61
Samurai Jack fan club :)
  • Lizardman
    #21
    hallod behun? megtennéd hogy szolsz mikor már mindegyik lent van?
  • Tatyla
    #20
    ezt én is imádom
  • Lizardman
    #19
    ha leér az összes megtennéd hogy irnál az email cimemre? [email protected] nagyon megköszönném. egyébként én azért gyülölöm az edonkey-t mer kurva lassu nem tom neked milyen de nekem nagyon lassu
  • dikki*yysw
    #18
    Hát nekem nemsokára leér az összes... edonkey a kulcsszó.
  • Lizardman
    #17
    figyi srácok nem hiszem hogy senki nem tud egy jo kis ldalt mondani ahol fenn vannak ezek a részek (Samurai Jack) egyébként én pár napja találtam egy fasza kis torrent oldalt ahol nagyon sok minden fenn volt csak bezárták baszki dec 20.-án . Na szoval ha valaiki bármit is tud létszi tegye kzzé mindjár én is ha megtudok valamit mindjár leirom. szoval igyekvés:)
  • dikki*yysw
    #16
    torrenten anno fenn volt a S01 DVD (3 S van) de DC-n is csak tv-ripeket találtam. 150-350 megáig van mindenféle fájlméret, de egyik gagyibb mint a másik.
  • Factor_007
    #15
    Már ilyen régóta van topicja? Mondjuk nem született túl sok hozzászólás ahogy nézem. :) Csatlakozom a klubhoz, és ha van cím ahonnan lehet szedni, szívesen meghallgatom.
  • dikki*yysw
    #14
    Ehhe legjobb rajzfilm. Megvan pár rész, de nem fogok többet leszenvedni fos DC-ről :/
  • Serpa
    #13
    én szeretem ezt a sorozatot.
    ha nem felejtem el, megnézem.
  • Adam5
    #12
    múgy érdekes a Jack név egy Samurai-nak.
  • Lizardman
    #11
    NA CSÁSZTOK GYEREKEK NEM IGAZ HOGY NEM TUD VALAKI EGY NYAMVADT CIMET SE KINYÖGNI. EGYÉBKÉNT MEG ANNYIT MONDOK HOGY ILYEN LETÖLTÖ PROGRAMOKKAL (PL:LimWire, eMulee , eDonkey2000 , stb) de viszont csak annyit mondok hogy biztos van olyan honlap is ahonnan le lehet tölteni az egészet vagy a legtöbb részét
  • Adam5
    #10
  • Balidani
    #9
    Yugioh-hoz meg asszem http://gportal.hu/ygo/.
    A yugioh-t nem ismerem mert 1.túl nagy vagyok hozzá 2.akkor még amugysem vagyok ébren
  • Balidani
    #8
    A DBZ-hez van linkem: www.dbdreamworld.hu
    Itt 100-~240 ig le tudod tölteni a részeket!
  • Sugam
    #7
    engem is.meg az is hogy még más részeket
    pl.yugioh vagy dbz vagy bármi.
  • Balidani
    #6
    engem is de nagyon!
  • Adi
    #5
    Engem is érdekkelne!:D
  • Sephi
    #4
    Netro' :PP
  • Sadun Tryst
    #3
    a fenébe.... :)
  • Sadun Tryst
    #2
    1, ;)
  • Balidani
    #1
    SJ 4Ever! Tudja valaki honnan lehet részeket letölteni?