113
Hogy lehetsz szebb és kívánatosabb :-)
  • geronimo77
    #33
    Arra meg kulonosemn alkalmas
    Pl. a barna bört könnyenn kékre vagy zöldre változtatja
  • geronimo77
    #32
    Jaaaa, én azt hittem hogy az ember ezzel magát kezeli
  • kiserik
    #31
    Te rasszista.
    A MÁSságot tisztelni kell.
    (Azér van ez a topig is.)
  • Kata
    #30
    Hát persze, hogy mások ápolására! Miért, mit gondoltál?!
  • geronimo77
    #29
    De ha magadon alkalmazod akkor sok mellékhatása van
    Ez inkább mások ápolására alkalmas :)
  • Kata
    #28
    Mindig hatékony, a nap 24 órájában.
  • geronimo77
    #27
    Te ezt használod??
    Ez igazából este hatékony. :)
  • Kata
    #26
    FA testápoló
  • geronimo77
    #25
    Je ez jó. nekem is van és tényleg jó.
  • Breki33
    #24
    hú micsoda nevek
  • Aquli
    #23
    nekem:
    lubexyl
    differin/isotrax (váltogatva)
    +zinerith
  • Breki33
    #22
    miért lenne sok?

    a férfiak bőre is ugyanúgy igényli a védelmet és pont a kornyezeti ártalmakkal szembeni megóvást

    neharagudj, de nagyon konzervatívan gondolkozol
    sztem biztos napvédő krémet se használsz

    amógy nem a szemránckrémről beszéltem

    és pont a szappan teszi legjobban tonkre a bőrt
  • peet69
    #21
    pontosan feleslegesen mi értelme --> Semmi !!!
  • FREAK
    #20
    ezt mondom én is, ha valaki beteg, akkor kenje magát, de egy "bőrápoló" ritkán minősül gyógyszernek...
  • peet69
    #19
    :DDD Ok
  • peet69
    #18
    :DDD
    Nemmontam hogy minden hirtelen bekövetkezett bőrelváltozás miatt kenemmagam csk régebben nekem is volt Aknes börbetegségem szerncsére elmult! ;D
    Ami az igazad voltat illeti : Igen de nekem is :DDD
  • FREAK
    #17
    vagyis igazam volt

    az egyik ok az életkor, a másik a betegség


    de sokkal nagyobb betegség, hogy annyira elkorcsosul az ember (hála a civilizációnak), hogy teljesen szükségtelen vegyszerekre van szüksége

    a nőknél bizonyos fokig még érthető (ami túlzás, azt pl. az asszony csinálja, hogy kicsit kireped a szája, rögtön bekeni szőlőzsírral, esélyt sem adva a szervezetének arra, hogy egészséges úton oldja meg ezt az apró problémát), de ha már egy pasi is krémeket ken magára, az sok

    de jó szórakozást a Capellában, ott minden srác bőre selymesen lágy és rugalmas :)
  • Breki33
    #16
    na az betegség
    de egy sima pattanást nem neveznék annak
    ígyís elég beteg van

    de nem szeretnék elmenni pattanások felé arra van külön fórum
  • peet69
    #15
    v. még annál is nagyobb göböket, vagy genytüszőket. A faggyu-mirigyek működési zavara
  • peet69
    #14
    lemaradt a vége :DDD
  • peet69
    #13
    Pardon Tévedés mert a pattanás nem tinédzser kori betegség
    hanem felnőtt korvban is ugyan úgy kialakulhat
    Ezt hívják :akne
    (gör.), az orvosi tudományban a. m. zsírtüszeg, mely több bőrbetegség gyüjtőneve gyanánt szerepel. Tuajdonképen nem jelent egyebet, mint a bőrben levő faggyumirigyeknek és környéküknek működési zavara által keletkezettüfejnyi, borsónyi !!
  • Breki33
    #12
    kicsit el vagy tévedve
    amúgy nem pattanásokról irtam hanem normális arckrémről
    amúgy az egészséges bőr is lehet pattanásos

    sok ismerősöm sima vitaminos arckrémet használ
    származási helye gyógyszertár
  • Breki33
    #11
    énis remélem

    ez a férfiaké PPPPPPPPp
  • FREAK
    #10
    egy egészséges bőr nem pattanásos, vagy ha igen, az ellen a szappan messze magasan a legjobb, ha már az illető lusta változtatni az étrendjén

    a pattanások másik oka meg a zsenge életkor, az ellen pláne nem védenek a kamukrémek :)

    egy valamire azonban tényleg jók ezek a cuccok, az immunrendszer totális legyengítésére
  • Tuvok #9
    oah, remélem bnőm nem talál rá erre a topikra :D
  • DecenS
    #8
    Végül is tényleg mennyivel férfiasabb, mennyivel is vonzóbb egy nő számára, egy pattanásokkal teli férfi arc, mint egy tiszta, ápolt.
    Vér ciki ugyebár arctonikot és különféle kozmetikumokat használni, akkor már inkább hagyjuk hadd gyulladjon be, de nehogymá használjunk bármiféle kozmetikai terméket!
    Ezaaaz!
  • Breki33
    #7
    nem érdekel népszerű lesz-e

    sztem egy férfi is használhat arckrémet
    sőt
  • stone
    #6
    Én meg baseballütőt testápolónak és boxert arckrémnek.
  • FREAK
    #5
    de aszongyák ez is jó, az alatta lévő eszköz meg eltávolítja a fölösleges vizet az arcbőrről

  • FREAK
    #4
    Én ezt használom, és még soha nem néztek nőnek!!! Ajánlom mindenkinek, akinek van valami a zacskóban!

  • 0ppika
    #3
    Bisztos népszerű tokig lesz ...
  • Ben C
    #2
    rulzs tobig....
  • Breki33
    #1
    Sziasztok

    Eddig ezt használtam


    Synergie Pure Arckrém, hidratáló, matt hatás

    Hidratáló krém matt hatással

    Hidratál, miközben felszívja a feleslegesen képződött faggyút és szabályozza a termelődést.




    Hidratáló krém matt hatással. Zsíros/vegyes bőrre. Antibakteriális. Cinkkel és agyaggal. Szabályozza a faggyútermelést. A zsíros/vegyes bőr csillog, eltömődnek a pórusok, bőrhibák jelennek meg. Ezért a Hidratáló Krém Matt Hatással hatékonyan ápolja ezeket a bőrproblémákat, egymást kiegészítő összetevőinek köszönhetően: az agyag: felszívja a feleslegesen képződött faggyút, a cink: szabályozza a faggyútermelést, antibakteriális hatóanyaga: segít megelőzni a pattanások kialakulását. A zsíros/vegyes bőr mindennapi ápolásának ideális része. Használja a Pórustisztító Zselé és a Pórusösszehúzó Tonik után reggel és este. Kiváló sminkalap. A Hidratáló Krém Matt Hatással egymást kiegészítő összetevőinek köszönhetően teljes körű ápolást biztosít. A bőr tiszta, tartósan matt, hidratált és egészséges lesz.


    Egy csaj ajánlotta nekem és nagyon bevállt (a nehezebb napokon is :-)

    De állítólag már nem lehet, kapni.
    Az érdekelne tudja-e valaki mi van helyette.
    Remélem van mert nagyon bevált.