28329
10917302841238962806.jpg
  • sz4bolcs
    #27037
    atyaisten, mekkora gól
  • GanXstaZoleeWrk
    #27036
    BÖDE BAZDMEG!!!!
  • GanXstaZoleeWrk
    #27035
    Köszönjük a bírónak :D
  • passatgt
    #27034
    guzmics összehozott egy tizenegyest is... köszönjük a bírónak
  • sz4bolcs
    #27033
    aztaku, milyet indított a fogorvos :D
  • UUUU
    #27032
    Atyaég akkora tizi volt mint a ház.
  • GanXstaZoleeWrk
    #27031
    Csak tudnám mi a fasznak adtunk 1 félidőt előnynek
  • SzocsA
    #27030
    Böde ezalatt az idő alatt többet csinált mint Gera egész meccs alatt.
    kezdőbe kellett volna betennni.
    Gera olyan mint a Bayernben Götze...
  • GanXstaZoleeWrk
    #27029
    Az akció előtt Böde középen szerzett labdát le a kalappal.
  • benőmenő
    #27028
    Böde gól!
    Mondjuk ezt a 4. és nem a 64.-be kellett volna...
  • sz4bolcs
    #27027
    mondtam én, hogy csak altatjuk őket
  • passatgt
    #27026
    de lesz
  • sz4bolcs
    #27025
    Gera, jó lövés, bedobás... :D
  • SzocsA
    #27024
    20 ember van a 16 oson belül, ott úgy nem lehet berúgni egy gólt sem, hiába mondja a kommentátor, hogy csak idő kérdése.
    Nekünk fogy el az idő.... nem lesz gól.
  • sz4bolcs
    #27023
    Ugyan már, nagyok az elvárásaid, itt csak egy labdát kellett volna elrúgni. :D
  • UUUU
    #27022
    Ahhoz kellene egy kis focitudás, vagy mondhatnám elég lett volna oda az is ha van egy kis esze.
    Kb. 4 éves korban külföldön megtanítják hogy ütközze le a félpályánál az ellenfél kontrázó játékosát egy sárgáért, hogy visszaérjen és felálljon újra a védelem.
    Még játéktudás se kell ehhez, de ezek még erre is képtelenek.
  • dave9004
    #27021
    ilyen hajjal kezdő lehetne
  • Muki100
    #27020

    A kedves vezetőnek épp most ajánlottak be 11 új bányászt meg egy szuper művezetőt.
  • Shep
    #27019
    Nem kell beszarni bunda meccs, nyeri fogunk csak így 30-as szorzóért tesszük, nem 1,25-ért :D
  • UUUU
    #27018
    Már csak az kell, hogy utána Dárdaizzanak.
    Amúgy pedig aki látja a magyar labdarugást, az vele együtt azt is látni fogja, hogy van még ennél is lejjebb.
  • Lópikula
    #27017
    Némethet Bödét be!!!
  • Lópikula
    #27016
    Azok után h Málta már megvert....
  • passatgt
    #27015
    volt
  • UUUU
    #27014
    Bármi is lesz a vége, egyszerűen egy vicc, hogy egy Feröer vezethet ellenünk.
    Szánalmas.
  • sz4bolcs
    #27013
    Hogy fut az idő, már a 45. perc... ilyen jó meccsen nem csoda xD
  • Lópikula
    #27012
    Szupercsapat. Volt helyzetünk?
  • j0rmungandr
    #27011
    Ez a feröeri hazaadás volt a legnagyobb "helyzetünk" a félidőben... Ez mindent elmond.
  • ReszegKoldus
    #27010
    Szerintem egyértelmű, hogy a hiba ott van, hogy nem épült még meg az új Puskás. 68 ezer ember előtt sokkal jobban tudnának játszani, mint egy ilyen kis stadionban! Több és nagyobb stadiont kéne építeni a sikerek érdekében
  • LasDen #27009
    5-10 év múlva mi lesz? San marinoval fogunk küzdeni a döntetlenért??
  • dave9004
    #27008
    ez vmi hiheteten
  • sz4bolcs
    #27007
    "Tulajdoképp miért is jo az ha ez a balfasz bagázs kijut bármien tornára?"

    -Lehet, hogy jobban jársz, ha ezt a kérdést valami feröeri foci fórumon teszed föl, tőlük előbb fogsz választ kapni arra, h. miért jó. :D
  • ReszegKoldus
    #27006
    Hogy fognak ezek ünnepelni, amikor sikerül megfordítaniuk a meccset...tiszta szégyen Pedig tökéletes lehetne így egy égés, hogy még nem lett érvényesítve a zárt kapu :)

    Aztán persze úgyis elfelejtenék sokan, amikor a következő selejtezősorozat kezdődik és indulhatna újra a reménykedés, ahogy minden évben :D
  • Lópikula
    #27005
    Jók a fiúk hozzák a mixem mint mindig loool.
  • ChipHazard
    #27004
    Megmondom öszintén hangosan felröhögtem a gólnál, de el is gondolkodtam, hátha ti tudtuk nekem választ adni :) Tulajdoképp miért is jo az ha ez a balfasz bagázs kijut bármien tornára? teszem kijutunk a VB-re, vagy EB , vagy mi a fene ez. Ott a csport mecsseken természetesen kikapunk, aztán 3 mecs után irány haza. Néhány evtizedre inkább teljesen megkéne szüntetni a focit az országban,
  • j0rmungandr
    #27003
    Megye 2ben több fantáziát látni, mint a játékunkban.
  • Jim Morrison
    #27002
    én már nem is nézem, örülnék ha nyerünk, de ezt nem bírom...
  • SzocsA
    #27001
    Góóól 1-0 vezetünk, ja nem.
    A 4. hely jó lesz
    Jönnek a kombinációk, ha kikapnak az utolsó meccsen mi meg csak X elünk meg kikapunk vagy nyerünk vagy beverjük tövig.
    Nem bazdmeg, meg kell verni, nyerni kell, ebből a csoportból ki lehetett volna menni elsőként vagy másodikként.

    Úgy játszunk mintha mi vezetünk. meg nem is sietünk ráérünk.
  • sz4bolcs
    #27000
    Most komolyan, 17. percben ki a f*szt érdekel h. ki kit hogy tud pontban utolérni? :D Legalább vmi jó történetet az 50-es évekből..
  • Jim Morrison
    #26999
    Amint megláttam, hogy megtorpan és hagyja a feröerinek a labdát éreztem, hogy baj lesz. Ha eléri a labdát fusson már könyörgöm, tizedik perc, nem a 110. ...
  • sz4bolcs
    #26998
    Nálam beakadt a stream, annyit láttam, h. gurul a magyar védő fele a labda, a következő pillanatban meg vezeti kapura a feröeri játékos. Kicsit megszédültem...:D