27
....
  • öregember
    #27
    elte belső udvar :)
  • cartarsak
    #26

    http://www.car-tarsak.blogspot.com/
  • cartarsak
    #25
    A Hahu-n a legjobb, de ez a típus (hiába van kevés itthon)nem igazán került a veteránosok látókörébe, eleve a veterán korú japán autókat is érinti ez a dolog (persze vannak kivételek, sikeres japcsi veterán típusok, de egy 323 sosem lesz az)
    ...nameg, manapság bármi olyat eladni ami egy pénztemető hobbi
  • Modulo
    #24
    Sziasztok Régi autókat kedvelők

    Benzingőzös szenvedéllyel vezérelve megalapítottam a Karburátor nevű facebook oldalt, ahol a tartalmat közösen írjuk a tagokkal a következőkről:

    Autókról, melyeket még szenvedéllyel építettek LEGINKÁBB az ezredforduló előtt.
    Autókról, melyek tervezésénél a vezetési élmény elsődleges volt.
    Autókról, melyekben a fém, bőr, fa túlsúlyban van a műanyaggal szemben.
    Autókról, melyek még nincsenek tele elektronikával.
    Autókról, melyeknél még a gazdaságossági tényező nem volt jelentős a tervezésnél.
    Autókról, melyek többek, mint egyszerű közlekedési eszközök.

    Karburátor
    http://www.facebook.com/pages/Karbur%C3%A1tor/234387379923289

    Az oldal létrehozásának az volt a célja, hogy a hasonló gondolkodású emberek „találkozóhelye” legyen, ahol a tartalmat közösen írjuk.
    Kötetlenül lehet beszélgetni mindenről, ami autó. Legyen szó tulajdonosi tapasztalataitokról, saját autóitok képéről, álomautóitokról, képekről, filmekről – a lista végtelen -.

    Benzingőzös szenvedéllyel üdv,

    Roli
  • Csopak
    #23
    Üdvözletem a kedves fórumozóknak!

    Nem tudom jó helyen járok-e a kérdésemmel.:

    Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy hol lehetne veterán korú, de pénz-, idő hiányában nem veteránosított autót eladásra kínálni.
    A használtautó.hu-n lesz meghírdetve hamarosan, de szeretném valami nemzetközi oldalra is felrakni, csak nem igen ismerek ilyet.
    Nem rossz állapotú, a mai napig az akksi behelyezése után pöccre indul.
    1979-es évjáratú Mazda 323-as, és ahogy néztem elég ritka, főleg, hogy három ajtós amilyet nem is nagyon találtam a neten.

    Várom a válaszotokat!

    Köszönettel: Csopak
  • Wolfsnack
    #22
  • czapi
    #21
    Keresek osztott abakos bogarat, kasztnit vagy alkatrészeket bármilyen állapotban. Esetleg BMW 700 LS-t cserélném érte.
  • nesto
    #20
    1969 Chevrolet Camaro, egy igazi autó

  • #19
    ha lenne lehetőségem most per pill autóimportra akkor őt honosítanám
  • Chaos Mad
    #18
    Hazárd megye lordjai! :)
    jo kis Dodge Charger, az a kira gép :)
  • #17
    ez? http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=626652
  • Taranov
    #16
    Nem találom, lehet, hogy eladták
  • Taranov
    #15
    Nem tudom, szerintem az '58-as Caddilac fejlesztéséről lemondhatsz.
    Bár én nem ismerem az anyagi helyzetedet, lehet, hogy jó hobby lesz neked :)
    A www.hasznaltauto.hu-n 8 milláért jó állapotú, páncélozott, full extrás cadillacet lehet venni. Nem tudom milyen régi. Mindjárt megnézem.
  • Cvd
    #14
    Egész pontosan '83 óta van film is.:) 2-3 évente el lehet kapni TV-ben is.
  • Gladiator
    #13
    film? az nem egy könyv? vagy már van belőle film is? mondjátok, hogy igen!
  • #12
    '58 Plymouth Fury
  • Zozo76
    #11
    A Christine cimu filmben milyen kocsi van? Kepeket akarok lehozni rola a net-rol.
  • Match
    #10
    lehet hogy párszázezer dollár, és kapásból van benne még étterem is :)
  • #9
    jah csak abból a pár százból kapsz egy széjjel rohadt, agyon gányolt négykerekűt amire aztán a gatyád is ráköltheted.
  • I.C.ram
    #8
    Felejtsd el ezt a pár százezret. 58-as jó állapotú Caddy-t nem kapsz 1-2 milka alatt. De szerintem még 5 milka alatt is csak "roncsokat" kapsz
  • Gladiator
    #7
    na, azt ha ez így télleg müxi, akkor sokkal királyabb egy ilyen kocsival menni suliba, mint egy OPEL Astraval.
  • Gladiator
    #6
    nincs, de elméletileg pár százért lehet kapni. mondjuk ezt nem hiszem, de ezt olvastam.
  • #5
    mé' van egy 58as Caddyd?
  • I.C.ram
    #4
    Lehet persze, csak akkor löttek a veterán vizsgának.
  • Gladiator
    #3
    Kérdésem az, hogy ilyen régi kocsikba lehet-e modern technikát szerelni? Pl. egy 58-as Cadillacbe ABS-t, ESR-t, meg hasonlókat.
  • I.C.ram
    #2
    Robogók... van
    Choppers... van
    AUTÓ... van
    Gyorsasági motorok... MÉG nincs :D
  • The Garrett
    #1
    Jó milyen topik nincs még? :D