119
  • Jak16
    #119
    Háát, pedig ez über játék: akiknek nincs PS2-jük, azoknak ne sírjon a szája, azok nem ismerhetik ezt a fajta RPG-ét, nem kell fikázni, ez nem PCre való egyébként se...ez konzol RPG...

    és igen, a harcrendszer egy az egyben Final Fantasy X, míg a fejlődés X-2, ismeretlen karakterek, de nagyon jó..van törp, ember, tünde...tetszik ahogy követjük a Szövetséget...a Balrog elleni csata pedig: ember én állva csináltam az egészet, annyira izgalmas volt !!!! Aki még nem próbálta az ilyen körökre osztott játékot, a KONZOL RPG-ét, ne merje fikázni a játékot, mert fingja sincs hogy milyen élmény ez !!!!
  • zöldlomblegolas
    #118
    Hy all!Most az a kérdésem hogy lesz e Pc-re vagy nem?
  • zöldlomblegolas
    #117
    Hy all!De ha valki képet akar nézni mér nem megy egyszerűen a Magyar EA oldalára ott annyi kép van és nem csak Móriáról!És mi a hir lesz Pc-n vagy nem mert szemétség lenne nem kiadni rá!
  • rezsofiz
    #116
    Tomiag, a nebuloag.
  • Tyler Durden
    #115
    Lehet törölni, van már 1 ilyen topic..
  • Gandibá
    #114
    Me még akkor nyilt amikor elvileg megjelent volna pcre.
  • antijedi
    #113
    akkor megint miért itt van a topic ???
  • Gandibá
    #112
    Hja.
  • edios
    #111
    Biztos,hogy nem lesz pc-n?
  • Prof William
    #110
    A Legolasrajongókat ki kell ábrándítanom. A Piros ruhás Legolas egy csaj. Méghozzá elég aranyos.
    Láttam egy ingame videóban.
  • Gandibá
    #109
    Az, csak lusta, meg hülye szegény :)
  • [Jakuza]
    #108
    Vazz.
    Tuti nem Lotr rajongo a srac.
    Bar mondjuk, van egy ket szamurajos RPG amit en is szivesen jatszanek PS2n (na persze ha lenne PS2-m :P), persze semmikeppen sem helyeznem a Lotr ele.
  • Gandibá
    #107
    Hülyegyerek még azóta se szerezte meg PS2re :D Mindig mondja, hogy milyen jó lehet a cooperatív meg ilyenek, csak azt látnám már, hogy mikor szerzi meg :D
  • [Jakuza]
    #106
    Most mar igazan kijohetne egy rendesen mukodo PS2 emulator, hogy jatszani tudjunk ezzel az dragaszaggal.
  • Gandibá
    #105
    Áz.
  • rezsofiz
    #104
  • Sephi
    #103
    Megjelen :DDDDD

    Na majd irok hogy milyen ha kezhez kapom :DD
  • Gandibá
    #102
    Osztálytársamnak van PS2je, én majd ott kipróbálom :)
  • Bandew
    #101
    Ja tom, kár hogy mi (legalábbis én) ezt nem próbálhatjuk ki.
  • Gandibá
    #100
    Arany lett a kicsi, Nov 2án jelenik meg.
  • Gandibá
    #99
    Hardwired:

    "Az EA a TGS alkalmával elhintette, hogy egy kooperatív moduszt is beültetnek a konzolra készülő Lord of the Rings RPG-be. Mindegyik játékos egy-egy csoportot (Barethor, Elegost, Morwen illetve Idrial, Hadhod és Ioden) irányít majd a LOTR: The Third Age csatái közben, a mászkálásnál pedig eldöntheti a két játékos, hogy ki mozgassa a csapatot. A váltogatás a coop és a standard irányítás között eygszerű lesz, de hamarosan többet is mondanak erről a lehetőségről."
  • Bandew
    #98
    Én is félrenéztem a topik elején, nézd csak meg!
    Nem azt jelenti, hogy nem tudja.
  • Gandibá
    #97
    Jóvan jóvan, tévedni emberi dolog :P
  • grebber
    #96
    Az lenne a jó ha bejelentenék PC-re is!
  • [Jakuza]
    #95
    LOL.
    Latom azert a LOTR utolso oldalait mar nem nagyon olvastad el. Pontosabban a konyv utolso oldalain leirt atfogo tortenelmi attekintest.
  • Bandew
    #94
    Az a harmadkor! :-D
  • Gandibá
    #93
    Nem úgy volt hogy a harmadkorszakban játszódik? Mert mit keresnek akkor nazgulok meg minas tirithi csata?!
  • Bandew
    #92
    Vannak új képek a Hardwireden!!!!!!!!!!!!!!

    Nem rakom be őket, mert túl nagyok, de végre már nem csak Móriáról vannak képek!
  • Gandibá
    #91
    áp
  • Gandibá
    #90
    Valami hír van róla?
  • _Atti_
    #89
    há mér ne... biztos ők is látták a mozit azt gondolták leruccannak balrognézőbe:)
    amugy nem attol akadtam ki hanem ettől a játéktől..idágig nem is tuttam hogy készül..
  • Bandew
    #88
    Ha pedig harmadkor, akkor még gázabb. Mit keresnek EZEK Móriában, és mi a szart harcolnak ezek a balroggal.
  • Bandew
    #87
    Ok igazad van. Félre értettem, de azért nem kell kiakadni.
  • _Atti_
    #86
    "Balrog nélkül mit sem ér, egyértelmű, hogy őt kezdik el hőseink ütlegesni"
    Hányok ezektől a játékoktól..mondtam már hogy nem érdemlik meg a licenszet?meghogy tolkien forog a sírjában?namindegy azért a grafikája szép ezt meg kell nekik adni..jók azok a képek lentebb..
    "vagy ez csak a Gyűrű háború utáni események? Legalábbis a címből ítélve" Éspedig a cimből hogy jutottál erre a következtetésre?HARMADKOR ember:
  • Gandibá
    #85
    Hát, majd a végén kiderül hogy milyen játék lesz belőle.
  • Bandew
    #84
    Elbandukolok szégyenemben. :-)
    Amúgy nagyon gány sztem. Ezek a hülye fények, meg efektek, amikor megütik a balrogot...pfff. A ROTK-ban sem tetszett az, hogy pl Legolasnak a végén fénylő nyílvesszői voltak. Meg azt sem szeretem a "kardos" játékokban, hogy amikor suhintok a kardommal, akkor mindig van egy fehér csóva a kard pályája után. Sztem ez nagyon szar. Ráadásúl még nem láttam olyan játékot, amiben ez ne lett volna.
  • Gandibá
    #83
    No megnéztem a hivatalos trailert.. háát nemtudom mi lesz ebből. Kicsit furcsa nekem ez a körökre osztott menet így LotR-ban.. jah és Bandew, mondtam hogy a piros ruhás tünde az csaj :D
  • Bandew
    #82
    Én nem nagyon bánkódom amiatt, hogy nem lesz PC-re. A helyzet ugyanis az, hogy megnéztem a videót és az a véleményem a játékról, hogy egy hihetetlenül elb*szott rókabőr.
    Tolkien forog a sírjában.
  • rezsofiz
    #81
    B+ menjenek rezet baszni. mi az hogy nem lesz pc-re?? :(
  • grebber
    #80
    Ja és kurva annyukat hogy nem lesz PC-re