28330
10917302841238962806.jpg
  • icemankimi
    #14612
    a nagy válogatott példát vehetne az u20 csapatról
    ma kikapunk 3:0 szerdán meg 2:1.
    Kedden meg az U20 bejut a döntőbe;)
  • Legend Killer
    #14611
    kösz.
  • banok
    #14610
    A tegnapi magyar teljesítmény tényleg fenomenális volt!!! Jó lenne Ghánát is legyűrni és döntőt játszani
    Addig is van egy nagy válogatott meccsünk ma ami 21.45-tól lesz Portugália ellen, ezt a Duna TV közvetíti.
    [url=http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=117&mforum=stream]streamek itt vannak/lesznek[url]
  • Mr Olimpia
    #14609
    Ó, nem kell félni! El kell menni helyette egy diszkóba, ahol kurva jól érzed magad és másnap a neten megnézed, hogy mennyire kaptunk ki. Nálam a jó kis seggrázós, mellringatós kislányok sokkal nagyobb hatást váltanak ki, mint Torghelle (ejtsd: torghelle) Satya veresbe hajló pofaszőrzete!
  • Mr Olimpia
    #14608
    Már egy hete U20-as vb lázban égek és teljesen megfeledkeztem arról, hogy ma Portugália-Mo. meccs lesz. Nem is fogom megnézni, nem idegelem magam, nem rontom el a mostani eksztatikus állapotot.
    Feltételezem megint beszari taktikával, 1 csatárral játszunk és csak az a kérdés, hogy kibekkeljük-e egy 0-0-lal vagy nagyon kikapunk. Az U20-as csapat kiválóan megmutatta, hogy minimum két csatár kell előre. 1 csatár mit csináljon fönt egyedül?
    Úgyhogy: hajrá U20-as csapat!
  • kuzco007
    #14607
    ez sztem akkora kacsa a srác meg röhög a gép előtt, hogy néhányan bevették!
  • Gunnersboy
    #14606
    milyen szabálytalan csere?
  • LasDen #14605
    ha igaz lenne a hír akkor a gazetta már ettől zengene... :D
  • galmat
    #14604
    Ízlelgessük egy kicsit még: Magyarország kedden Világbajnoki eldöntőt játszik! Ilyet se mondhatott az ember úgy 55 éve.

    Milyen messzinek tűnik már a Honduras elleni nyitány,pedig akkor még temettük őket talán, és most a legmerészebb reményinket váltják valóra. Amit a csehek és az olaszok ellen mutattak, abból tökéletesen látszik, hogy mekkora lelki ereje van ennek a csapatnak. Remélem a nagyválogatottnál tanulnak tőlük. És talán jópár játékos pár év múlva megpróbálhat majd nagyot alkotni felnőtt vb-selejtezőn.

    U20-as Válogatott, Loki köszönjük,hogy újra hitet adtatok,hogy él még a Magyar Foci, és reméljük felébred több évtizedes álmából!
  • 5w0rdf15h
    #14603
    szép kacsa :D
  • pinnacle
    #14602
    azért az nso nem épp a friss és hiteles forrás mintaképe:D
  • geo91
    #14601
    jóvicc!
    ha igaz lenne nso már rég megírta volna...
  • KAMIONOS KOGYO
    #14600
    Na ezt hol olvastad amúgy???
  • LasDen #14599
    szabálytalan csere????
  • KAMIONOS KOGYO
    #14598
    WTF?????
  • lalakov
    #14597
    Köszönöm.
  • joebacsi
    #14596
    megóvták a meccset a digok!
    szabálytalan csere miatt.
    sportjogászok szerint valószínűsíthető h megkapják a 3 pontot vagyis a továbbjutást:(
  • Csesza
    #14595
  • hedonist
    #14594
    TE JÉ ZU SOM :D:D ez mekkora volt:D
  • bodajoci
    #14593
    Nem is rád gondoltam. Koman volt a csapat esze az biztos:-)
  • Csacsi
    #14592
    Ha a nagyválogatott meccsre gondolsz a Portugálok ellen, akkor azt a Duna Tv-n tudod nézni este 21:30-tól.
  • baca01
    #14591
    Gondolom a Eurosport.
  • lalakov
    #14590
    Adja valamelyik csatorna az esti meccset?
  • chrissparduc
    #14589
    Bocsi én nem fikáztam a Némethet, csak azt jegyeztem meg, hogy Komannak több érdeme volt ebben a meccsben és a nevét sem említette senki!
  • Matthew Prosac
    #14588
    Szekeres is borzasztóan fog hiányozni, de legalább Présinger visszatér (Y)
  • bodajoci
    #14587
    Na a Németh fikázók most elhallgattak, de sajna nagyon kár Komanért.
  • Matthew Prosac
    #14586
    Két, egyaránt fáradt csapat mérkőzését láthatták a nézők, de ezen játékosaink ismét bebizonyították, hogy helyén van a szívük. Futballistáink ismét hatalmas mentális tartásról tettek tanúbizonyságot, és egy csodálatos mérkőzésen harcolták ki, hogy ott legyenek a világ legjobb négy gárdája között. A részletesebb elemzést inkább holnapra hagynám… - nyilatkozta a nem mindennapi mérkőzés után Egervári Sándor az mlsz.hu-nak
  • Tigristank
    #14585
    Kedden, 16:30-tól. Adja.
  • Christiansen
    #14584
    mikor lesz a Ghána elleni meccs? adja a tv rendesen, ugye?
  • Kaplan
    #14583
    Tudjátok mi a baj? Hogy csodálatos ez az eredmény, tényleg nagyon örülök de én már előre félek a holnapi meccstől. A nagyok szokásos lassú, statikus ötlettelen játékától. Nem akarom, hogy elrontsák a kedvem..
  • KAMIONOS KOGYO
    #14582
    http://www.fifa.com/u20worldcup/matches/round=253225/match=300090214/index.html
  • jefferson83
    #14581
    NSO-n az összes gól
  • jefferson83
    #14580
    Második gólunk viszont kimaradt innen, ejnye :/
  • KAMIONOS KOGYO
    #14579
  • Tigristank
    #14578
    Baromi izgalmas meccs volt, már-már túlzott mértékben is. :D
    Még szerencse, hogy mi jutottunk tovább, kell 1 kis sikerélmény.
  • Unreal1942
    #14577
    Csatlakozom. A B kategóriás színész válogatott most nem kaparta el magát a döntőig mint ahogy azt szokta.
  • jefferson83
    #14576
    Góóóóólok!


    Csesszék meg, de leizzasztottak a fiúk. Bíztam benne, hogy 2-0 meglesz rendes játékidőben, de így talán szebb a győzelem. Legnagyobb öröm, hogy a színész válogatottat végülis hazaküldtük! Szép volt srácok!
  • chrissparduc
    #14575
    AZ ISTENI SANYíííí!! :D
  • Unreal1942
    #14574
    NK lőtte be. Természetesen Koman érdeme, de pl két ilyen kiugratásból Szeretett Sanyink egyet se ért volna el. Nemhogy be lőtte volna.
  • Matthew Prosac
    #14573
    Koman és Németh nyerte meg. Nincs különbség. Azokat a helyzeteket ki is kellett használni, azt a tizenegyest ki is kellett harcolni...