawa – Lengyelország), Szalai Ádám (Hoffenheim – Németország), Priskin Tamás (Slovan Bratislava – Szlovákia), Dzsudzsák Balázs (Bursaspor – Törökország), Németh Krisztián (Sporting Kansas City – Egyesült Államok)
  • dave9004
    #26753
    lefogadom mikor hírbehozták vele, az enesósoknak is rá kellett guglizni a Bursasporra, még ha volt is a bl-ben nemrég
  • Jim Morrison
    #26752
    főleg amennyi dzsudzsi hír volt egy nap, fifa videók, clickbait címek, bulvár hírek, stb....vicc lett
  • szucsy89
    #26751
    NEMZETISPORT.HU 2015.08.25 11:40 Frissítve: 2015.08.25 12:00
    Real Madrid: a Bursaspor miatt a 11. klub viszi a középpályást?

    főcím..

    persze kedves enezsó, mostmár mindenbe bele kell csempészni a bursaspor nevet.... szánalmas egy bagázs
  • Grenzjager
    #26750
    Nem azokat kik még az nb1-ben sem játszanak. Románok ellen újoncokat eleve nem jó húzás szerintem, és sok az újonc a keretben.

  • bakkerman
    #26749
    én meg kezdetném mindkettejüket,mivel veszíteni való nincsen,a harmadik hely valószínűleg meglesz,ezért nem gáz ha nekimegyünk mordornak,hazai pályán muszáj
  • argo001
    #26748
    A védelemben meg sok a kérdőjel, de csatárposzton jó a helyzet, Niko meg Némó nagyon jó formában vannak, én például Nikolicsot biztosan a kezdőbe raknám.
  • banok
    #26747
    És mégis kiket szeretnél látni?
  • dave9004
    #26746
    Langot konkréten az egyenlítő gólunk után rögtön lekapta a francia hétvégén :D:D
  • DaemoonHunter
    #26745
    Ne izgulj ennyire. Ez csak keret...nem kezdő.
  • Grenzjager
    #26744
    Gulácsi? csak piros lapot gyűjt Botka? :) Nagy Ádám? ?? Simon Ádám? Vida? Kalmár volt már egyszer csere?
    Stieber meg Tőzsér talán játék meg klub nélkül is jó lehet... talán ők. De Mervó? Vagy Szalai?? ..... Leandro hatalmas kötényeket kap, de Langnál még így is jobb.... szörnyű ez a védelem....
  • Grenzjager
    #26743
    Storck kihirdette a románok és északírek elleni keretet

    Kapusok: Király Gábor (Haladás), Dibusz Dénes (Ferencváros), Bogdán Ádám (Liverpool), Gulácsi Péter (RB Leipzig), Megyeri Balázs (Getafe)

    Védők: Fiola Attila (Puskás Akadémia), Botka Endre (Budapest Honvéd), Szolnoki Roland (Videoton FC), Juhász Roland (Videoton FC), Vanczák Vilmos (FC Sion), Guzmics Richárd (Wisla Krakow), Pintér Ádám (Ferencváros), Lang Ádám (Videoton FC), Kádár Tamás (Lech Poznan), Leandro (Ferencváros)

    Középpályások: Elek Ákos (Csangcsun Jataj), Nagy Ádám (Ferencváros), Varga József (DVSC), Tőzsér Dániel, Vida Máté (Vasas), Simon Ádám (Videoton FC), Hajnal Tamás (Ferencváros), Gera Zoltán (Ferencváros), Kalmár Zsolt (RB Leipzig)

    Támadók: Stieber Zoltán (Hamburger SV), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Nikolics Nemanja (Legia Warsawa), Dzsudzsák Balázs (Bursaspor), Németh Krisztián (Sporting Kansas City), Szalai Ádám (Hoffenheim), Priskin Tamás (Slovan Bratislava), Mervó Bence (MTK Budapest), Böde Dániel (Ferencváros)

    ...... ez a Storck beteg???
  • dave9004
    #26742
    evvan. Brigade nélkül am is rendezetlen szurkolás lesz, meg szelfibot.
    Majd kivetítős meccsnézés
  • Jim Morrison
    #26741
    Csak szurkolókkal legyen ne divatnézőkkel ;)
  • Krisztiam #26740
    de mi ez egy nap alatt elfogy az összes jegy? felháborítóó
  • Krisztiam #26739
    fasza be se tudtam lépni, hogy vegyek jegyet..
  • bakkerman
    #26738
    Sajnoa igen...ilyenkor szokott megremegni a lab
  • dave9004
    #26737
    pedig ilyenkor szokott jönni.
  • Jim Morrison
    #26736
    Szerintem a fiuk is erzik hogy ezen tobb mulik egy mint egy kijutas :)
  • szucsy89
    #26735
    kevesebb mint 20 óra alatt elfogyott minden jegy!

    sporteseményért ekkora érdeklődés még nem volt a zországban, nagyon remélem hogy nem égünk be egy zakóval, mert az kiverné mindenkinél a biztosítékot
  • Kaplan
    #26734
    Én azt gondolom, hogy technikai oldalról ezt kötelező lett volna megoldani. Nem tudom, hogy milyen rendszergazdág, IT-sek dolgoznak ott, de ez eléggé nagy blama volt. Normális esetben ennek pont így kellett volna működnie: A szerver bírja a terhelést, a jegyek három óra alatt elfogynak.
  • passatgt
    #26733
    már elfogyott mind:) Értem a háborogást, de azért technikai oldalról is nézzétek, nem egyszerű a helyzet. Ha bírta volna kb 3 óra alatt elfogy 20e jegy, amit nem egyszerű azért kiszolgálni...
  • bakkerman
    #26732
    1-2 nap es helyreall a rendszer,valami 7-8 ezer jegyet adtak el meg csak,szoval van esely
  • Lópikula
    #26731
    Erre se megyünk köszönjük mlsz.hu
  • bakkerman
    #26730
    Remélem nem játssza el az MLSZ amit szokott,hogy komplett szektorokat zár le biztonsági okokból,had legyen tényleg csordultig megtelve a Grupi,ütni kell mordor földet és irány Franciaország!!
  • Krisztiam #26729
    Összeomlott az mlsz honlapja..
  • Kaplan
    #26728
    Pali interjú! Tiszteletteljes, kiváló felfogással és kommunikációs készséggel rendelkező ember. Sok sikert kívánok neki! Hiányoznak az ilyen példaképek, szomorú, hogy mennyi hiteltelen kóklerrel van tele az ország. Csak így tovább Pali!
  • AnuluWork #26727
  • AnuluWork #26726
    Inkább az első.
  • hungary27
    #26725
    Második hely meglehet.
  • Muki100
    #26724
    Halálcsoport: I (Horvátország, Izland, Ukrajna, Törökország,Finnország)

    Halálian gyenge csoport: mienk

    Feröer
    Lettország
    Andorra
  • Darthmushroom
    #26723
    szerintem meg mernek.
  • fonak
    #26722
    Kétlem hogy ide mernek jönni ilyenben...
  • Krisztiam #26721
    Magyargyalázó..
  • DaemoonHunter
    #26720
    Én a helyedben messze elkerülném az index típusú híroldalakat...
  • AnuluWork #26719
    U20 okoskodás

    ... mindezt a tíz emberrel játszott brazil meccs, és a 89 percig továbbjutásra álló szerb meccs után ...
  • dave9004
    #26718
    ha nem csak tapsikoló meg szelfiző ecsetfejűekkel lenne tele a gruppen, sztem simán nyernének.