614
Devil May Cry 3
  • PoisonChihuahua
    #614
    A normál és a Special Edition különböző mentéseket használ! Lehetséges, hogy a SE-ben áthozható a normál kiadás mentése (van rá példa, pl. Gran Turismo 3-4, igaz csak pénzt lehet átvinni), de ez egyáltalán nem biztos, mert nekem is csak a normál kiadás van meg.
  • thesnowy
    #613
    hi all
    elkezdtem a devil may cry 3-at, a 10. misszionál vagyok.ha átváltok special editionra a mentésem megmarad???
  • PoisonChihuahua
    #612
    Inkább, lock on + bal gomba a karakternek jobbra/balra + kereszt
  • aabyssx
    #611
    lock on + bal gomba a karakternek jobbra/balra + háromszög
  • knightbali
    #610
    Ja, és gurulni lehet valahogy az 1-ben?
  • knightbali
    #609
    Hali.

    Én most, még a Devil may cry 1-el játszok - persze tervben van a 3. rész rongyosra játszása is - és mivel nincs normális DMC1 topik, ezért itt kérdezném meg, hogy a játékban melyik fegyverre érdemes ráfejleszteni? Már megvan a kard, amin az áram megy át, meg a tüzes öklök (lol, nem tudom a nevüket). Szóval, ezekre megéri nyomatni az orbokat, vagy várjak, gyűjtögessek, mert kapok a játék folyamán egy olyan űűűber fegyót, amit nagyon megérné tápolni, csak akkor meg már nincs pontom.
  • Richi777
    #608
    Devil may cry 3-at keresek.Csere vagy készpénz.Érdeklődni privátban.
  • benőmenő
    #607
    bocsi már megoldottam
  • benőmenő
    #606
    sziasztok
    én már a ketrecből felvettem azt a valamit, de utánna nemtudom merre mennyek.pls segítsetek.
    előre is köszi
  • aabyssx
    #605
    Abban a szobában kell használni, ahol a ketrec van középen a platformon.
  • RRAZOR
    #604
    császtok hát énis itt akatam el felvettem aszta Vajura izét na és aval mit kezdjek hogy használjam ?kössz elöre is skacok
  • TVelvet
    #603
    Ennek a Vergilnek a style-ja mennyire durva már:) Ahogy kinéz az egész csávó. Hát nem egyszerü:)
  • ecneb
    #602
    hmm ahogy most elnézem szterintem én rosszul csináltam a dolgokat :( vagy én már voltam azona részen ahol aza ketrec van emg minden felmentem a liftel áááá előről klezdem a 4dik pályáról :D
  • ecneb
    #601
    thx megnézem
  • aabyssx
    #600
    Ha használtad az óránál a tárgyat, akkor a torony közepe felé 2 fal elmozdult. Oda tudsz menni a lépcsőkön, és felvenni a Vajura-t, amivel majd tovább tudsz haladni.
  • ecneb
    #599
    hej hej valaki pls segítsen elakadtam az 5pályán amikor azt a bohócot kell lenyomni... ugye még előtt emegszereztem azta valamit és amikor visszamegyek ugye előjön az az ugrálós izé :D de onnantól semmi... már visszaolvastam hogy elvileg annnak a lépcsőnek ami nincs ott mégiscsak ott kénelennie de nincs ott.. midnen ajtóba benéztem... plusz annál az "óránál vagy mozgő izénél is használtam amit a bohóc előtt vettem föl. :S pls help thx (fogalmazásból sose voltam jó)
  • belo4
    #598
    És van egy új boss:Jaster.
  • aabyssx
    #597
    A Bloody Palace egy külön játék, ahol van 10000 szint, amin szét kell hentelni mindenféle ellenfeleket.

    A sztori módot érdemes először Dante-vel csinálni, mert a Vergil (sajnos) csak bele lett barkácsolva.

    Continue módszernek a gold egyszerűbb, de ebben a játékban szerintem nem az egyszerűséget kell keresni, hanem a kihívást.
  • djmassive
    #596
    és mi az a egyszerűbb continue mode mg a Bloody Palace??
  • djmassive
    #595
    de most elkeztem úgy a Vergillel hogy nem csináltam mneg a Dantéval úgy,ugye nem normális?



    mert saját magam ellen megküzdenem
  • aabyssx
    #594
    SE-ben játszható Vergil is. Van egy egyszerűbb continue módszer is. Van bloody palace.
  • djmassive
    #593
    Sziasztok egy kérdésem van
    nem tudjátok hogy miben különbözik a DMC3:Dante Aweking,s a Special Edition-től???


    előre is köszi
  • gregtom6
    #592
    És 2 kérdésem van,történetileg így jön sorban?

    2 manga(code 1 dante/code 2 vergil)
    DMC3
    novella(volume1)
    DMC1(képregényben ugyanaz 3 bookban)
    novella(volume2)
    DMC2
    Anime

    Így jön sorban?És a DMC 4 hol helyezkedik el történetileg?
    És van még olyan könyv vagy film ami megjelent a DMCről?
  • gregtom6
    #591
    Az eredeti csapat csinálta,legalábbis a Wikipédia ingyenes enciklopédia szerint.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Devil_May_Cry_2
    Csak a Designer emberkék nem ugyanazok.
  • aabyssx
    #590
    Az eredeti csapat helyett egy n00b-nak adták, és kb. mindent elvesztett, ami az előzőt naggyá tette.
    De ha nagyon kell, fuss végig rajta, mert tök könnyű az egész - és kb. olyan értelmetlen is.
  • gregtom6
    #589
    Mitől rossz annyira a 2.rész? Mi a rossz benne? Mondjuk akármilyen,úgyis végigviszem,mert akkor is a történet folytatódik.
  • aabyssx
    #588
    Nem kell a harmadikkal kezdeni. Úgy van megcsinálva, hogy simán jó az első után.
    A második részt viszont szerintem hagyd ki, mert az nagyon rossz!
  • gregtom6
    #587
    Na végigvittem,a repülésnél a végén már 0-ban volt az életem,ha még1x nekimegyek valaminek,kampec:)Kár,h csak tegnap tudtam meg,h a történetet igazából a 3.rész kezdi,mert ps2-m most lett,és addig nem akartam a 3-mat elkezdeni,amíg az előzőeket végig nem viszem.
  • aabyssx
    #586
    Magától az.
  • gregtom6
    #585
    a Full Demon Form-ot mivel/hogy lehet elérni?
  • aabyssx
    #584
    Nem Ifrit. Itt Dante full demon form-ja van. DT alatt tudsz tűzgolyókat lőni, és egy 6 méteres kardal kombózni.
    Amúgy Mundus szerintem könnyebb, mint Nightmare. Csak meg kell tanulni, hogy milyen támadásai vannak, hogyan jelzi, és hogyan lehet kivédeni.
  • gregtom6
    #583
    Ma megint megpróbáltam,elsőre sikerült legyőznöm,én se tudom,h hogy:) De Mundus....ááááá,Mundus helyett inkább jönne 2 Nightmare egyszerre:) 4 Devil Trigger jellel,és 1 tele sor élettel,shotgun nélkül nem sok esély.a szentelt víz olyan mintha nem is lenne,néztem a youtube-on,h gyilkolja,de hát neki van vagy 10 db Devil Trigger jele,ami sose fogy ki,és 2 sor élete,shotgunja,úgy tényleg könnyebb.Viszont azt nem értettem,h Ifrillel hogy tudja támadni,amikor elő se lehet venni.(meteorral sorozza)oldalra lőni pedig csak Ebony&Ivory-val lehet,csak elég lassan lövi szét az Orbokat.Na mind1,csak soti nélkül,Ifril nélkül elég nehéz.
  • aabyssx
    #582
    Ez egy szándékosan nagyon nehéz játék. De meg lehet tanulni, és akkor simán alázol mindent, szinte hiba nélkül.
  • aabyssx
    #581
    Nightmare-nél amúgy lehet energiát tölteni. Ugyanis ha nem támadó módban van (amit az "órával" indítasz), akkor csak azok a jeges csúszómászók jönnek rád, amiket ugrás, e&i, ugrás, e&i-vel ki tudsz védeni. Tele töltöd a DT-t, aztán trigger. Ilyenkor gyógyulsz. Ha ezt többször eljátszod, akkor úgy tudsz nekimenni Nightmare támadó módjának, hogy szinte tele az életerőd.

    Nem nehéz!

    ***

    A Sparda szerintem nem jó fegyver, mert nincs DT-je.

    2 gránát 1 egész DT kanji-t feltölt! És ez az egyik legerősebb dolog, ha a gurulással, vagy ugrással kombinálod.
  • gregtom6
    #580
    és elég sok játékkal játszottam már,de nehézség szempontjából normal fokozaton ez a nehéz játékok között van,legalábbis a vége felé.Prince of Persia sorozat(a mostaniak)tiszta könnyű ehhez képest:)
  • gregtom6
    #579
    tippnél azt írták,h Infernóval,de az egy rakás red orb-ba kerül,én meg mindig költögetek vital starokra,meg szentelt vízekre,a Sparda előtti Nelo Angelo-t,aki erősebb volt,és sztem ő Vergil,de nem biztos,csak 3 szentelt vízzel tudtam legyőzni,hiába ugráltam,lőttem,Ifrillel vagy Nightmare-Betával,nem akart kinyúvadni.
  • gregtom6
    #578
    5 db devil trigger,1 szentelt víz,és 1 sárga orb,így ha belülről leszedem a dögöt,de meghalok,akkor még tudok venni egy vital start is.csak hát sokat ér a devil trigger,amikor mindjárt kinyúvadok,azt is élettöltésre használtam az előbb.Az ezelőtti Nightmare-el is küszködtem,aztán végülis kinyírtam asszem 4edjére.gránátnál gránátvetőre gondolsz?nem sokat ér ellene.a Sparda meg a menüben vörösen izzik,közben meg nincs semmi extra képessége,csak talán erősebbet sebez az Alastortól.
  • aabyssx
    #577
    Ha meg nincs DT a végére, akkor roll -> grenade -> roll -> grenade -> roll...
  • aabyssx
    #576
    Ne add fel!

    Itt a srác Dante Must Die! fokozaton csinálja ki Nightmare-t hiba nélkül.

    Neked normal fokozaton töredéke ennyi damage-et kell összehoznod! Amikor Nightmare a végén van (piros), akkor a Vortex jól működik. Normal-on egy Devil Trigger elég is lehet rá, hogy Vortex-szel kivégezd.
  • gregtom6
    #575
    Hy!A legelső DMC-hez tudtok vmi kódot vagy trükköt,amivel át lehet lépni Easy módba?Mert a 20.misszió az istennek se megy,Vital Starom 1 db,életvesztés nélkül kibelezem Nightmare gyomrában Nelo Angelo-t,de amikor vörös n.-nek az élete,akkor mindig meghalok.a szentelt víz meg nem sokat ér ellene.Jól jönne Red Orb kód is,h több legyen.Előre is kösz.