28329
10917302841238962806.jpg
  • zsotesz
    #20317
    streamet tud valaki? m1-es nem jó mert céges laptom nem magyar ip-s
  • MKpowaa
    #20316
    Tudtok adni valami streamet?
  • Kaplan
    #20315
    ZSENIÁLISAK VOLTAK A HIMNUSZOK! :DDDDD A miénk dal közben le lett transzponálva kb. Az andorrai himnusz ötször újraindult!
  • LasDen #20314
    amúgy meg aztán robben nem olyan nagy szám...még neki is menni fog :D
  • lord nihilus
    #20313
    mint egy szikla olyan....és ez mindent el is árul a sebességéről
  • LasDen #20312
    vanczák elpusztíthatatlan, nem tudom mit problémáztok...:D
  • [HUN]FaTaL
    #20311
    Az kéne még, bár sajnos kinézem Sanyi bácsiból, hogy ennyire vak. Majd Vanczák lefutja Robbent :D
  • Solt
    #20310
    Van egy olyan érzésem, hogy azért van szélen, mert a hollandok ellen is ő lesz ott....
  • [HUN]FaTaL
    #20309
    Mondjuk Lipták mi a fasznak oda azt nem tudom. Inkább Vargát kellett volna középpályára, Korcsmárt középhátvédnek, Liptákot meg a cserepadra (vagy a keretbe se).

    Vagy mondjuk be kellett volna hívni Tőzsért...
  • [HUN]FaTaL
    #20308
    Andorra ellen tökmindegy szerintem.
  • Solt
    #20307
    A villámgyors Vanczák szélen... Kiváló...
  • LasDen #20306
    vanczák-laczkó szél, lipták-juhász közép....korcsmár középpálya...
  • Solt
    #20305
    Én nem igazán értem... Van négy belső védő, és nulla szűrő a középpályán... Remélem nem a Vanczák fog szélső védőt játszani!

    Mondjuk ahogy nézem a Lipták lesz a szélső védő jobboldalon, de akkor is, minek még három belső védő? Vagy a Korcsmár középpályást játszik majd? Nem vágom...
  • bakkerman
    #20304
    ASD:ASSDG:ASSDGSDG énis remélem csak 1 góllal kapunk ki andorrától
  • ressy14
    #20303
    hát kettőnél többel nem kéne égnünk :D
  • passatgt
    #20302
    egyébként gólarány számíthat?
  • passatgt
    #20301
    A kezdőcsapat:
    Bogdán – Vanczák, Lipták, Juhász, Laczkó – Koman, Korcsmár, Hajnal – Gera, Szalai, Dzsudzsák

    teljesen jó
  • Rudee
    #20300
    Pont az Ő posztjuk a legnagyobb hiányposzt. A klub nélküli 0 perces Vadócz vagy Buzsáky se tudna sokat lendíteni a játékon, védő meg nincs is normális. Talán a Horváth odaférne, de Ő meg sérült.
  • gercse
    #20299
    M1, gondolom majd a keddit is
  • [HUN]FaTaL
    #20298
    Mert sosem írják ki időben. Közszolgálatiak közül valamelyik tuti adni fogja.
  • Zséé
    #20297
    Melyik csatorna közvetíti a pénteki meg a keddi meccset? Csak mert sehol sem látom a műsorban...
  • commissioner
    #20296
    mivel megverjük a hollandokat, a magyar-török se lesz olcsóbb
  • sb1
    #20295
    Fogynak a jegyek..
  • Dean Winchester
    #20294
    van itt jegyek árak tekintetében tapasztaltabb róka? Csak azt szeretném már kérdezni,hogy a törökök elleni meccsre a jegyárak kb. mennyivel lehetnek olcsóbbak? Csak mert ha kb. 1k lesz a különbség a jegyárak között akkor megyek a hollandra viszont ha 3-4 ezer forintos különbség lesz akkor inkább várok a magyar-törökig
  • banok
    #20293
    Elek elég kreatív játékos. Szerintem elfér.
  • Kaplan
    #20292
    Nagyon-nagyon pofátlannak érzem Lipták és Elek behívását. Találtak klubot maguknak, így már azonnal hívja őket Sanyi bá, pedig az egyik a bukdácsoló Győrben brillírozik a másik pedig a DVTK-ban kezdett el játszogatni. Fura, alapvetően nincs bajom Sanyesszal.
  • Effe88
    #20291
    tartalékok:S:S:S gyömbér wtf:D:D:D
    péniszrajzoló eléggé bízik az nb1es mezőnyben

    amúgy forma alapján a kovács pétert meg a gruborovicsot igazán behívhatná legalább az andorra elleni meccsre
    meg már nikolicot is behívhatná nem olyan rossz ő ha már rudolf sincsS:S:
  • Narxis
    #20290
    Szakály... :D Többi is érdekes, de evvan. Sanyibá biztos jobban tudja... :)
  • ressy14
    #20289
    látom a szemeim előtt, ahogyan Sneijder fekteti el sorra a formán kívüli játékosainkat...
  • [HUN]FaTaL
    #20288
    Már megint a sok bohócligás, Halmosi??? Szakály?

    Egek. Nem ám a Serie A-ban játszó Tőzsér, ő nem kell a válogatottba. Meg a végre csapatot talált Kádár sem. Na mindegy, no comment.
  • ressy14
    #20287
    Az őszi selejtezős keretünk

    Elek, Priskin, Szabics wtf?
  • Mor3llo
    #20286
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • commissioner
    #20285
    Koman kiállása volt a vízválasztó.

    Amúgy meg a tévések jól megszopatták Balázst: várakoztatják interjúra, aztán semmi... :D
  • lord nihilus
    #20284
  • Kaplan
    #20283
    Most mit mondjak, tipikus magyaros hígfos mérkőzés volt ez. Volt egy-két olyan bakiparádéba illő mozdulat ott hátul, hogy majdnem infarktust kaptam. Utálom az ilyen mérkőzéseket, amikor azt érzem, hogy semmi nem történt és elbasztam két órát. Legalább pörögtünk volna de hányszor volt olyan, hogy körbeállták az izraelit öten és szartak a pofájára, hadd jöjjön.. Csalódás. Remélem fel tudnak pörögni a srácok a selejtezőkre.
  • zaki
    #20282
    ritka idegesítő ezt a kommentátor (is)... minek kell mindent kétszer mondani, kétszer mondani?
  • ReszegKoldus
    #20281
    Gerson az a Tibi csapattársa.
  • passatgt
    #20280
    ja ok, azt hittem gerát becézgeti...
  • passatgt
    #20279
    ki az a gerson?
  • Effe88
    #20278
    ja és cigány szurkolók:D:D:D