119
  • Bandew
    #39
    Amúgy a legalsó képen tök aranyos a dobos troll. :-)
  • Bandew
    #38
    Mindenesetre eddig láthattunk egy ősz kékruhás Gimlit, meg egy piros hacukás Legolast, amint a magasba emeli tőrét, mint a FF-ban.
  • Gandibá
    #37
    Ez is igaz :)
  • rezsofiz
    #36
    Van egy kis rotkos beutese,de sztem joval szebb,es vegulis ezek csak kepek:)
  • Gandibá
    #35
    Így van
  • Bandew
    #34
    Öööööö.....
    Hát igen! :-)
    Bár engem nem nagyon izgat, hisz a ROTK-nak jó gráfója volt.
  • Gandibá
    #33
    De amúgy én látok rosszul, vagy a grafix télleg ugyan az mint a RotK-é?
  • Gandibá
    #32
    CSINÁLJÁK MEG! :D
  • Bandew
    #31
    Figy ha az EA adja ki, akkor megpróbál a lehető legnagyobb hasznot húzni belőle, szal tuti lesz PC-re is.
    Szvsz a BfME lesz az egyetlen jó LOTR játék. :-(
    Sajna már én ilyen pesszimistán látom a dolgokat. Bár ha megcsinálják a Trilogy-t, és tényleg nagyoin hosszú lesz, és nagyon jó, akkor még van remény.
  • Gandibá
    #30
    Hát lehet, én örülnék neki viszont ha PC-n is kijönne és ott tolhatnám :D Remélem észbekapnak EA-sok, mert ez nagy kibaszás lenne a PC táborral.
  • rezsofiz
    #29
    huhuhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu apámmmmmmmmm
  • Bandew
    #28
    Az tetszik, hogy lehet a sötét oldallal is lenni, viszont ezt nagyon könnyen elbaszhatják. :-(
  • Gandibá
    #27
    "A The Third Age nem követi szorosan az eredeti mű történéseit, helyette valamelyest az alternatív tálalást részesíti előnyben. Az első film történéseit játszva teljesen egyedi csapattal (Frodóék az ablakban) küzdhetünk a szövetség oldalán vagy épp Sauron nézőpontjából. Az ismert feladatok mellett teljesen új küldetéseket kell legyűrnünk."
  • Gandibá
    #26
    Hátja :D
  • Bandew
    #25
    Ez az első topicod Gandibá!
  • Bandew
    #24
    Naggyon durrrva!!!!!!!!!!!!!
    Sztem ez az a trilógiát feldolgozó RPG nem?
    Amúgy iszonyat király, remélem PC-re is jön, csak azt nem értem, hogy miért néz ki minden úgy mint a filmben, de a szereplők teljesen máshogy?
    Pl.: Legolas piros hacukában van, Gimli ősz, de a fejszéje detto ugyanaz, mint a filmben
    vagy ez csak a Gyűrű háború utáni események? Legalábbis a címből ítélve. Mert akkor nem ez lesz a trilógiás. Na mindegy.
    Akkor gondolom ezek ilyen "Mória megtisztítása" pályák.
  • Gandibá
    #23
    :D
  • Bandew
    #22
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!


  • Petyus_
    #21
    Ez miért nem a konzolosok fórumában? =)
  • Gandibá
    #20
    Még képek!!





  • Gandibá
    #19
    Még lehet PC-re is, elvégtére a Jade Empire is úgy volt eredetileg hogy csak consolera..
  • Pyx #18
    "News: A new Middle-earth RPG from the film trilogy to hit consoles. (PS2/Xbox/GCN/GBA)"
  • Gandibá
    #17
    Jaja az elég tré :\
  • rezsofiz
    #16
    Jah sztem is.
  • Gandibá
    #15
    Majd meglássuk.. kiváncsi leszek hogy oldják meg. Úgy lenne a legjobb ahogy a KotOR-ban volt.
  • rezsofiz
    #14
    Sztem valami ujfele korokre osztassal fognak megprobalkozni. ez a heroes fele korokreosztas eleg uncsi:/
  • Braveheart
    #13
    MI? Krökre osztott? Fujjjj A heroses of M&M sorozatban még elment meg a falloutokban, de itt...
  • rezsofiz
    #12
    hm?:D
  • Gandibá
    #11
    Blah :D
  • rezsofiz
    #10
    Most ezt nem értem:D elolvastam,csak hozzátettem zsír,mert ez a véleményem. :)lol
  • Gandibá
    #9
    Mivan, nem olvastad a cikket? Úgy csinálsz mintha meglepett volna a körökre osztott hír, pedig ott van a cikkben :D
  • rezsofiz
    #8
    zsííííííííííír
  • Gandibá
    #7
    Körökre osztott ráadásul, de csak nem lesz rossz..
  • rezsofiz
    #6
    Huh na kíváncsi leszek. Ha jól megtudják csinálni,akkor remélem zsír lesz. azért LotR RPG-ben... :)
  • Gandibá
    #5
    Azt nem írták hogy console only..
  • grebber
    #4
    Nem rosz.Jöhetne PC-re remélem fog is.
  • Gandibá
    #3
    Azt írják hogy milyen konzolokon lesznek, csak azt nem hogy lesz a PC-n, de nagyon bízok benne hogy igen!
  • Gandibá
    #2




  • Gandibá
    #1
    !!!!!!!!

    LotR RPG!!!!!!!!!!!!