28330
10917302841238962806.jpg
  • IXEMGabeo
    #18598
    Paks kivétel, mert szinte csak Magyar fiatalok alkotják
  • IXEMGabeo
    #18597
    igazad van nagy mértékben, ugyanezt fújom régóta, hogy a tétmeccsek lennének a lényeg...
  • Zenszkij
    #18596
    Én nem akartam megbántani az érzéseidet, csak elegem van már abból, hogy reménykedek na majd most, és a végén nagy pofáraesés van. A sok hülye magát komoly menedzsernek gondoló edzők (Várhidi, Mészöly, Egervári stb..)hagymázas elképzelései meg nem érdekelnek. Engem ne hülyítsenek. Mondja ezt Egervári, reménykedünk a tisztes helytállásban és a 3. helyben. Helyén kell kezelni a magyar labdarúgást. Ahogyan Málta sem reménykedik a kijutásban úgy nekünk is felesleges. Én nézek rendszeresen magyar bajnokikat. Elkeserítő a színvonal. Az OTP liga kb a liechteinsteini szintjén van. Ez a szomorú. Utánpótlás? Az egész magyar liga tele van hulladék brazilokkal, szerbekkel bla bla...Meddig is jutottak hős csapataink a nemzeti kupaporondon? Ezen kell elgondolkodni.
  • [HUN]FaTaL
    #18595
    Én nem mondtam, hogy számít a barátságos meccs, nem figyeltem kikkel játszottak tétmeccset a románok és azt hittem csak azokat írtad be.

    Nem tűnt fel, hogy nem a csapatot baszogatjuk, hanem a dilettáns kapitányt? no meg a "szakmai" vezetést.
  • Jakuza001
    #18594
    Igen jobb ha lefexel, mert akinek a 3:0 nem sima az jobb is, ha lefexik es nem beszel errol tobbet.
  • Casillas
    #18593
    könnyebb lenne úgy érvelnem, ha legalább egymásnak nem mondanátok ellent, ha már egy oldalon álltok. egyikőtök szerint a barátságos meccs semmit nem számít, a másik szerint meg mi még ennyit se tudnánk elérni, mint a románok.
    ha meg szerinted simán megvertek minket a törökök, akkor nincs tovább miről beszélnünk, befejeztem a "vitát", remélem legalább élvezitek, hogy baszogathatjátok a csapatot.
  • Jakuza001
    #18592
    Igen emlekszem siman megvertek minket es most rafoghatod, hogy jaj de szerencsetlenek voltunk, hogy kiallitottak Gerat. Es ? Kikaptunk siman.

    elvertuk az olaszokat baratsagos merkozesen ? Kutyat nem erdekli mert nincs erteke a baratsagos merkozesen elert eremenynek.
    Foleg akkor nincs, ha utana meg kapunk 7-et Hollandiatol es tetmerkozesen meg csak eselyunk sincs nyerni komoly csapat ellen meg hazai palyan sem.

    Amugy emlekszel a Bolgarok elleni merkozesekre nem olyan regen a VB selejtezokon 2005-ben? Kb ott voltak a vilagranglista alapjan mint most a Romanok. Meg szerencse hogy tudtunk egy dontetlent jatszani velunk 2 merkozes alatt, ahol a merkozes kepe alapjan itthon is kikaphattunk volna minimum harommal. Pedig aztan levertuk utana a Nemeteket idegenben, akik aztan VB bronzot nyertek. :D

    Kb ennyit er a baratsagos merkozes, mert nem mindig motivallt egy csapat sot, nem egyszer elofordulhat, akar megbeszelt eredmeny is.
  • [HUN]FaTaL
    #18591
    Leginkább az utolsó mondathoz kapcsolt smilenak tűnik :)
  • Casillas
    #18590
    azt hittem, az szmájli a végén egyértelművé teszi, hogy nem gondoltam komolyan én sem.
  • [HUN]FaTaL
    #18589
    Reménykedünk mi is, de ettől még nem írunk hülyeségeket a topicba, mint pl. "oda-vissza simán verünk mindenkit csak a hollandokat nem".
  • Casillas
    #18588
    hagyjál már ezzel a törökök elleni meccsel, az előző 0-3 is mi volt, emlékszel?...
  • Casillas
    #18587
    barátságos meccs volt az olaszok elleni, mi megvertük őket 3-1-re ennyi erővel.
    lehet, hogy csak negyedikek leszünk, de ha úgy is indulunk neki, soha nem is fogunk előrébb kerülni. igazából akkor nem is érdemeljük meg.

    az lenne a legjobb, ha alapítanának egy másik magyar válogatottat a kedvetekért, amelyik minden egyes meccsen veszít, még san marino ellen is, és akkor ti nézhetnétek azt, nem kéne hallgatnotok a reménykedőket, mi meg nézhetnénk ezt, és nem kéne hallgatni titeket.

    #18584: előző vb-selejtezőn 4 pontot szereztünk a csoportelső dánok ellen.

    engem nem kell győzködni, én is tudom hogy 98%, hogy nem jutunk ki. attól még az titeket mi a picsáért zavar, ha valakik reménykednek abban, hogy hátha mégis?...
  • Jakuza001
    #18586
    Ugye kutfobol mondtam, hogy nem tudtak romanok amig volt labdarugasunk egyszer se nyerni ellenunk. Illetve meg akkor is amikor mar nem is volt olyan jo a labdarugasunk. Teljesen jol emlekeztem.

    Most utana is neztem pontosan az eredmenyeknek.

    1934-ben jatszottunk eloszor veluk. 1998ig 15szor talalkoztunk veluk es egyszer nem tudtak ellenunk nyerni es ebbol is mindossze 4 volt dontetlen. A dontetlenek fele is a 90es evekben, amikor mar nem is igazan voltunk jok.

    Azota lejatszottunk 4 merkozest, es nem hogy pontot nem tudtunk szerezni ellenuk, de meg golt sem tudtunk loni nekik es mind a negy merkozest elbuktuk.

    0:7 az utolso 4 merkozesunk golkulonbsege. Azelott pedig 42:12.
    Van egy kis kulonbseg, azt hiszem.

    De ugyanez a helyzet a Torokokkel, en meg eloben lattam, sot fociztam olyan jatekosokkal szemelyesen, akik a Torokoket Isztambulban 6:0-ra elvertek.

    Szoval ok se tudtak ellenunk meg csak nyerni se 95-ig. Azota mi tortent ? 3 merkozes 0:6-os golkulonbseg.
    Vicc hogy meg golt se tudunk loni ezeknek a csapatoknak.
  • [HUN]FaTaL
    #18585
    Azok közül, akiket kiemeltél maximum Macedóniától nem kapnánk ki. Ellenben mi nem tudunk döntetlen játszani az olaszokkal, sem az Ukránokkal és valószínűleg legalább hármat kapnánk a Braziloktól, még ettől a gyenge Brazil válogatottól is.
  • Jakuza001
    #18584
    AZ a baj hogy szep es jo hogy leirod hogy kaptak ki a Romanok, de minket siman lefognak focizni, mert meg ezekkel az eredmenyekkel is elobbre vannak mint mi. Aztan majd ha meglesznek az eredmenyek keretik meghunyaszkodni, mert a realitas talajan kell kezelni a magyar labdarugas erteket.

    En meg viccnek tartom az olyan embereket, akik egy null minosegu csapat elleni gyozelembol von le tanulsagot, es pont emiatt tart ott a magyar labdarugas ahol tart, mert a hulyek allandoan megerosittik a valogatottakat es magyar jatekosokat, hogy jo uton tartunk.

    Pedig nem es az olyan szagemberek akik allandoan harsognak,hogy haladunk legalabb 20 ev ota azok nem veszik azt eszre, hogy keptelenek vagyunk tetmerkozesen hazai palyan barkit legyozni aki az 1-30 kozott van kiemelve a vilagranglistan.

    Aztan allandoan biroznak, vagy balszerencsere fogjak. Jah az a franya sok evtizedes allando balszerencse, ami nem mas mint a nulla minosegu foci valos tudas nelkul.
  • Casillas
    #18583
    3 March 2010 Romania 0 - 2 Israel
    29 May 2010 Ukraine 3 - 2 Romania
    2 June 2010 Romania 0 - 1 Macedonia
    11 August 2010 Turkey 2 - 0 Romania
    3 September 2010 Romania 1 – 1 Albania
    7 September 2010 Belarus 0 – 0 Romania
    9 October 2010 France 2 – 0 Romania
    17 November 2010 Romania 1 - 1 Italy
    8 February 2011 Romania 2 - 2 Ukraine
    9 February 2011 Romania 1 - 1 Cyprus
    26 March 2011 Bosnia and Herzegovina 2 – 1 Romania
    7 June 2011 Brazil 1–0 Romania
    11 June 2011 Paraguay 2–0 Romania

    Az én elképeléseim közt nem így szerepel egy verhetetlen csapat. Baromi uncsik vagytok ezzel a konstans herpegéssel. Elhiszem, hogy te sóval hintenéd be az ország összes focipályáját, de attól még nem kell állandóan hirdetni, hogy mennyire szarnak tartod a magyar labdarúgást minden téren. Igen, tudom, kegyetlen a világ, szokjak hozzá, blablabla.

    #18582: Nézzem meg az elmúlt 15-20 év meccseit? Nézd meg az utóbbi MÁSFÉL év néhány román meccsének eredményét pár centivel feljebb. Lehet, hogy nem reális a FIFA rendszere, de nem véletlen kerültek le a negyedik kalapba.

    Vicc, amit leműveltek itt minden egyes meccs, kerethirdetés és sorsolás alkalmával. Csak elég szar vicc.
  • [HUN]FaTaL
    #18582
    Hihető, hogy oda-vissza verjük a törököket meg a románokat, kb 5% ennek az esélye, és akkor lehet sokat mondtam.

    #18581: Még mindig több a realitása. Nézd csak meg az elmúlt 15-20 év eredményeit.
  • Takezó
    #18581
    ez az "én értek hozzá" negatívkodás még unalmasabb, mint a reménykedés
  • Zenszkij
    #18580
    Jah Románia is tipikusan az a simán verhető csapat. Hagyjuk már ezt a reménykedést.
  • passatgt
    #18579
  • WuFraZselic
    #18578
    de azt nem akartam megemlíteni külön, hogy idegenben természetesen mindkettőt verjük...
  • Effe88
    #18577
    pppff ez a g csoport ez mi????
    nevetséges
  • Casillas
    #18576
    jaj, ne rinyáljatok már annyit. hollandoknak leadjuk a 6 pontot, hogy megtarthassák a 100%-os selejtezőrekordjukat, többiet meg verjük oda-vissza és kész, sima második hely, pótselejtezőn meg összecsomagoljuk a szlovákokat.
    na jó, a törököknek odakint lehet hogy dobunk egy csontot, hogy ne verjenek össze meccs után.
  • isi
    #18575
    Megint túra Amsterdamban, ezért imádkoztam, hogy megint kerüljünk össze a hollandokkal :D Óriási buli lesz megint!
  • Grenzjager
    #18574
    tökmindegy hogy 2., 3., 4. lesz a válogatott, így se, úgy se jut ki, és ez nem pesszimizmus, csak realizmus.

    továbbra sem látom hogy Szalai kettőt v hármat vág Bukarestben,
    Juhász majdnem minden török gólhelyzetben tisztáz Isztambulban,
    Lipták tanítanivalóan szereli a hollandokat Amszterdamban....
  • Takezó
    #18573
    na, a sok jós beindult:D azt se tudjátok, milyen a kerete épp a törököknek, románoknak, azt meg aztán végképp nem, hogy milyen lesz épp az adott napon: )
  • Jakuza001
    #18572
    Ez tevedes, hazai palyan nem eleg egy roman torok parosbol csak 3 pontot szerezni.
    Ha valaki kiakar jutni, annak ezeket a merkozeseket mind be kell huzni. Mondjuk azt is tudni kell, ha masodikok lennenk valami csoda folytan (4. helynel nem leszunk elobb velemenyem szerint), akkor jon majd egy akkora zako a kijutasert, mint anno a jugoszlavok ellen, tehat jobb ha oda se jutunk, mint hogy beegjunk ezzel a gyenge csapattal.

    Majd ki is derul a svedek ellen szeptemberben, hogy milyen gyengek is vagyunk valojaban.
  • Grenzjager
    #18571
    meg attól is függ hogy mekkora a fű ugye:)
  • WuFraZselic
    #18570
    szerintem kár előre számolgatni, sok minden függ attól, hogy melyik játéknapon ki az ellenfél... mondjuk bárhogy is lesz, ha nem verjük meg otthon a török/román páros közül legalább az 1iket, akkor esélytelen a kijutás
  • Odacsap77
    #18569
    Hollandok ellen: 0 pont - ezt nem kell leírnom miért..
    Törökök ellen: otthon esetleg 1 pont, de szerintem sima török lesz mindkettő.
    Románok ellen: 1 pont , otthon egy x de vezetni fogunk idegenbe sima román győzelem
    Észtek ellen: 6 vagy 4 pont.
    Andorra ellen: 6pont
  • sanyiute
    #18568
    13 vagy 14 pont szerintem
  • sanyiute
    #18567
    Hollandok ellen: 0 pont
    Törökök ellen: talán 1pont
    Románok ellen: legalább 1 de inkább 2pont
    Észtek ellen: 6pont
    Andorra ellen: 6pont
  • Takezó
    #18566
    egy dolgot remélek, hogy végre lesz olyan a diplomáciánk, hogy meg tudjuk szerezni a hazai holland meccset az utolsó játéknapra... akkor talán a hollandoktól 1-3 pontot is begyűjthetünk
  • Grenzjager
    #18565
    csak?
  • Grenzjager
    #18564
    7 pont:)))))
  • passatgt
    #18563
    hollandia ellen 5 pont
    törökök ellen 7 pont
    románok ellen 6 pont
    észtek ellen 6 pont
    andorra ellen 6 pont
  • zaki
    #18562
    hollandia ellen 0 pont
    törökök ellen 0 pont
    románok ellen 1 pont
    észtek ellen 6 pont
    andorra ellen 6 pont

    kb ez a realitás
  • sb1
    #18561
    Hollandok ellen: 0 pont
    Törökök ellen: Talán 2pont
    Románok ellen: talán 3pont
    Észtek ellen: 4- v. 6 pont
    Andorra ellen: 6 pont

    Ez kb. 15-17 pont! Elég lehet a 3 helyre :D És ez nagyon optimista számolás volt :D
  • FERNANDINHO1997
    #18560
    1. ként kijutunk a vb re csá. ! :D
  • IXEMGabeo
    #18559
    üdv, jó estét érdekes a csoport, nem voltam sosem optimista, reálisan maximum a 3. hely lehet meg, de amennyire mumusunk a Románok, hiába szarok ellenünk meg fognak halni már most tudom...

    Észtek sem olyan könnyűek, Andorra kb Málta szintjén van, őket talán elverjük.

    és sejtettem h ezúttal a Svédeket elkerüljük.

    Viszont a szokásos Angol-Lengyel párharc megvan, Német-Osztrák-Ír csoport is kemény lesz, és a Szerb-Horvát lesz a nagy meccs, de az Olasz-Dán és a Spanyol-Francia is ínyenc:)