28329
10917302841238962806.jpg
  • kemgyuri
    #23997
    Apám lassan 60 éves, megérte, hogy elért hozzánk is az autópálya. Úgy érzem nekem nekem meg 60-nak kell lenni, és akkor kijutunk egy világeseményre. Még 30 év, basszus...
  • Shep
    #23996
    Gyerekjáték :D
  • Shep
    #23995
    Őket diszkvalifikálják bunda miatt :D
  • Effe88
    #23994
    igen
    most ettől megint nagy lesz a pofája:/
    lőtte volna inkább bogdán vagy böde
  • ressy14
    #23993
    dzsudzsák eddig minden meccsén gólt lőtt az amsterdam arénában, büszke lehet
  • Zenszkij
    #23992
    Már csak 4 gól kell!
  • rooney8
    #23991
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL
    MÉG VISSZAJÖHETÜNK!!!!!!!!!!!


  • argo001
    #23990
    Na most Dzsudzsáknak akkora orra lesz, amiben egész Nyírlugos elfér!
  • Kaplan
    #23989
    Már megint lőni fogunk egy szánalmas 11-es gólt... Állandóan ez van. Kibaszott megalázó.
  • Effe88
    #23988
    itt az esély:D
  • rooney8
    #23987
    és a törökök?
  • Effe88
    #23986
    na átálunk 2 vkpra:D:D
    jókor már:D csak ne kapjunk többet mi:D 4-0-al jók vagyunk:D
    talán így kellett volna kezdeni is
    istenem ekkora faszláma embert mint sanyi bá
  • Zenszkij
    #23985
    Románok, törökök vezetnek. XD Jó az a 4. hely!
  • sb1
    #23984
    Szépen Ünneplik a Hollandok otthon a kijutást, gratulálok nekik, és irigylem őket..remélem egy 15-20 év múlva én is átélhetem azt, amit az az ottani szurkolók :)

    A csoportban elfoglalt 4. helyünk az abszolute realitás, remélem, ott is maradunk mostmár :)
  • passatgt
    #23983
    nem kell, ha megverjük andorrát, románok meg kikapnak észtetől, 1 ponttal mi vagyunk másodikok
  • Zenszkij
    #23982
    Jenő fodrásznál volt?
  • ressy14
    #23981
    Zomborit vagy Bognár Gyurit a kispadra, ők a felemelkedés kulcsai!
  • Muki100
    #23980
    Meg lehet érteni Husztit, Szalait meg lassan Dzsudzsit is hogy ilyen szinten nem szívesen játszanak...
  • Shep
    #23979
    Amúgy ha a 2 vetélytárs leixel még van esélyünk :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Shep
    #23978
    Nem tudom ki kellene ide de valami olyan aki ha kell odacsap és rendbe vágja ezt a csürhét, hogy legalább taktikai fegyelmezettség legyen ha már a játéktudás olyan amilyen.
  • passatgt
    #23977
    egy normális edző kellene, érdemes lenne komolyabban is költeni rá, pl Marcelo Lippi, Manuel Jimenez, Hiddink, Szentes Lázár
  • Livius
    #23976
    A kapitányváltás már régóta indokolt - Ferenczi Attila

    "Az elmondottak fényében elégedett vagy a kerettel? Ki az, aki most nincs képben, de te behívtad volna?

    A keret összetételéről akkor tudnék véleményt alkotni, ha három év után tudnám a szövetségi kapitányunk elképzelését. Hiszen csak ebben az esetben hasonlítható össze a keret karaktere, játékfelfogása a szakmai elképzeléssel. Azonban miután ez titkos, így nem tudok véleményt alkotni az összetételről. Amíg a klubcsapatoknál teljesen normális dolog, hogy az edző megosztja elképzeléseit a nyilvánossággal, addig a válogatottunknál ez belső ügy. Például Véber György, a Mezőkövesd edzője, úton-útfélen elmondja, hogy mit akar játszatni a csapatával. Ott lehetne, sőt, lehet is vitatkozni azon, hogy a keretbe leigazolt játékosok alkalmasak-e arra a stílusra, vagy sem, amit az edző használni szeretne, de a válogatottnál ennek az esélye sincs meg. Nem tudjuk, mi a koncepció."
  • AnuluWork #23975
    Bohócok. Jó lenne megtudni, hogy mit akart a "mester" ezzel a beállunk védekeznivel, miközben a románok és törökök is jóval esélyesebbek nálunk?

    Ki nem szarja le az Andorra elleni meccset? Ezt kell nyerni, aztán majd az is jön.
  • DaemoonHunter
    #23974
    Nem az embereken múlik, sokkal inkább a kapitányon, az egész eldől fejekben, ugye az a bizonyos büdös hal esete...
    Tisztán látszik hogy egervárinak 0 elképzelése van a fociról, taktikailag legalábbis. Egyszerűen nincs játékunk, labdajáratás, emellett nincs védelem se, emberfogás, és az a durva hogy pl az észtek sokkal előrébb járnak ilyen téren, mert szervezettek tudnak lenni.
  • Shep
    #23973
    Igen ,hogy kikapunk de legalább valami taktikát mutatnak de itt semmi nincs, mintha behoztak volna 11 embert az utcáról aki azt mondta, hogy tud focizni.
  • Effe88
    #23972
    Védőin szarok.
    De egyetértek veled Huszti,Vadócz alap.
    Igen külföldi kéne, mondjuk Trapattoni:)
    A falábú ireket (akik szintén nem tudnak focizni hozzánk hasonlóan) kivitte az eb-re legalább:D:D
    Nem játszottak szép focit de lényegtelen...
    Kéne egy taktika, fegyelem, egy jól megszervezett védekezés,, de a magyar edzők erre nem képesek esküszöm
  • Unreal1942
    #23971
    Még 3 év és 30 éve nem vagyunk nemzetközi szinten sehol. Jó úton vagyunk.
  • ressy14
    #23970
    Úgy szopatnak minket ahogy csak akarnak, egyéni hibák sorát vétjük, a kontráinkból semmit sem tudunk kihozni, pedig többször mentünk emberelőnnyel rá 2-3 védőre. Szomorú magyar futball valóság, őszintén megmondva én nem szeretném, hogy egy ilyen csapat eb szereplő legyen. Bukjon meg az egész mlsz és építsünk újra mindent, mert így csak ugyanez lesz több tíz évig.
  • Jakuza1
    #23969
    Taktikailag ? :P
    Egyedul Bogdant sajnalom, mert nem tehet semmi es egy kapust viseli ez meg legjobban.

    Amugy meg annyit, hogy itt latszik milyen bohoc jatekosaink vannak. Csak egy peldat felhozok es nem a szedelgo vedoket, akik inditjak a balszellot.
    Volt egy tamadasunk ahol 3 a kettobe vezettuk a labdat, es Nemet ahelyett hogy elvitte volna a kozepso jatekosunk elol a vedot, befutott kozepre a jatekosunk ele!!!!!!!
    Nehogy hely legyen, hanem hogy 2 vedo is letudjon vedekezni 3 jatekost. :PPPP
    Ezek meg a labdarugas alapjaival sincsenek tisztaban.
  • Láma!
    #23968
    Még csak azt sem mondhatjuk hogy szar játékosaink vannak...
    Az ott lévőkön kivül Otigba, Vadócz, Stieber, Huszti akiknek alapembernek kéne lenniük a formájuk alapján, és ezek közül 3 első osztályú csapatban alapember

    Ide egy olyan kapitány kell aki ért hozzá, ilyen magyar nincs, ez egyértelmü 20 éve...
  • Zenszkij
    #23967
    Ne aggódj majd jön Mészöly Géza. Óriási tálentumával és szaktekintélyével sikeresen kijuttat majd a "124" fősre bővített EB-re. És majd el is hiszi micsoda zseni.
  • ReszegKoldus
    #23966
    az jó ha elindultak egy úton, csak ne hazafelé vezessen :D
  • Zenszkij
    #23965
    Elindultunk egy úton, kár lenne azt mondani, hogy nem fejlődtünk. építkezünk, megyünk tovább.
  • Effe88
    #23964
    Igen.Az egy dolog, hogy szar játékosaink vannak na de, hogy taktikailag nullák vagyunk az érthetetlen.szar a felállásunk nincs elképzelés semmi.
    Kell ide egy olasz edző ezt a bohóc péniszrajzolót el kell zavarni. ez még kúmannál is nagyobb kókler.
  • Livius
    #23963
    A Hofi aranycsapat videójának a vége illik ide a legjobban "sóbányába velük" legalább lenne só!
  • Jakuza1
    #23962
    Miert vartal valamire ? En 5:0-t tippeltem es lehet, hogy meg tul is ertekeltem ezeket a magyar valogatott mezbe bujtatott majmokat. :P
  • Livius
    #23961
    És egy les gól is volt, ami nem volt les!
  • Shep
    #23960
    Hát én meguntam. Kabaré az egész védelem, mintha nem lett volna semmilyen utasítás csak ,hogy fussatok ki aztán próbáljatok védekezni, tiszta grund foci utánérzés van.
  • Livius
    #23959
    Ez a Guzmics már megint azt se tudja hova nézzen.
  • passatgt
    #23958
    kádár megint persie mögött kb 4 méterrel, pedig nem is fordult le róla vagy ilyen bonyolult dolog, egyszerűen kettőt kéne lépni és elfejelni előle…:)