10
Avagy mit érdemes venni, MP3 vagy DVD lejátszót?
  • GyaxyBoy
    #1
    Sziasztok!

    Most hogy elkezdtem nézelődni az autó rádiókat és sokáig csak az MP3 ra gondoltam, hogy az nekem elég, hisz a SONY CDX-R3300 MP3 player "csak" 49.999.- Ft!
    pl itt
    De most találtam egy másik oldalt és voalá! Nem hittem el! Nem tudom mien márka a Pyle, de 56e Ft ot sztem megér!
    Pyle DVD 124 dvd lejátszó! De mien márka ez valójában?
    Van hozzá kis monitor is ám! A legolcsóbb 70e Ft!
    Itt ni!
    Ebben kérném a segítségeteket! De ha vki ismerné ezt a típust pontosabban, akkor azt sztném kérdezni, mert itt nem derűl ki, hogy +os vagy -os okat tudja lejátszani?
    Egyenlőre ezt csak zenehalgatás céljából venném, de jó tudni, ha lesz pénzem, akkor egy elég kemény "tuning" ra is szert tehetek egy 70e Ft után! :))
    Persze nem CSAK azért, hogy másoknál menő legyen az ótóm, de ... ! Tudjátok hogy van ez! :)
    köszönöm
  • Tuvok #2
    Autóban vezetni kell. :PPP
  • repro
    #3
    Ajánlunk hozzá egy sötétítést (legdurvább), különben mire kiszállsz a kocsidból ellopják.
  • GyaxyBoy
    #4
    De a sötétített üveget nem büntetik?
    Tudsz vmi jó és olcsó szerő műhelyt? Vagy fóliát, ha itthon is meg lehet csinálni!
    Kb mi pénz az?
  • repro
    #5
    Nem bűntetik, ha a műszaki vizsgán "átmész".
    Na ez az átmenés kb 35ropi idegeneknek.
    Idiot haverom körbefóliáztatta a legsötétebbel (na nem a matt fekete) és fényes nappal nekitolatott egy fának, mert nem látta...
    Maga a fóliázás 10-15k
    Ha nem felejtem L megkérdezem tőle, h hol szokta csináltatni. Majd privátba Lküldöm
  • repro
    #6
    Ha elővigyázatos vagy nem nagyon kötnek bele. Ha igazoltat a rendőr húzdd le az ablakod (tök mind1, h ha zuhog az eső )
  • Marcell
    #7
    A Pyle-t nem ismerem, de a designja elegge fapados (finoman szolva). Felo, hogy olcso husnak hig lesz a leve.

    Nekem foliazva van az autom, ha kerdesed van irj a marcell{KUKAC}punkportal.hu cimre.
  • cSuwwi
    #8
    56900.- az fejegység
    69900.- a képernyő

    együtt a kettő: 99900.-

    erre jön még gondolom az ÁFA.
  • GyaxyBoy
    #9
    Na időnként kiderítettem hogy csak +osokat tud jáccani ami nekem nem ok! szal ez kilőve!
    Azért kösz mindenkinek!
    A fóliázás érdekel ezenfelűl azért!
    Láttam egy nagyon jó DVD lejátszót ótóba! 600e Ft! A honlaot nem tom hol láttam de a cég a Westendben van! :)
  • magnum
    #10
    Ha műbizonylatos a fólia, az a legtisztább, de egyben a legdrágább. Enélkül viszont jattos a műszaki vizsga, és a rendőr, ha olyan kedvében van, elküldhet szigorított műszaki vizsgára, ahol nem fogod tudni áttolni a kocsit.