28329
10917302841238962806.jpg
  • bowden
    #27519
    Naná, hogy örülnénk! De akár egy döntetlennek is ha szerzünk gólt.
    Hajrá Magyarok!
  • banok
    #27518
    2-0
  • Jim Morrison
    #27517
    1:2
    Hátha. Azért én örülnék a győzelemnek
  • passatgt
    #27516
    "Nyolcvannégy éves korában csütörtökön elhunyt Várhidi Pál, az Újpest legendás futballistája, az Aranycsapat keretének tagja."

    lesz kiért játszani ma este sajnos:(
  • LasDen #27515
    az edzők sem véletlenül fúrnak mindenkit aki nem a klikk tagja....
  • Shep
    #27514
    Minap volt egy órás riport valamelyik MLSZ-es fazonnal, és elmondta, hogy az a legnagyobb baj a magyar focival ,hogy ha valaki kicsit is többet ér el a többi megpróbálja visszahúzni, a játékosokat is inkább a mocsokban tartják, minthogy engednék tovább fejlődni stb. stb. Mondom ez tuti csak valami átverős műsor, de nem az volt :D
  • LasDen #27513
    Gólt max rögzített helyzetből lövünk. minden más kizárva. Amúgy bukta lesz...
  • dave9004
    #27512
    +1.
    annyiban h sztem lesz egy öngól is részünkről, v vmi oltári hiba hátul
  • Lópikula
    #27511
    Ha az első 5 percben s az utolsó 2 percben nem kapunk gólt egy 2-0-val megúszhatjuk. A felezőt nem lépjük át! Ne legyen igazam!
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2015.11.12. 14:15:43
  • UUUU
    #27510
    2:0 vagy nagyobb arányú vereség. Tipp-Mixen is igy tettem realításból.
    Utoljára szerkesztette: UUUU, 2015.11.12. 13:51:30
  • LasDen #27509
    anno Sunderlandes időszakában azt gondoltam, hogy ő lesz majd a válogatott következő kapusa. De folyton rosszul választott (pénz szempontjából biztos nem volt rossz), így nem lett belőle semmi....
  • hungary27
    #27508
    1-1

    Rockynhooo #27507 : Nyugodjon békében!
  • Rockynhooo
    #27507
    Hosszan tartó súlyos betegséget követően csütörtökön hajnalban, 32 éves korában elhuny Fülöp Márton, korábbi magyar válogatott kapus.

    Nyugodjék békében :(
  • geo91
    #27506
    3-0 vagy 3-1 oda
  • Rockynhooo
    #27505
    Szerintem 2:0 oda, úgy, hogy magyaroknak szinte helyzete sem lesz. De ez az eredmény még pont jó lesz arra, hogy bizakodjon mindenki és a média bepromozza a hazai meccset :D
  • Muki100
    #27504
    Csank mester jó edző, de van esély hogy ma megdől az ő rekordja is.
    Tényleg szégyen lesz, ha Királyon megy el az egész már az első meccsen, közben a mackó meg azért megünnepli a 100. válogatottságát.
  • passatgt
    #27503
    Tippek?

    Én optimista vagyok, 0-1

    Szerintem Kleinheisler is kezdeni fog. Möllernek nagyon bejött a gyerek és talán norvégoknak is meglepetés lehet, mert mostanában nem találhattak róla videót, amin játszik:D
  • Lópikula
    #27502
    lepkekirály véd, LOL handicapes győzelem lesz így a norvégoknak
  • Koppixer
    #27501
    Rajtunk múlik a norvég fociforradalom sorsa?
  • DaemoonHunter
    #27500
    A legnagyobb baj pedig az, hogy jónak állítják be.
    Ahogy múltkor olvastam a lötyögéses cikket a sport24-en...hát megrémített :) És ez csak a jéghegy csúcsa.
  • dave9004
    #27499
    Sztem alapjában szar az egész nevelés.
    Tiszteletlenek stb.
    A legszánalmasabb az, hogy mikor innen elkerül vki azoknak a fizikai állapotát mindig fel kell fejleszteni. Fizikailag edzéshez aztán nagy tudás kellhet, hogy itthon nem sikerül megcsinálni
  • DaemoonHunter
    #27498
    M4 műsor azért elég beszédes. Kiderült, hogy mi nekünk a Dárdai féle játék való. Ennyit tudnak a játékosok, azaz védekezni, és kiszenvedni egy döntetlent vagy netán nyerni 1 góllal.
    S ezt konkrétan két Szakértő mondta el :)
    Most kérdeznék valamit: ha egy csapat kisiskolást ránevelsz arra, hogy szép játék márpedig számotokra nincs, mert hülyék vagytok hozzá, akkor mikor fog ez a csapat szépen játszani? Ha minden jól alakul még a többi osztállyal is sikerül elhitetni, hogy a labdajáratós foci nem nekik való (NB csapatok).
    Értem én, hogy nincs aki megvalósítsa mert technikailag nem elég képzettek, nem szokták meg stb stb, de ezen ki és mikor fog változtatni, azaz példát mutatni a "kicsiknek" ?
  • DaemoonHunter
    #27497
    Arra azért kíváncsi leszek mi történik, ha Storck edzőként nem működik majd. Az ígéretek szerint így is úgy is lecserélik, viszont akkor mint "lefokozás" marad számára a Magyar labdarúgás utánpótlás, azaz a nagybetűs jövő irányítása! :))

    Az tuti, hogy mindent belead. Bár azért az is mennyire furcsa, hogy odakint teljesen alap dolog, hogy a stábban gyakran legalább 3-4, idehaza komolynak számító edzői kvalitással rendelkező szakember működik. Mint segédedző. Egy válogatottnál meg tíz körüli a személyzet. Persze ez nyugat, ahol van miből meríteni.
    Itthon ezt már azért sem lehet megtenni, mert NB1 szinten köpködik egymást a mösterek :D A közös fonál erősen hiányzik...amiről úgy tűnik fogalma sincs a szakmának, mint ahogy Hemi bácsi legutóbbi nso megnyilvánulásából is látszik...
  • dave9004
    #27496
    nem, ezt úgy, hogy jelenleg kb ez a legjobb csapatunk amit kiállítunk és megnézheti majd mindenki mire képesek.
  • LasDen #27495
    Létezik. A multiverzum bármelyik másik világában.....
  • Pluskast
    #27494
    Ezt úgy mondod mintha létezne olyan csapatunk amelyik képes megverni a norvégokat :)
  • smith09 #27493
    Dracula stream.

    ezt írd be a google ba.
    Én itt szoktam találni júl működő linkeket.
  • dave9004
    #27492
    inkább ne
  • LasDen #27491
    vagy hola better internet és tök mindegy hogy hol vagy....
  • Rockynhooo
    #27490
    Banok oldalán mindig vannak. Ha nem ismered akkor csak googleba: banok stream. Van amihez magyar IP kell, azok nekem sem mennek, de mindig van olyan ami elérhető külföldről
  • Krisztiam #27489
    sziasztok
    tudtok olyan streamet, ahol külföldről is lehet majd nézni a meccset?
  • dave9004
    #27488
    Ez nem egy norvégverő banda.
  • DaemoonHunter
    #27487
    Utólag könnyű...de Kalmár minden bizonnyal lesérült ezért nincs a keretben. Valami osztrák oldal is megírta.
    Én még mindig nem látom mitől báb ez a "stork", anélkül hogy védeném.
  • bakkerman
    #27486
    Csak azért egy EB pótselejtezőn játszon már inkább egy olyan ember aki hétről hétre pályán van,általában kezdőként,mint egy olyan aki eddig csak edzéseken találkozott a labdával. Mondjuk ha nem állítja majd be,akkor mindegy,nem sok vizet zavar,csak látszik hogy ez a stork is egy báb
  • DaemoonHunter
    #27485
    Már nem azért, de le lett tesztelve mindenki. Posztokban gondolkodik, ki hogyan hajtja végre a feladatát. Klein sráccal már többször dolgozott együtt, ismeri mennyire illik nála a csapatba. Innentől nincs kérdés ki és miért.
    Varga sem egy sztár, szerintem túl van értékelve, pedig lenne benne potenciál (sok jó beadást én még nem láttam tőle).
  • bakkerman
    #27484
    Kapusok: Bogdán Ádám (Liverpool), Király Gábor (Haladás), Megyeri Balázs (Getafe)
    Védők: Bosnjak Predrag (Haladás), Fiola Attila (Puskás Akadémia), Guzmics Richárd (Wisla Kraków), Juhász Roland (Videoton FC), Kádár Tamás (Lech Poznan), Lang Ádám (Videoton FC), Leandro (Ferencváros), Vanczák Vilmos (FC Sion)
    Középpályások: Elek Ákos (Csangcsun Jataj), Gera Zoltán (Ferencváros), Kleinheisler László (Videoton), Kovács István (Videoton), Nagy Ádám (Ferencváros), Pintér Ádám (Ferencváros)
    Támadók: Böde Dániel (Ferencváros), Dzsudzsák Balázs (Bursaspor), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Németh Krisztián (Sporting Kansas City), Nikolics Nemanja (Legia Warszawa), Pekár László (Puskás Akadémia), Priskin Tamás (Slovan Bratislava), Stieber Zoltán (Hamburger SV), Szalai Ádám (Hoffenheim)

    Klejnhejlszer a keretben (idén még nincsen játékperce a csapatában! ),Varga Roland nincs. Kalmár,akinek ugyanaz a posztja mint a klejn gyereknek,és ő még focizgat is a csapatában,nincs a keretben. Nincs több kérdésem Stork bá!
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.11.06. 16:55:42
  • laca133
    #27483
    Egervári keményen kiosztotta Storck-ot!
  • Pluskast
    #27482
    Majd így 40 felé az az 1% nálad is eltűnik ;)
  • LasDen #27481
    én sem tartom sokra őket, de egy - cinikus - lehetet mindig fenn tartok nekik :D Vagy mondjuk úgy, hogy azt az 1%-ot megadom nekik....
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2015.10.21. 15:05:38
  • Pluskast
    #27480
    Ez van. A magyar foci elmúlt évtizedei során nyújtott teljesítménye bőségesen rászolgált nálam arra, hogy végletes legyek.