28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #23478
    Hoppá :D
  • zalrobto
    #23477
    BÖDE 3:0
  • ressy14
    #23476
    Solt ezt neked :D
  • passatgt
    #23475
    :D mekkora gól
  • [HUN]FaTaL
    #23474
    3. vagy 4. szerintem tökmindegy. A pontok (kalapok) szempontjából is, mert ha kikapunk a Hollandoktól akkor a 3. helyünk azon múlik, hogy a törökök mit játszanak velük.
  • laca133
    #23473
    Pedig lehet, hogy kéne!! Egy kitaposom a beledet címmű össztüzet zúdítani rájuk. Persze, csakis minden tétmeccs előtt :D
  • SLICK
    #23472
    negatív vélemény is vélemény... Ez egy fórum, de én kérek elnézést, hogy vállalom ezt!
  • passatgt
    #23471
    hozni kell 9 pontot és kész:)
  • Grenzjager
    #23470
    Ezt én se értem, mert ha csak barátságos, családi hangulatban tudnak küzdeni, akkor miért nem lép fel az MLSZ a román szurkolók szélsőséges tömeges megnyilvánulása ellen?
  • passatgt
    #23469
    nem kötelező drukkolni, fikázni viszont nem kéne...
  • Grenzjager
    #23468
    ezért lehetünk a végén csoport 4. is, amellett hogy fenomenális futballal Andorrát is elmossuk.
  • passatgt
    #23467
    ja bocs, azt hittem úgy érted, hogy a kettő együtt kell:D
  • passatgt
    #23466
    mondjuk jó lenne nem a legrosszabb 2-nak lenni
  • Kaplan
    #23465
    Engem ez foglalkoztat a leginkább: Ezek a srácok tudnak hajtani és küzdeni? Nekem most úgy tűnik, hogy hajtanak (ami részben érthető mert annyit kaptak a pofájukra, hogy nekem sem lenne arcom nem futni ma mint az őrült). Ami azt jelenti, hogy megvan bennük ez az attityűd akkor csupán annyi múlik a dolog, hogy ezt elhiszik-e magukról és szándékukban áll előhozni.

    Ebben az ügyben akkor is találni kell felelőst. Mert akárhogy számolom, döntetlenek nélkül nem hozhatunk le úgy egy selejtező sorozatot, hogy minden vereség után iszonyat össztüzet zúdítsunk a játékosokra, hogy a következő meccset megnyerjék...
  • laca133
    #23464
    Az első kettőt én is leírtam, csak te bővebben.

    Döntetlen fel sem merült bennem a hollandokkal, de igaz ami igaz. :D
  • SLICK
    #23463
    én sose tudtam szurkolni a magyar válogatottnak. Pont az ilyen szarságok miatt, mint az arcoskodás, majd leégés, az emberek bizalmának már évtizedek óta folyamatos eljátszása... Meg mindig megy a hype minden egyes tetű meccs miatt.. Számomra ez már egy hányás valóban.
    Szégyen, nem szégyen magyar emberként én ezeknek a szemétládáknak nem birok drukkolni.
  • passatgt
    #23462
    ja és ha most kikapnak románok, akkor törökök is visszajönnek, nekünk lesz 14, török-román 13
  • Solt
    #23461
    "Picit" elfogult vagyok, de imádom ahogy a Böde játszik! :))
  • passatgt
    #23460
    vagy ha kikapunk a hollandoktól, a románok meg kikapnap ma és az észtektől is

    vagy ha kikapunk a hollandoktól, a románok meg x-elnek az észtekkel és jobb gólaránnyal továbbmegyünk

    vagy döntetlent játszunk hollandokkal, románok meg x-elnek az észtekkel

    elég rossz a matekod…
  • zalrobto
    #23459
    MAJD NEM 3
  • laca133
    #23458
    Akárhogy matekozom, csak akkor jutunk tovább (pótselejtezőre) ha:.

    a:. Megverjük a hollandokat, ami kizárt!!!
    b:. A románok az észtek ellen, vagy x-elnek vagy veszítenek.
  • Solt
    #23457
  • ReszegKoldus
    #23456
    Bajnak nem baj, de a törökök vezetésének jobban örülök :)
  • Kaplan
    #23455
    Azért az nem tetszik, hogy néhányan az észteknek szurkoltok. Mindenki tudja, hogy ezt a meccset akármekkora fölénnyel nyerik meg nem fog senki megbocsájtani. Ahogyan azt is, hogy Egervári a bukaresti meccsen több szempontból is kapitulált. Akármennyire idegbeteg voltam és elkeseredett pénteken ma nem tudok nem szurkolni a válogatottnak. Pedig még meg is fogadtam magamnak, hogy a meccset sem fogom nézni de valahogy nem megy...

    Legyen meg a 3 pont, fejezzük be a selejtezőket most már Egerbábival aztán vonják le az illetékesek a konklúziót és eszerint cselekedjenek.
  • ReszegKoldus
    #23454
    Nem hiába hajtanak, mert látod már szurkolnak is nekik, akik kimentek...
    Én leszarnám őket akkor is, ha a hollandokat elvernék, a románok elleni meccs sokkal fontosabb a többinél.
  • zalrobto
    #23453
    ja ha azok C csapattal állnak majd ki
  • passatgt
    #23452
    most meg az a baja mindenkinek, hogy vezetünk?

  • [HUN]FaTaL
    #23451
    Én sem nagyon. De azért örülök, hogy hozzuk a kötelezőt. Pontokban még számíthat a listán. Örömködni akkor fogok, ha pontot szerzünk Hollandia ellen :D
  • ReszegKoldus
    #23450
    Knézy meg itt pótolja a románok elleni elmaradt gólörömeit vagy csak rászóltak, hogy ma nagyon lelkesedjen? :D
    Én nem tudok kicsit sem...
  • zalrobto
    #23449
    ez jóó
  • SLICK
    #23448
    hiába hajtanak itt, ha a tetves románok előtt megaláztak minden élő magyart... Ezzel nem lesz megbocsátva nekik semmi. Ha netán nyernek meg megint jön az arc, hogy de kurva jók vagyunk. A hányinger már most elkap.
    Remélem fordítanak az Észtek!
  • passatgt
    #23447
    Dzsudzsák lábát a kapu mögül valaki dobja vissza:D
  • [HUN]FaTaL
    #23446
    Egyik sem. Hajtunk.

    Az a baj, hogy ezt nem pénteken tettük (vagyis ott is kellett volna)...
  • Grenzjager
    #23445
    tyűűűű
    mi lesz majd Andorra ellen, csak ontják a gólokat
  • Krisztiam #23444
    jaja Románia ellen miért nem tudtak így küzdeni? nem értem
  • ReszegKoldus
    #23443
    ez csak még bosszantóbb, hogy itt bezzeg hajtanak...
  • Krisztiam #23442
    2:0
  • argo001
    #23441
    Az észtek tippszmikszűltek, vagy megvettük ezt a szart?
  • passatgt
    #23440
    nagy játék! ennyi:D
  • zalrobto
    #23439
    2:0