19
  • Mice
    #19
    nem hiszem hogy ne lenne értelme

    max nem volt akkora kereslet ami az akkori viszonyok között szerintük megtérítette volna a fejlesztési költségeket

    nekem legalábbis ez reálisnak tűnik
  • Mice
    #18
    tod azért lehetne addicionális is tehát ha este akarod megnyomhatod a gombot is nem kell XOR-nak lennie
  • QuippeR
    #17
    akkor majd lesz értelme, ebben a formában még csak újgazdagék vághatnak fel vele, másra nem jó.
  • Improve
    #16
    Ritka nagy baromság. Ez kb olyan mint a hangvezérelt villanyfelkapcsolás, már a 70-es években nyomták hülye filmekben mint "húdemodernlakásaholezvan" és azóta is sehol sincs ilyen mert nincs értelme. Meg pl. éjjel a család többi tagja szerintem nem örülne neki ... :)
  • Mice
    #14
    én specku még a gépemet is hanggal kapcsolnám
    oké hogy a szomszéd hülyének nézne, hogy miért beszélek magamban, de minek nyomkodjak mindenfélét. Irigylem azt a csákót is aki csak hazamegy és minden bekapcsol neki mert vmi chip van a karjában
  • Mice
    #13
    ez nagyon jó :)
    a következő az lesz, hogy majd interaktívan visszabeszél és amikor majd ráordítok, hogy :"HÉÉ HALKÍTSD MÁR LE MAGAD", akkor a "KUSS MERT NÉZEM A VÉSZHELYZETET" fog visszajönni :)))
  • Gabest
    #8
    Kezdetben még csak azt lehet neki mondani majd, hogy insert into playlist (kovetkezo) select film from warezgyujtemeny where cim contains 'terminator 3', de mar dolgoznak az 1xűbb változaton is.
  • HuAn82
    #7
    baromság...
  • _Vegeta_
    #6
    Ez hulyeseg
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    ami belülről jön azt nem figyeli szvsz :] csak tudja épp mit jáccik má ;>

    de egy "kuss" funkció jól jöhet
  • Eiki
    #3
    És mivan ha egy filmben az van, hogy "kikapcs". Akkor a TV is kikapcsol? :)
  • Cat #2
    mert ez a jövőben annyi lesz, hogy "játszd le nekem a terminator 3-mat" és a gép megkeresi az adatbázisban, jelet küld a szolgáltatónak, az levonja a számládról az árát és ha van fedezeted, már megy is a film
  • QuippeR
    #1
    minek a hangirányítás, ha gyorsabban megnyomom a távirányítón a gombot?