140
Melyik országról mi jut eszedbe először ? Írd ide.
  • mikike
    #60
    jó, most akkor aki magyar, az a rá vonatkozó részt írja be ide, hogy ő most melyik

  • szando
    #59
    a cigányok, korrupció és nagy semmi mellé? ;)
  • mikike
    #58
    a világ közepe

    ja és most már tóth vera nevet is odaírhatjuk
  • szando
    #57
    lál, és milyen igaz! :DD
  • szando
    #56
    kitérdekel tapolca? :DDD
  • mikike
    #55
    Tapolca: cigányok, korrupció, nagy semmi
  • Davidus
    #54
    Japán - Anime, Playstation, tömeg, autók, nindzsák/szamurájok :P, cuki csajok, Jakuzák, mesterséges tengerpart
  • Nyaci
    #53
    Japán - Sok sok kicsi hangya na meg sok fényképezőgép
  • Prank
    #52
    Magyarország - e örö e bódottá, anyázás, sztárolás, kocsma, adó, bunyó, korrupció, humor, sport...
  • soldier
    #51
    Magyarország- cigányok, buzik, szarfoci, köcsög politikusok, kutyaszaros hajléktalanok az uccán stb...
    :D
  • Davidus
    #50
    USA - filmek, Las Vegas, niggerek, morcos rendőrök, dagadt emberek
  • Gladiator
    #49
    Amerika - beképzelt faszok
  • Gladiator
    #48
    Magyarország - pffff.......
  • ReTeK
    #47
    érdekes sztereotípiákok
  • Davidus
    #46
    Magyarország - Ungarische gulas, Balaton, paraszt bácsi
  • Davidus
    #45
    Ez király topic:P

    Ukrajna - fejkendős mamik, Csernobil, maffia, merci, utcagyerekek, Dinamo Kijev
  • LittleL
    #44
    Mexikó - Tequila, El Mariachi, Desperado, rézbőrüek, tisztaságra nem nagyon adnak, sombrero, erős csípős ételek
  • LittleL
    #43
    Panama - Csatorna, csalás, sikkasztás, nagy hajók, amúgy szép vidék biztosan, spanyolul beszélnek
  • Prank
    #42
    Vatikán - városállam, pápa, svájci gárdisták, no sex
  • FtranX
    #41
    Észak-Írország - gyönyörű zöld fű mindenhol, csodaszép tengerpart (Giant's Coastway), esős szeles idő.
  • LittleL
    #40
    Belize - szép tengerpartok, turista paradicsom, Belmopan- főváros, pálmafák,
  • LittleL
    #39
    Ausztrália - Kenguruk, sivatag, Sydney -i operaház, messze van ez is, Ayers rock
  • Random_
    #38
    Oroszország - Vodka, kaviár, kucsma, Szibéria, kommunizmus, szegénység
  • LittleL
    #37
    Nepál - világ teteje, hó, hideg, jó levegő, aszott képű manusok, "csakazértisfelmegyek a Monteveresztre" kijelentések
  • LittleL
    #36
    Skócia - fantasztikus kastélyok, egyenletes zöld fű, esős szeles rossz idő, szép táj
  • Prank
    #35
    Északi-Sarkon nincsenek pingvinek:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #34
    még erős a feketékben a fehérellenesség és gondolom ez nem alaptalan ...
  • Dzsini
    #33
    na akkor vissza az eredeti témához - ahol jártam még mostanában

    Anglia - (sajnos csak London) - rengeteg ember, hatalmas zsúfolt olvasztóteknő, nagyon szép helyek, köd, mindennapos eső, zaj...

    Wales - zöld fű, sárkányok, fantasztikus romok, walesi nyelv, béke, vidám - kedves emberek, további zöld fű, eső, napsütés, nárciszok, "felség, valóban koronád legszebb gyémántja"

    Skócia - loch-ok (tavak), gótika hatalmas méretekben, kastélyok, monty python (ott forgatták a gyalog-galoppot), skót angol akcentus :o), kilt, skótduda, whisky, víz, pára, eső, és megint csak nagyon rendes, normális emberek mindenhol...
  • Gandibá
    #32
    Északi Sark - jég, fagy, pingvinek, rozmárok, fókák, jegesmedvék
  • Pyx #31
    Senegal- focivébé, piros zöld sárga, afrika
  • FtranX
    #30
    Krakkónak nagyon szép belvárosa van! Pár éve jártam ott.
  • LittleL
    #29
    Dél afrikai köztársaság - fejlett városok, gyönyörű dzsungel, gyémánt bányák, messzi van,

    aranyból van a pénzük, a bűnözés gyakori,
  • LittleL
    #28
    Libanon - állandóan polgárháborúznak mert annyi eszük van, szétlőtt házak, aknák mindenhol, elmaradott gondolkodásmód
  • I.C.ram
    #27
    Olyasmi íze van mint a csirkének, de inkább maradok a csirkénél, főleg, hogy a csigakajához nekem kellett szednem az "alapanyagot"...
  • Dzsini
    #26
    Varsó vagy lengyelül Warszawa vagy angolul Warsaw :) - 3 napot voltam ott, meg 2 napot Krakkóban (Kraków, Cracow)
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    alap :D
    de sajna a kitermelés még "ráér" mer nagyon viharos a tenger/óceán

    a lengyeleknél warsó nagyon szép (így kell írni ?) meg sajna van egy holokauszt emlékhelyük :(
  • Dzsini
    #24
    Franciák - és milyen finom is néhány sült escargot :) yumm

    na ahol most jártam
    Lengyelország - furcsa beszéd és írás, kedves népek, meglepően szép városok, Wielicka sóbánya, II. János Pál, néhány finom kaja (bár a cékla-mániájuk nekem nem igazán jött be) - és a legfincsibb füstölt juhsajt :)
  • LittleL
    #23
    Egyesült Arab Emírségek - mérhetetlen gazdagság, sejkek, felhőkarcolók, jachtok, asztalterítős fazonok, no bűnözés, no alkohol, Mohamed bin szulajem - van egykét jó sportkocsija, a Vox -on láttam., a világ legdrágább hotelja.
  • I.C.ram
    #22
    Ráadásul a legjobb minőségű olaj van ott :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    norvégoknál több a fjord :)
    és van több mint 1000 féle sajtjuk ... meg kegyetlen sok olajuk ... a hideg jeges tengerről nem is beszélve ;]