22
  • Friczy
    #22
    Ez biza teljesen így van!! Én mindenben egyet....
  • Cat #17
    várjunk még 3 napot, szerdán jön az uj ati kártya
  • Robbb
    #14
    Jól mondod Jani,végre nem csak én ismerem a cuccost.Amúgy frankó kék színű nyákal dolgoznak videokároly,meg (ugró)deszka fronton is.Szerintem kezdésnek elég jó árban is lesz a 6800,az más kérdés hogy ha szar lesz akkor az Nvida miatt lesz trutyi.Sajnos az országba még mindig nem sokan foglalkoznak Albatron cuccok árusításával.
  • janos666 #13
    Ja, meg elég stabilak és tuningbarátok az alaplapjai is, az inkább ismert lehet. (számomra legalábbis) (meg asszem mindre 7 csstornás hangkártyát integrál, stb.)
  • Robbb
    #12
    Cat!Miért írsz olyan dologról,amiről finoman szólva fogalmad sincs.Albatron Technology:mennyivel nevetlenebb gyártó egy Aopen,Inno 3D,vagy egy szaros Abit cégnél.Az összes taiwani cég!!Az Albatron annyival más,hogy alapból nagyobb Mhz-en adja ki a cuccait és még jobban is lehet tuningolni.Egy Asus kártya meg alapfrekin szénné akar égni.De ha azért jobb,mert többször olvastál"elmés" hozzászólásokba az Asus-ról,Abit-ról(stb.) mint Albatron-ról,akkor egésségedre,de a hülyeségedet nem kellene megosztani másokkal.Pont az ilyen beszólások miatt nem ismernek más márkákat az userek.
  • Gabest
    #11
    asus, abit, acorp, aopen, ati, ...
  • janos666 #10
    ATI?
  • Gabest
    #9
    csupa "a" betűs cég mindenütt... hát már mindenki a szaknévsor elejére akar kerülni?
  • Cat #8
    albatron valóban nem valami nagy márka...
  • janos666 #7
    Hát azért az Albatron-ról lehettett volna már hallani. Ha nem is videókártya, de alaplap...
  • Csatti
    #6
    Szóval szerinted az a butaság ha vki még nem hallott korábban egy cégről? Szerintem pont a te hozzáállásod a szánalmas.
  • Robbb
    #4
    Az Albatront azért nem nevezném "xy noname" gyártónak,az más kérdés hogy te nem ismered.Alapból tuningolt alaplapról,videokarcsiról hallottár már?Nem hiszem.
  • PeeTeR
    #3
    'mi ez a kartya?'
    ep eszu ember nem fogja megvenni...
    szvsz olyan lesz ez a csata is ha kijon az uj ati mint anno az fx vs. 9700pro...
    ebben biztos vagyok
  • Borg
    #2
    Azt te csak hiszed. Az hogy xy noname gyártó mikor és mit dob piacra, az nem azt jelenti, hogy nagy mennyiségben elérhető lesz akkorra már. Azt meg végképp nem, hogy MO-ra is eljut.
    Az ATI kártyái pedig szerdán bejelentkeznek már.
    Ezekután pedig sokak szerint felejtős lesz az NV40.. majd meglátjuk.
  • janos666 #1
    Akkor előbb lessz a polcokon 6800 mint ahogy bejelentenék az x800-t. Hogy ez most jó vagy rossz...