28329
10917302841238962806.jpg
  • Takezó
    #19797
    ja, hát nem sorakoznak éppen a jobbnál jobb csatárok - Némó pedig érzi a kaput, és ez a lényeg, ez csak nem halt ki belőle
  • Solt
    #19796
    Nem is azért hívták be, hogy ezen a két meccsen formába lendüljön. Szerintem egyértelműen a mentális épülése a cél. Az nb2-ben majd formába jön...
  • LasDen #19795
    akkor sem a válogatott feladata formába hozni....
  • Solt
    #19794
    Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy egy Németh szintű játékost csak úgy hagyjunk elsínylődni...

    Amit mondasz, az igaz mondjuk egy Brazil válogatottra... ott van miből meríteni.
  • LasDen #19793
    én soha nem akartam a válogatottba...a válogatott nem jótét intézmény, hogy a rossz formában lévő játékosokat meghívják....
  • kaposi1
    #19792
  • Solt
    #19791
    Amikor nem hívta be, akkor az volt a gond... néha komolyan nem értelek benneteket. Valószínűleg atyai gondoskodás miatt lett meghívva, hogy lelkileg egy kis erőt meríthessen... ne feledjétek, hogy Egervári nagyon jól ismeri, és nagyon jól is bánt vele anno...
  • bakkerman
    #19790
    most akkor Alves vagy Nikolic miért nem lehet még mindig magyar válogatott????? és akkor nem kéne németkrisztiánokhoz nyúlni,akik labdát is csak edzésen vagy tévéből látnak
  • [HUN]FaTaL
    #19789
    :DDDDD

    #19787: Kit kellett volna behívnia? A nemzet sanyiját?:D
  • commissioner
    #19788
    olyan jó a magyar foci, h nálunk az NB2-ben is válogatott szintű játékosok játszanak
  • LasDen #19787
    komolyan némethet hívta be a sérült szabics helyett??? agyam eldobom....
  • gercse
    #19786
    off

    persze, hogy nem lesz tőle bajod, én sem ezt mondtam, hanem azt hogy jobb nem lesz tőle a szervezeted.

    a napi egy feles/egy pohár bor/egy üveg sör pedig valóban jótékony hatással van a szervezetre, akármennyire is nem hiszik ezt néhányan

    ON
  • IXEMGabeo
    #19785
    hamár Magyar válogatott mutatták az Aranycsapat tagjainak családját, utódjaikat mi lett belőlük
  • IXEMGabeo
    #19784
    pálinka?:D na ne viccelj már...olyan alkoholizmusod lesz tőle, ha nem iszod mértékkel, hogy csak na...amúgy most mondták be, hogy legalább 1 millió ember küzd alkohol problémákkal-> ebből hány az, aki nem vallja be
  • [HUN]FaTaL
    #19783
    Mint ahogy semmi bajod nem lesz fél évente egy zacskó chipstől sem, de ez már erősen offtopic itt.

    Semmi másról nem szól ez a hülyeség csak a pénzlehúzásról, máshogy már nem tudtak mert mégnagyobb felháborodás lett volna.
  • gercse
    #19782
    igen, a minőségi kávénak tényleg jó hatása van, mint ahogy a minőségi pálinkának, sörnek és egyéb italnak is, mértékkel persze, de az olcsó dolgokra ez nem túlzottan igaz
  • IXEMGabeo
    #19781
    viccet félretéve, egyik magyar orvos bizonyítékokkal támasztotta alá, hogy napi 2 csésze kávé egészséges, és, hogy egy tévhit, hogy a szívnek árt, merthogy ez a kevés koffein, ami benne van még elmegy...

    nos ennek hatására a kávét nem vonták bele a chips adós csomagba:D
  • [HUN]FaTaL
    #19780
    :DDDDDDD
  • IXEMGabeo
    #19779
    ingyen kapják a cigit a vámosoktól:D:D:D:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #19778
    A legtöbb dohányzik is, azon mégis sok az adó. Ők ki tudják fizetni, nem hinném, hogy ez a szempont. :D
  • IXEMGabeo
    #19777
    tudod miért, mert a politikusok is kávéval kezdik a napot:D:D:D minek tegyenek rá adót, maguknak is ártanának vele xD

    amúgy sztem fos íze van a kávénak
  • Zenszkij
    #19776
    dugás adó
  • szabii98
    #19775
    még
  • IXEMGabeo
    #19774
    tévedsz a kávéra nem terjesztettek ki adót, mert állítólag egészséges:)
  • [HUN]FaTaL
    #19773
    Találtak: Jövedéki adó és áfaemelés etc.
  • bakkerman
    #19772
    kávé,csipsz,szörpadó után itt a levegő adó,az 500 ft-os benzinár,a 900 forintos cigaretta ár ÉSATÖBBI ÉSATÖBBI :DDDD
  • commissioner
    #19771
    kösz, h hülyének nézel... nem arra mondtam...
  • passatgt
    #19770
    40 milliárd az egész, ebből 5 a bontás
  • ressy14
    #19769
    ,,A költségvetés októberi tervezetében még nem volt benne a nemzeti aréna, a kormány talált erre pénzt.´´

    Na itt lesz az érdekes rész. Hirtelen lett 5 milliárd, ebben a szűkös költségvetésben is tudtak találni. Ezek zsenik.
  • commissioner
    #19768
    Ötmilliárdért kezdik a Puskás Stadiont bontani

    hejj, de gyorsan változnak a számok...
  • Narxis
    #19767
    Én majd akkor hiszem el ha már átadták az új stadiont. Egyelőre ez csak ígérgetés, tervezés, ezzel van tele a magyar foci már évtizedek óta. Makettgyártásban mi vagyunk a bajnokok.
  • szabii98
    #19766
    nem hogy megnem építik, el sem kezdik bontani
  • kaposi1
    #19765
    Én örülök ha valóban lesz stadion, csak tudom hogy stikli és botrány nélkül ez sem fog elkészülni.
    Persze , szégyen hogy egy VB ezüstérmes Aranycsapatot jegyző országnak nincs egy nemzeti stadionja.
  • rooney8
    #19764
    nektek tényleg semmi nem jó

    amikor úgy volt, hogy nem lesz új stadion hőbörögtetek, hogy ez milyen dolog, meg izé meg hozé

    most hogy, bejelentették, hogy mégis lesz, most meg ez a baj

    akkor mi a jó nektek? :D
  • commissioner
    #19763
    [demagóg] Nemhogy örülnétek, hogy egy fociszerető miniszterelnöke van MO-nak!!!!! Ez nem olyan, mint az előző, aki futott két kört reggel a Margit-szigeten, oszt mán le is tudta aznapra a sportügyeket... [/demagóg] :D
  • kaposi1
    #19762
    40 millirdot akarnak de a végén jóval túllépi a 100Milliárdot régi jó magyar szokás szerint.
    Vegyél egy project számot esetünkben 40 Milliárd, és szorozd meg kettővel.
    Na az lesz a valós összeg.
  • LasDen #19761
    nyerni founk a nemtoim kik ellen is játszunk ajd, de hozzuk :D
  • Solt
    #19760
    Van benne valami, ez is tény. Csak úgy látom pont abban szituációban vagyunk, hogy nem tudnak jót csinálni... van kalapja, nincs kalapja effektus...

    De abban egyetértünk, hogy maradjon a közös többszörös, vagyis a válogatott a téma! :) Aki meg politizálni akar, annak ott a hír, vagy a magyar mentalitás topik... :)
  • Zenszkij
    #19759
    Tényleg ne politizáljunk. De tény ami tény a stadionnál vannak fontosabb dolgok most, szorítsanak azon, ne az én pénztárcámon.
  • Solt
    #19758
    Na fékezzünk Urak a politikával itt... főleg, hogy az előző 8 évben marha nagy kuss volt. Az oktatás már szét lett... nincs új a nap alatt...