140
Melyik országról mi jut eszedbe először ? Írd ide.
  • dodgecharger
    #140
    Hunok és Punok
  • AnuluWork #139
    Ez már igaz Magyarországra is ... :)
  • DJviolin
    #138
    Magyarország
  • leveskocka
    #137
    USA-belso rothadas
  • Grenzjager
    #136
    Moldova : O-Zone Dragoste din Tei, Dnyeszteren túli oroszok minnyá lőnek, meg Zimbru Kisinyov
  • Punker
    #135
    Andorra : vörös bor :)
  • Grenzjager
    #134
    Andorrával mi van??? Hemmm
    úgy érzem hogy ti le se szarjátok Andorrát!!!!
  • degenerator
    #133
    örményország:hűség ,vallás ,háború ,büszkeség
  • Balu san
    #132
    ja!
  • Prank
    #131
    Magyarország - korrupció, alkoholizmus, betegség, agymosás, gyilkosság, pusztulat, világvége, Uhrin Benedek, pesszimista fórumozók...
  • [HUN]PAStheLoD
    #130
    mo. - kormányválság
    :D
  • Balu san
    #129
    USA - buta, láma állampolgárok; korrupció; képmutatás; műveletlenség; elhízás; nyálfolyás; "álomvilág"; aberrált emberek tömege; "idiotizmus"...
  • Hentes Bill #128
    Görögország - Olimpia
  • mícs
    #127
    magyarorszag - kilatastalansag, eszetlenseg, korrupcio, szethuzas, egymasramutogatas, gusztustalan haracsolas, `attol vagyok valaki ha ciganymercim(bmw) van`, mentalitas, `feher nike-ben mosom a kocsimat szombatreggel mert az a zsir` felfogas
  • tep
    #126
    de te legalább amcsiban vagy.....ennek örülj
  • peet69
    #125
    az biza sux !!!!
  • tep
    #124
    kihagytad a legjobb seggű-lábú szextörpét a viágon
  • CSOCSO
    #123
    gratulalok... nemtom mirol beszelsz...
    itt egy buzi ertelmes telefonert 500 dodot kell lerakni!!es akkor meg nem cisnaltam semmit.. es a havi szamla 20 ezer ft!! vagy 100-120 dolcsi.. ha igy jobban tetszik...
    es ertelmes olyan zsir telefonokat mint otthon nem lehet kapni!!!!!! amiot akint vagyok amcsiban azt se tudom hogy otthon mi a helyzet mobil ugyben.. mik az ujdonsagok stb...
    nokiabol van kb 3-4 telefon!!!
    ericcson bol is kb 2-3
    kyocerabol is vagy 3
    samsungbol is par darab meg ilyenek!!! es itt nem 1 hanem 3(!!!!!!!!!) mobilszolgaltato telefonjait mondtam el!!!!
    ahol en vagyok ott van kb 4 telefon vagy 5.. ossz vissz!!!!!
    szar a vetel de legalabb 50 dolcsiert annyit beszelek amennyit nem akarok!!! mig mashol 120 dodoert 400 percet beszelhetsz csak.. ami igen keves itt amcsiban!
  • cSuwwi
    #122
    Ausztrália - Sydney, olimpia, fekete özvegy, kenguru, Cook
  • angello
    #121
    magyarország - szürke házak, nyomor, oroszok?!? (ruszkik) suzuki
  • LittleL
    #120
    Tuvalu - tengerpart, fehér homok, pálmafák, kókuszdiók
  • praksi
    #119
    Ausztrália - napsütés, tengerpart, kenguru, dingó, bumerángot dobáló bennszülöttek, Mad Max :-D
  • Gladiator
    #118
    mobil? hát, amerikában fele ennyi pénzből 20x ilyen jó mobilokat lehet venni
  • Xboxman
    #117
    "fontos dolgok"="ilyen pl a mobil[/]"
    hát nemtom:)
  • FtranX
    #116
    egy országrész. a UK része.
  • CSOCSO
    #115
    erdekes ez a magyar dolog... igy elmaradott ugy elmaradott.. megis vannak dolgok.. fontos dolgok amiben jobban all a magyarorszag mint pl.. amerika..
    ilyen pl a mobil... de van meg kitudja hany mas dolog is
  • Gladiator
    #114
    Magyarország: Pfff....
  • Xboxman
    #113
    Kína:történelem, hagyományok, sok csíkszemű, gazdasági fellendülés,szecsuáni
  • Prank
    #112
    Római Birodalom: harc, istenek, gladiátorok, építészet, szex, civilizáció, politika, bukás...
  • Xboxman
    #111
    Anglia egy ország?:D
  • Tetsuo
    #110
    Szomália: nyomor
  • nemcsakfeel
    #109
    Gorvik: putri, cigányok :)
  • FtranX
    #108
    Anglia: jó félvér csajok!
  • cSuwwi
    #107
    Pápua Újghinea : messze van, emberevő törzsek, magyar misszionáriusok, minden nap esik
  • iko
    #106
    Tibet: LÁMAAAAA!!! NOOOB
  • LittleL
    #105
    Japán - Hiper -szuper elektronikai kütyük, villogó neonfények Tokióban, papírházak, gésák, aranyos kiscsajok, pálikával eszik a rizst, tisztaság, sexuálisan kicsit aberráltak. D
  • LittleL
    #104
    Törökország - bazárok, aranyművesek, kreol bűrő sötét hajú nagy bajszú figurák, hódító hadseregük( Egri csillagok), fejkendős nők, gondolkodásbeli elmaradottság.
  • FtranX
    #103
    Románia: lepukkant falvak
  • Wing Rockling
    #102
    Románia: "Mi hamarabb voltunk Erdélyben"
  • 2Bálint
    #101
    görögország: randa nők, tenger