28330
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #17317
    Én is rühellem... elképesztően irritáló! :D

    Most ezt meg nem mondom neked, de kisértenek minket! :D
  • [HUN]FaTaL
    #17316
    Amúgy volt már olyan selejtező az elmúlt 15 évben hogy a 2. kalapból nem a svédeket kaptuk?:D
  • [HUN]FaTaL
    #17315
    Pfúj ne is mond azt a malacpofájú nagyképű k*csögöt. :D De örültem, hogy elhúzott a Barcából :)))
  • Solt
    #17314
    Nyilván másképpen fognak koncentrálni... ( remélem... ideje lenne elkapni azt a féreg ibrát! :D )
  • [HUN]FaTaL
    #17313
    Na jó csak a svédek ellen mondjuk lesz összesen a meccsen talán 2 olyan helyzetünk mint amiből vagy 8at hagytunk ki a litvánok ellen, jó lenne ezeket kihasználni.
  • Solt
    #17312
    Ja-ja... de ezen könnyebben lehet javítani, mintha helyzetbe sem kerülnénk! :)
  • [HUN]FaTaL
    #17311
    A Moldávok szerintem jobbak, mint a Litvánok. Egyébként szerintem azon a meccsen nagyon jól játszott a csapat, csak a helyzetkihasználás volt valami eszméletlen pocsék...
  • Solt
    #17310
    Igen, a Rudolf helyett jött! :)

    A Litvánok elvileg nem gyengék, de azon a meccsen 4-4-2-ben nagyon a kapujukhoz szorítottuk őket...

    Szerintem itthon bárki ellen ezt kéne játszani...
  • [HUN]FaTaL
    #17309
    Ja bocs akkor nem szóltam, csak visszanéztem youtubeon a videót és így volt felrajzolva is de akkor ezekszerint hülyék voltak :D

    Rudolf helyére jött Koman? Hm, rosszul emlékeztem azt hittem Vadóczot váltotta.

    1 csatár szerintem sem jó, megint csak előrerúgdossuk a labdákat majd aztán vagy lesz valami vagy nem. Marhaság, meg kéne próbálni vmi komolyabb ellenfél ellen, persze nem tétmeccsen a svédek ellen gondoltam :D
  • Solt
    #17308
    A Rudolf nem csatárt játszott... a Koman helyén volt jobb oldalon, a Gera meg ment középre... ;)

    A gyengébbek ellen, vagy itthon ment is a 4-4-2... idővel tán az erősebb csapatok ellen is megpróbáljuk, mert szerintem ideálisabb mint a 4-2-3-1...
  • [HUN]FaTaL
    #17307
    Finnek ellen 4-4-2 volt (Vermes Lipták Juhász Laczkó - Dzsudzsák, Gera, Vadócz (Koman), Elek - Szalai, Rudolf)

    Moldávok ellen bevallom nem emlékszem.

    Nem a Holland meccsről beszélek de Azerbajdzsán ellen nyugodtan lehetne 4-4-2-t játszani. Tudom-tudom, gyakorlás.. Csakhogy szerintem egy jóval gyengébb csapat ellen nem lehet taktikát gyakorolni, mert nincs értelme.

    #17305: Szép álom :D Még hazai pályán is ugrálnék ha X lenne. :D Akár egy unalmas 0-0-val is. Amúgy most meg lehet mutatni, hogy fejlődtünk valamit a Koeman féle csapathoz képest.
  • LasDen #17306
    fuck yea...
  • passatgt
    #17305
    hollandokat verjük juhász fejesével 1-0-ra idegenben
  • Solt
    #17304
    Kihagytam Hajnalt, mivel jelenleg neki sincs helye a válogatottban... az, hogy behívja, inkább lelki támogatás a helyzete miatt...

    Egy szövetségi kapitány meg nem gondolkozhat úgy, hogy eleve esélyünk nincs...

    Vannak a védekező középpályásaink: Vadócz, Elek, Varga... ők inkább védekezésben jók, de azért előre is veszélyesek...

    Aztán ott van a Gera és a Koman... ők inkább előre jók, de azért, ha nagyon kell, labdát is tudnak szerezni...

    Végül pedig ott vannak a védekezés szempontjából kb nullát mutató, szinte csak előre játszó középpályásaink: Hajnal, Czvitkovics, meg a Dzsudzsák... én a Tőzsért idesorolom... egyszer én is szívesen megnézném mit mutat az ék mögött, de nem most, a Hollandok elleni meccsen...
  • Solt
    #17303
    A Finnek és a Moldávok ellen 4-2-3-1 volt a felállás... gyengébb ellenfelek ellen játszunk 4-4-2-t... gondolom Hollandiát nem ide sorolod! :D

  • Láma!
    #17302
    Valahogy Hajnalt kihagytad, és öt nem csak én hoztam fel példának hogy a helyére simán beférne.

    És igen, a hollandok elleni taktikát gyakoroljuk, akkor most maradjon ki... aztán meg majd gyakoroljuk a köv ellenfél ellenit, akkor is kimarad...

    Mindig az volt a baja minden szövkapnak hogy a külföldön játszo játékosaink nincsenek játékban a csapataikban. Erre tessék, behív olyanokat akik alig jutnak szerephez...

    másfelől, én alapvetően optimista felfogású vagyok, de hogy a hollandok ellen semmi esélyünk a pontra, de talán még a gólra se, azt a vak is látja... szóval én simán beáldoznám ezt a két meccset gyakorolni, mert nem ezeket kell megnyerni, másrészt lelkileg se mindegy a játékosoknak...
  • [HUN]FaTaL
    #17301
    Mondjuk nekem tök8 ki van a válogatottban csak raboljunk pontot a Hollandoktól, bár őszinténszólva ez nem túl reális...
  • [HUN]FaTaL
    #17300
    "hogy tudtommal a Genk 4-4-2-t játszik..."

    Miért a válogatott mit játszott az utolsó 3 meccsén?:D
  • Solt
    #17299
    A Genkben elég az a védekezés amit nyújtani tud... arról nem beszélve, hogy tudtommal a Genk 4-4-2-t játszik...

    A válogatottban meg kapásból két szűrő középpályás van középen... oda Tőzsér alkalmatlan! Vagy azt mondod képes az Elek, Vadócz, Varga szintjén védekezni?

    Emellett a Gera és a Koman is elég határozottan tud védekezni... marad Balázska... úgy gondolod az ő helyére kéne meghívni?

    Max középen tudnám elképzelni ebben a felállásban az ék mögött, de oda meg elég rendes túljelentkezés van...

    Ráadásul ugye #17282
  • Láma!
    #17298
    érdekes, a Genkben nem a szélen játszik, és 5 gól+9 gólpassznál jár...

    Ha a középpályánkról Dzsudzsákot kivesszük, a többinek összesen van ennyi "pontja"?

    de igazad van, nem kell ő a válogatottba mert amíg itthon játszott, csak a szélen nyomatták, és hát az elmúlt 4 évben szemernyit sem fejlődött, pont ezért alapembere a belga bajnoki cím egyik esélyesének.
  • Solt
    #17297
    Nem tud védekezni... és ezt a Belga bajnokságban sem tanulta meg. Az egész középpálya meg kicsit túlzás... kizárólag bal lábas, ráadásul elég lassú... legalábbis szélre... középre meg a védekezése kevés... ( válogatott szinten, főleg abban a rendszerben amiben játszunk )
  • Láma!
    #17296
    Na most, Tőzsér kb az egész középpályán bevethető, és az hogy képtelen védekezni, erős kifejezés úgy, hogy szerintem évek óta nem látta senki játszani...
  • Solt
    #17295
    Ebből három védekező középpályás, amire Tőzsér képtelen... Hajnalnak pedig totál más a posztja...

  • [HUN]FaTaL
    #17294
    Például Hajnaléra aki lassan fél éve nem játszott szinte semmit klubmeccsen.
  • Láma!
    #17293
    Varga József (DVSC-TEVA)
    Hajnal Tamás (Borussia Dortmund)
    Elek Ákos (Videoton FC)
    Vadócz Krisztián (Osasuna FC)

  • Solt
    #17292
    Kinek a helyére raknád be?
  • Láma!
    #17291
    Ismét Tőzsér góljával nyert a Genk.

    mondjuk ilyen amatőrök nem férnek be...
  • bakkerman
    #17290
  • hedonist
    #17289
    oo.. rip!
  • Solt
    #17288
    Nyugodjon békében...
  • Grenzjager
    #17287
    ma van Fehér Miki halálának 7. évfordulója
  • hedonist
    #17286
    szűkítés során csokineki valszeg
  • Grenzjager
    #17285
    mondjuk én azt nem értem ha ez a főpróba a hollandok ellen, akkor rohadtul karcsú ez a keret... nagyon kevesen vannak. Nincs az a szövkap a világon aki a hollandok ellen csak 3 csatárt hívna be a keretbe.... ja persze lehet hogy megint egy csatárunk lesz a kezdő11ben, de ez LÉTSZÁMBAN akkor is karcsú szerintem, meddig sérülések, formaingadozás stb.
  • Láma!
    #17284
    és ahhoz minek kell a lassan kiesőjelölt csapatból behívni Vermest?
  • Solt
    #17283
    Ennyi... nem egyszer elmondta...
  • karajjj
    #17282
    mondta előre, hogy a hollandok elleni taktikát akarja begyakoroltatni
  • bakkerman
    #17281
    nekem bejön ez a keret,kezd kialakulni egy olyan mag,ami most a legjobb korban lévő focistákból áll,és ha nem lesz szétbarmolva,és továbbra is játszani fognak ezek a játékosok a klubjukban,akkor szerintem 2014-ben ott lehetünk a VB-n,persze ehhez az kell,hogy most az EB selejtezőkön akárhogy szereplünk,maradjon mindenképp Egervári a kapitány,akkor kialakulhat egy jó játék,egy jó taktika,ezzel a Juhász,Koman,Dzsudzsi,Szalai maggal
  • LasDen #17280
    nehogy valaki új arcot kipróbáljunk, mert abból csak a baj lesz....
  • Grenzjager
    #17279
    A február 9-i, Azerbajdzsán ellen barátságos mérkőzésre készülő keret:

    Kapusok:
    Király Gábor (TSV 1860 München)
    Fülöp Márton (Ipswich Town FC)
    Bogdán Ádám (Bolton Wanderers)

    Védők:
    Lázár Pál (Videoton FC)
    Vermes Krisztián (Újpest FC)
    Lipták Zoltán (Videoton FC)
    Vanczák Vilmos (FC Sion)
    Juhász Roland (RSC Anderlecht)
    Laczkó Zsolt (UC Sampdoria)
    Kádár Tamás (Newcastle United FC)

    Középpályások:
    Koman Vladimir (UC Sampdoria)
    Varga József (DVSC-TEVA)
    Gera Zoltán (Fulham FC)
    Hajnal Tamás (Borussia Dortmund)
    Czvitkovics Péter (DVSC-TEVA)
    Elek Ákos (Videoton FC)
    Vadócz Krisztián (Osasuna FC)
    Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven)

    Támadók:
    Szalai Ádám (1. FSV Mainz 05)
    Rudolf Gergely (AS Bari)
    Priskin Tamás (Ipswich Town FC)
  • geo91
    #17278
    alregekkel nem beszélek.