28329
10917302841238962806.jpg
  • Zenszkij
    #22838
    De lehet még az én meg nem született ükunokám is.
  • Ferrari23
    #22837
    Ja de még ebbe is szarok vagyunk, mert ő rokkant le inkább :D:D:D:D
  • Kaplan
    #22836
    Legalább Vili most oda baszott egyet, 60 percet kellett várni erre...
  • Unreal1942
    #22835
    Az optimista meg azt mondja, hogy semmi baj. Van még 9 pont egy bravúr kell hozzá csak Hollandiába :)
  • Lord Mortanius
    #22834
    Détári valószínűleg úgy fog meghalni, mint az utolsó magyar aki gólt rúgott VB-n.
  • Zenszkij
    #22833
    Hajrá Fiúk! Mindent bele! 4 alatt ússzuk meg. Húzzátok ki, húzzuk az időt!!!:D
  • Unreal1942
    #22832
    Meg is lesz a csoport 4. a végén talán. :)
  • [HUN]FaTaL
    #22831
    Andorra ellen majd játszunk egy 0-0-t.
  • ressy14
    #22830
    talán még a hollandok is :D
  • Krisztiam #22829
    ilyen játékkal az észtek is megvernek :DDD
  • Monoton
    #22828
    Aztakurva milyen lassan ert fel a jobb oldal :DDDD
  • Sippie
    #22827
    Mondom én hogy kevés a pénz...
    3:30-tól kiderül hogy mi a trükk a 2-0-ról felálláshoz :D
    És ekkortájt még volt focink, mit mondana a mostaniról szegény megboldogult...
  • Monoton
    #22826
    Ja ennel is? Az mar karrier :D
  • COOLancs
    #22825
    Csányi meg: "Már látni az alagút végét! Csak mér dudál?"
  • Unreal1942
    #22824
    A sokat szidott Vanczák lassan már a válogatott legjobbja. Ez mindent elmond :(
  • Effe88
    #22823
    azért mert ő nem egy Robben:/

    viszont jó a sérója:D:D
  • [HUN]FaTaL
    #22822
    Akkor lenne értelme jobboldalon játszatni, ha ott lenne a balon Huszti...
  • ressy14
    #22821
    andorra ellen azért legalább egy döntetlent kibekkelünk
  • [HUN]FaTaL
    #22820
    Mert jobb oldalon sokkal szarabb.
  • COOLancs
    #22819
    Megint jön a: "jók voltunk, csak az egyperces kihagyások miatt kaptunk gólt" közben meg az egész 90 perc egy kalap fos.
  • Monoton
    #22818
    Dzsudzsak is mi a faxert nem a jobb oldalon jatszik? Mert befele cselezve kapura is tudna loni? Ertem en, hogy regebben rendre balon jatszott, de a Dinamoban a jobboson szalad a kapu fele.
  • Muki100
    #22817
    Észtország - Hollandia 1:1
  • ressy14
    #22816
    Hírcsárda:

    A magyar szurkolók a szünetben - nagyon sportszerűen - a románokkal együtt szidják a magyar válogatottat.

    :D
  • Unreal1942
    #22815
    Nem az eddigi 2:0 a szégyen.. hanem a mutatott 0 játék.
    Bazi nagy hiba rögtön az elején.... rendszeresen kapunk az első 5 percben romániában egyet.
    Aztán beakad egy bomba ez már törvényszerű. Nem véletlen kerestem a tipp mix sorban ma a nagyobb arányú vendég győzelmet. :(
    Sajnálom, hogy ilyen töketlenek vagyunk még mindig.
  • Sippie
    #22814
    vagy OV kisfia játszik egyet a football managerrel, és onnan veszik a kezdőt :D
  • Effe88
    #22813
    egervári csak egy báb
    és simán kinézem, hogy ov rakja össze a csapatot:D:D:D
    vagy csányi de hogy nem egervári az fix:DD::D
  • Zenszkij
    #22812
    De egérvári egy töketlen fax. Nincs vér a pucájában. Mészáros meg Juhász volt erőltetve, a két nyomi. Guzmics nemzetközi tapasztalata ezért nulla.
  • Sippie
    #22811
    Majd a végén úgyis azt nyilatkozza, hogy a "fiúk mindent megtettek, hajtottak, de balszerencsések voltak, de mindent megtettek".
  • Monoton
    #22810
    Egyébként én Egerváriból nem nézem ki azt, hogy bemegy az öltözőbe és rábasz az asztalra. :/
  • Shep
    #22809
    Hát épp azt néztem ,hogy egyik nem mozdulna a labda felé csak várja ,hogy odaguruljon. Ilyen mentalitással nem lehet meccset nyerni.
  • Zenszkij
    #22808
    Ezeket a félidőben én eligazítanám. Elmondanám nekik, hogy 10-20 éve ahogy a magyar románokkal bánnak, megaláznak mindenkit, rajtunk röhögnek, cukkolnak lenéznek. Maguk meg lealibiznek egy 45 percet mint a sült hal. Tehetségtelen, unintelligens emberek önök uraim, akik csak hiszik, hogy tudnak futballozni. Egy egész ország lázban ég már 86 óta hogy láthasson valamit, szurkolnak, buzdítanak, reménykednek. Erre egy tetű Románia ellen ezt nyújtják. Szégyellhetik magukat. Tudják mit, a második félidőre vigyenek ki székeket is a pályára azt bohóckodjanak tovább. Én befejeztem magukkal, viszlát.
  • COOLancs
    #22807
    Az baj hogy nagy mellény az van, azt hiszik hogy ők szupersztárok, közben kalap szar az összes. Dzsudszák, Szalai, Böde, mint azt várja mikor kapja meg a labdát, de labdát szerezni , labda után futni egyik se tud.
  • Sippie
    #22806
    Román kémek! :D
  • ReszegKoldus
    #22805
    Hát üres stadionban nagy nehezen 2:2-re sikerült hozni a meccset tavasszal :D
  • [HUN]FaTaL
    #22804
    Tűzijáték van itt, ahol lakom, biztos ennek a kabarénak szól :DDDD
  • Unreal1942
    #22803
  • Sippie
    #22802
    szerintem Holman is többet ért volna, mint itt a legtöbb. Legalább Bödével éreznék egymást :D
  • [HUN]FaTaL
    #22801
    Szélső védőnek Vanczák jobb.
  • [HUN]FaTaL
    #22800
    Lehet, hogy én is visszakapcsolom, kabarénak nem rossz :D
  • Effe88
    #22799
    szerintem nem tud
    de ez az én véleményem
    alkalmatlan rá
    szélen viszont tök jó lenne