28329
10917302841238962806.jpg
  • Zenszkij
    #19877
    Nem akarnak kockáztatni...Mintha a Barcelonában játszana és a bl döntő múlna rajta. LOOOOL :D:D
  • [HUN]FaTaL
    #19876
    Nem sérült meg olyan nagyon, játszhatna is, csak nem akarnak kockáztatni.
  • Narxis
    #19875
    Szednie kéne valami multivitamint. :D
  • IXEMGabeo
    #19874
    pedig nagy lehetőségek voltak benne...gyenge lehet a csontozata
  • Effe88
    #19873
    nana
    azért óvatosan ők klasszisok
    németh meg szerintem sose lesz az
    jó lesz neki az mtk meg utána majd a ciprusi liga
  • IXEMGabeo
    #19872
    Djibril Cissé is ilyen volt, meg egy időbe az Owen is
  • Kaplan
    #19871
    Hihetetlen, hogy a srác játszik fél órát, kétszer felrúgják (nem kirívóan durván) és megsérül... Ez már külön szakág lehetne a modern orvoslásban..
  • Zenszkij
    #19870
    hihető LOL
  • Effe88
    #19869
    ez de jó
    ezt a sztorit még nem is halottam gazzáról
    nagy kedvenc mi forma ez az ember:D:Dpéldakép!!
  • kaposi1
    #19868
    Sajnos Krisztián ismét sérült.
    El sem utazik a lengyelekhez.
    Szóval nyugodtan bulizhatott.
  • Kaplan
    #19867
    Vagy:

    "2002. január 12-én a Sunderland ellen játszottunk az Evertonnal. A meccs előtti este megittam három és fél üveg bort, aztán bevettem tizenegy altatót. Reggel hatkor arra ébredtem, hogy az egész testem remeg, bekaptam még pár altatót, megittam a maradék fél üveg bort, aztán visszadőltem. Kilenckor megint felébredtem, ittam egy tripla brandyt, bekaptam egy altatót, elszívtam egy cigit, aztán elindultam a meccsre. Szörnyen rosszul éreztem magam, úgyhogy bevertem még egy tripla brandyt, rá egy tablettát, aztán a meccsen óriásit játszottam, majd otthon beájultam az ágyba. Másnap Jimmy Gardner haveromat hívtam, hogy mi volt a meccsen, ő mondta, hogy én kaptam a legjobbnak járó pezsgőt."

    Paul Gascoigne
  • Jakuza001
    #19866
    En olyat is feltudok, hogy a valogatott vedonk,par tarsaval kiszokott ejjel sorsdonto merkozes elott a tatai edzotaborbol es utana siman kikaptunk.
  • banok
    #19865
    Idézzem fel azt a néhány éves történetet, hogy C. Ronaldo elment kedden kurvázni Romába és aztán szombaton rúgott 3 gólt a Newcastle-nek....
  • banok
    #19864
    Tök mindegy hová mennek csak játszanak rendszeresen.
  • Solt
    #19863
    Még semmiről nincsenek lemaradva... remélem tanultak az elmúlt pár évből... Hollandiába kéne mennie mindkettőnek... lehetőleg egy csapatba.

    @Narxis: Ahhoz képest, hogy mennyire nincs játékban egyik sem, nagyon jól játszottak.
  • Narxis
    #19862
    10-ből 8 pontot adtam neki, egyértelműen érdemes volt válogatottba hívni.
  • Narxis
    #19861
    Remélem bejön. :D Nyitok akkor egy focijósdát. :D
  • bakkerman
    #19860
    jah,nagy ász lehetetett volna ez a duó,ha németh-et elkerülik a sérülések,és a kurva szar ügynöki döntések
  • Solt
    #19859
    Most éjszaka láttam a második félidő negyedétől a meccset. Tőzsér játékából így már semmit nem sikerült megfigyelnem, de az iszonyat durva, hogy a Koman és a Németh mennyire érzik egymást... gyakorlatilag bő fél óra alatt 3 olyan labdát adott neki, amiből lett egy 11-s gyanús eset, egy elrontott 100%-s ziccer, és egy gólpassz.
  • ressy14
    #19858
    Kevés az az 5 gól, Dombi Tibike megduplázta volna...

    De komolyra fordítva: Valóban a lengyel meccs lesz igazán mérvadó. Én egy moldáviai szintű játékkal elégedett lennék.
  • Solt
    #19857
    Nem mutogattam... csak okfejtettem! :)
  • Grenzjager
    #19856
    remélem kitűnően szolgálta egy a VB-re kijutni szándékozó csapat felkészülését a tegnapi meccs, valamint hogy Némethkrisztiék és Priskinék nagyot buliztak a Mamuut2-ben tegnap este a meccs után, mert ez bíz nagy győzelem volt.
  • IXEMGabeo
    #19855
    ne nekem mutogass én egy szót se szóltam...sztem Tőzsér most formában van és azért mégiscsak egy belga bajnok és kupagyőztes csapat alapembere
  • DaemoonHunter
    #19854
    +1
    az előreívelt labdái pontosak, a lövései is viszonylag, erősek, és laposan is meg tudja lőni erőből, hajnalfélékkel ellentétben nem kiflizik, bár őt is tehetségesnek tartom csak a válogatottban kicsit visszafogottabb a teljesítménye.
  • [HUN]FaTaL
    #19853
    Szerintem meg kifejezetten jól játszott Tőzsér, de majd a Lengyelek ellen derül ki igazán. :)
  • Solt
    #19852
    Idáig, hogy jutottál el? Vezesd már le, megöl a kíváncsiság! :D
  • Solt
    #19851
    Akkor nála is az van mint Stieber esetében? Mé nem híjja már meg, olyan hüjeee... meghítta, oszt azóta csend van. Kíváncsi vagyok ki lesz a következő "mé nem híjja már meg"...
  • ressy14
    #19850
    Dombit és Torcselle Sanyikát a válogatottba!!!!
  • IXEMGabeo
    #19849
    nem volt rossz, de a második félidőben voltak eladott labdái...
  • Solt
    #19848
    Csak úgy parádézott a világverők ellen igaz?
  • LasDen #19847
    meg...első meccsén elvezette a csapatot a Valhallába....
  • Solt
    #19846
    Na milyen volt a Tőzsér Urak? Megváltotta a világot?
  • IXEMGabeo
    #19845
    Görögöknél, Törököknél sose mond azt, hogy minden tiszta...az igaz, hogy máshol is mennek a bundázások, lefizetések, de ott aztán tragédia a helyzet:)

    Emlékezz a Panathinaikosz-Honvéd meccsre!
  • Jakuza001
    #19844
    Erdekes a horvatok inkabb golokat lonek a torokoknek. Mar 0:3-ra mennek Isztambulban.
  • ressy14
    #19843
    Úgy jöjjön be mint a Vidi-Újpested :D
  • Narxis
    #19842
    Elég jól játszottunk, VB selejtezőkön mindenkit verhetünk. Érzem.
  • IXEMGabeo
    #19841
    szép volt ez a meccs:) Dzsudzsák önbizalma legalább így visszajön
  • Zenszkij
    #19840
    az már egy igen jó kis meccs lesz
  • ressy14
    #19839
    Lengyelek ellen már jobban lehet majd viszonyítani az erősségünket illetően.
  • Jakuza001
    #19838
    Az utolso husz percben kifejezetten jol jatszottunk. Mondjuk tobb lett volna ez, ha nem Nemeth a csatar.