28329
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #26837
    Király Gábornak nagyon drukkolok, hogy mindenféleképpen meglegyen a 100. válogatottsága, mert valaki ha ezt megérdemli az elmúlt negyedévszázadot nézve akkor Ő az. A main kívül kell még 4 meccs.
  • Grenzjager
    #26836
    Király Gábor - Fiola Attila, Guzmics Richárd, Kádár Tamás, Leandro de Almeida - Stieber Zoltán, Gera Zoltán, Elek Ákos, Dzsudzsák Balázs - Nikolics Nemanja, Németh Krisztián (mti)
  • Kaplan
    #26835
    Csak gondolom kiemelés lesz, akkor viszont ugyanabban a kalapban leszünk.
  • dave9004
    #26834
    Csak a görögök maradjanak utolsók és akkor nem számít a harmadik helyért az ellenük hullajtott pont. Viszont feröert verni kell
  • ReszegKoldus
    #26833
    Lehet a hollandok se jutnak ki, tehát ha mi se jutunk ki, akkor egy szinten vagyunk a hollandokkal, akik korábban simán vertek minket, így az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. :)
  • ressy14
    #26832
    Egy holnapi vereséget követően meg az lesz a szöveg, hogy mi megmondtuk, hogy erősek ezek az észak-írek, de a pótselejtezőn még ki lehet jutni. Ott megkapjuk Izraelt, a pályán továbbjutunk, de az UEFA kizár minket rasszizmus miatt. :D

    A most pótselejtezős helyen lévő csapatok közül talán az észt-albán duó, ami ellen lenne esélyünk.
  • Shep
    #26831
    Ennek se mondta meg senki ,hogy a focit gólra játsszák.
  • bakkerman
    #26830
    ember nincs a világon aki komolyan veszi azt a humbuk fifa ranglistát,de persze a mi szöv.kapunk a kivétel...
  • DaemoonHunter
    #26829
    „Tudjuk, hogy nem játszottunk nagyon támadólag Románia ellen, de a védelmünk a helyén volt. De Románia nagyon-nagyon jó csapat, hetedik a világranglistán. Reményeink szerint az északírek ellen több lehetőségünk lesz a támadásokra” – nyilatkozta Storck.
    .
    .
    .
    "Storck kérdésre válaszolva elmondta, az északíreket jobbnak tartja a románoknál, mivel az első helyen állnak a tabellán."

    Magyarán az északírek a legjobbak a csoportba, ellenük támadni, nyerni kell. A románok nem olyan jók, de azért ők is elég jók, ráadásul évszázados ellenfelek nekünk, ellenük jó a védekezés meg az X is. Oké.
  • bakkerman
    #26828
    A hollandok meg bajban vannak a 26. percben mar 2-0ra egnek...
  • Takezó
    #26827
    "The draw for the play-offs will be held on 18 October 2015.[3] The teams are seeded for the play-off draw according to the UEFA national team coefficient rankings updated after the completion of the group stage."
  • HUmanHunter
    #26826
    Ha nem a legjobb 3. ak leszünk, akkor randomra kapunk ellenfelet a többi harmadikak közül?
  • Krisztiam #26825
  • banok
    #26824
    A stadionon kívűl több "esemény" volt.
  • dave9004
    #26823
    semmit.
  • Olifat
    #26822
    Nem láttam a tegnapi meccset, sokat veszítettem?
  • LasDen #26821
    minden attól függ, hogy kit kapunk a pótselejtezőn....
  • Rockynhooo
    #26820
    A legjobb csoport 3. ja. többi pótselejtezőt nyom. Csoportutolsók ellen szerzett pontok kiesnek a végelszámolásnál. Mostani tabella alapján szerintem szlovén, ír , norvég ellen lenne némi esélyünk.
  • szabii98
    #26819
    A legjobb 3. is továbbjut automatikusan, nem? Kíváncsi vagyok mennyi rá az esély
  • passatgt
    #26818
    Románok kikapnak görögöktől, mi verjük íreket. Nem lesz itt gond:D

    Azt sajnálom csak, hogy teljesen a 3. helyre rendezkezdtünk be, gondolom írek ellen is egy 0-0-ra játszunk majd, így a 3. hely 99%, hogy megvan, de semmire nem fogunk menni vele.
  • Nyiri
    #26817
    Remélem a görögök nem pont ellenünk támadnak fel... Bár szerintem Ők már leszarják a EB-t.
  • bakkerman
    #26816
    Én is ebben bízom,hogy túlvannak ezen a nagy meccsen,lekerül a "magyar-román" féle teher a vállakról,és meg lehet verni higgadt de fegyelmezett játékkal az észak íreket. És akkor továbbra is ott vagyunk harcban a 2. helyért. Ha jól tudom még fogadjuk majd feröert,meg megyünk a görögökhöz,egy esetleges észak írek elleni győzelem, (plusz feröer) és egy görögök elleni jó eredmény még akár egyenesági kijutást is hozhat...
  • sempronius18
    #26815
    Sziasztok!

    Kapja be a f...... aki Bödét hiányolta Urbán Flórival együtt. Lehet a a mennyeiben nagy király, de a félamatőr Zseljó ellen megmutatta mennyit ér valójában nemzetközi szinten........

    Kapják be azok is akik legalább akkora drámát csinálnak most mint mikor erősebb kerettel 3-0-ra torkoztunk Bukarestben.
    Nektek Bognár Gyuri és Várhidi való.....
  • Krisztiam #26814
    jav: hétfőn
  • szabii98
    #26813
    „Nem lehetünk elégedettek, a pozitívum, hogy nem kaptunk ki – bosszankodott Dzsudzsák Balázs. – Támadásban nyújthattunk volna többet, taktikai csata folyt a pályán. A kapu előtt kevés akció volt, kevésszer kerültünk a román védelem mögé. Tovább él a remény, ennek is lehet örülni. Hétfőn kell a bravúr Észak-Írországban. A románok semmivel sem voltak jobbak, mint mi, Király Gabinak csak egyszer kellett védenie. Ha bátrabbak lettünk volna, többet is kihozhattunk volna a meccsből. Nem kell rettegnünk a románoktól, bebizonyítottuk, hogy pariban vagyunk velük. Hétfőn be kell hoznunk azt a három pontot, amit az északírek elvittek Budapestről.”

  • AnuluWork #26812
    Szerintem meg pont arra volt ez a meccs jó, hogy felszabadultan menjen az ÉIek ellen. Ott csak a győzelem elég.
  • Krisztiam #26811
    ilyen játékkal kedden kikapunk az észak írektől
  • bakkerman
    #26810
  • AnuluWork #26809
    Nem kellett volna az az egy meccs sem Pintérrel, és akkor ez egy jó eredmény. 30 percig bírtam nézni.
  • Nyiri
    #26808
    Szerintem így a legjobb mint amit évek óta összehozott a válogatott. Azért egy kicsit lehet örülni nem? Vagy már ennek se? Mit vártatok. Csoportelsőként kijutás?
  • UUUU
    #26807
    3 ponttal vezet a csoportelso, amely 2 meccset hazai palyan jatszik es csak ez az esely van megelozni es a meccs utan van pofaja ezeknek azt nyilatkozni, hogy a dontetlen jo eredmeny, sot mar a merkozes elott is.
  • LasDen #26806
    hogy legyen mire panaszkodni. Hát nem érted?!
  • attiGT
    #26805
    Arra panaszkodik az edzőnk, hogy csomó játékosunk nincs játékban... akkor a FASZOMÉRT KELLETT BÖDÉT KIHAGYNIA.......
  • UUUU
    #26804
    Ezek a nyilatkozatok is, szánalmas.
  • LasDen #26803
    az lesz :D
  • bakkerman
    #26802
    0-0...faszom a meccsbe legalabb jo hangulatban neztem ezt a fost,amire ugyse fog emlekezni az orszag 99%-a hetfo reggelre. 88. percben hazai palyan szelso helyett behoz egy csatart...ember...mar alapbol 442-vel kellett volna nekiesni a romanoknak,aztan majd lesz valami,ugyis csak ideiglenes ez a stork fasz. De ez is csak a sajat pocset vedte,a tutira ment,azaz a 3. helyre. A potselejtezo meg egy orosz rulett,ha kifogunk egy jonevu csapatot tele nyugaton focizo alapemberekkel,kitomnek minket mint a libat. Persze meg ott az eszak ir meccs...de ott is ez a koncepcio lesz,idegenben meg ugye foleg...szoval faszom,joejt mindenkinek holnap Szpari-Cegled,ott foci lesz ! :D
  • [HUN]FaTaL
    #26801
    Ahol majd kikapunk a Hollandoktól először 4-0-ra itthon aztán 6-1-re Amszterdamban :D
  • szabii98
    #26800
    ...ahonnan majd kizúgunk mint a picsa :D
  • LasDen #26799
    de ott leszünk a pótselejtezőkben...:O

    ez pedig a megkérdőjelezhetetlen előrelépés jele
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.09.04. 22:38:15
  • [HUN]FaTaL
    #26798
    Na sebaj, legalább eldőlt, hogy nem leszünk ott az EB-n.