5443
  • Senkkik
    #198
    na ez sem fog mostanában kijönni...

    A gamestar oldalán:

    "Resident Evil 4 - csak szeptemberben!

    Nos, a januárban fölfedezni vélt infók szerint a Resident Evil 4-nek PC-re már meg kellett volna jelennie. Minthogy ez nem történt meg, joggal vetődhet fel a kérdés: mi van? A nagy-britanniai Ubisoft jelenti - a negyedik rész csak szeptemberben érkezik meg PC-re."
  • MimaSKATE
    #197
    jaja
  • Davidus
    #196
    reméljük:P
  • Shep
    #195
    Devil May azért lesz hó végén ugye?
  • Seth
    #194
    [darth vader style] NOOOOOOOOOOO!
  • kirol
    #193
    Resident Evil 4 - csak szeptemberben! GS
  • urbijoe
    #192
  • SötétBarom
    #191
    (HL2, Resident Evil, STALKER, Armed Assault... stb)
  • SötétBarom
    #190
    A kelet európai helyszínen játszódó gémek mind kurva sokat késnek, vagy mijafasZ?
  • Gabe18
    #189
    576.hu:

    "Néhány hónapja jelentették be, hogy a PC tulajdonosok három, konzolokon szép sikereket elért Capcom produktummal bővíthetik majd gyűjteményüket (konkrétan az Onimusha 3: Demon Siege, Devil May Cry 3: Special Edition, Resident Evil 4 trióról van szó), a nemrég felbukkant Ubisoft játékmegjelenési listáról (ugyanis ők vállalták fel a kiadó szerepét) azonban kiderült, hogy a hármas egyértelműen legizgalmasabb tagjára, azaz a Resident Evil 4-re a reméltnél többet kell majd várnunk, hiszen ha minden igaz, csupán szeptemberben kerül fel az európai üzletek polcaira a négyes számú BioHazard epizód. A PC-s port egyébként a játék PS2-es verzióján alapszik, így nagy valószínűséggel a pléjstációs változatban debütált, remek fogadtatásban részesülő Seperate Ways névvel ellátott bónusz játékmódot is tartalmazni fogja majd a korong"
  • SZilaJMaGGoT
    #188
    Én már most leszedhetném ps-re, de mivel, hogy no zombi ezér szarok az egészre.. PS2-re melyikek a jó zombis részek?? :D
  • mucsácsó
    #187
    hátjah, majd ha lesz...legalábbis ha PC-re akarod...
  • Kaileena
    #186
    jaaaaj,már RE hiányom van sürgősen meg kell vetetnem a nővéremmel ezt a GAME-t,hacsak mondom a barátnőm meg nem szrzi addig mert kértem h érdeklődjön kinek van emg/lesz meg *___*
  • SZilaJMaGGoT
    #185
    Az se lehetett rossz.. Néha én is beparázok saját magamtól... Eltudnátok képzelni néha miken gondolkodom stb... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #184
    Semmi kétség... :D
  • haxoror
    #183
    Mi Börzsönben osztálykiránduláson éjszaka a hegyoldalról hörögtünk meg kántáltunk, az egész faluban lehetett hallani. Olyan jól csináltuk hogy teljesen beszartunk saját magunktól!
    Full pánikban rohantunk vissza a civilizációba, kurva jó volt!

    (de régen volt...)
  • SZilaJMaGGoT
    #182
    Hááát egy alap para azér igen... De azért ne mond hogy a 21ik századi baromságok nem tesznek rá egy jópár lapáttal... Nagyanyámék azok nem ilyen parásak mint pl az én generációm aki filmeken meg egyéb szarokon nőtt fel... :D Mondjuk anyám unokatesója az másodállásba sírásó, meg szokott hullát öltöztetni.. Nomeg régebben volt olyan, hogy éjszaka mentek diót szedni... :D
  • Kandurex
    #181
    Tökre. Egy AK ad némi önbizalmat :p
  • Davidus
    #180
    ejj de jó ez az angol billentyűzet:P
  • Davidus
    #179
    az erőtől valú félelemnek semmi köze a filmekhez meg a játékokhoz. benne van a génjeinkben:)ez ilyen ősemberes cucc... vadállatok stb
  • Davidus
    #178
    nyilván tök egyedül voltál:P
  • SZilaJMaGGoT
    #177
    Jó lehetett neked... :P :D Biztos nem egyedül voltál.. Mi egyszer egy haverral csak az erdő széléig másztunk el(van mellette egy temető is), de annyira paráztunk, hogy rohantunk visszafelé.. Köd is volt minden volt.. Wáá.. Ez a baj manapság az emberrel, hogy megnéz minden izé filmet, meg sokat játszik, aztán már tudat alatt el is hiszi, és parázik minden szarságtól... :D
  • Kandurex
    #176
    Amikor katona voltam, kiképzéskor egy erődben töltöttem az éjszakát, határozottan untam magam..... meg is tisztítottam unalmaban 3x - 4x az AK -mat
  • SZilaJMaGGoT
    #175
    Éjszaka kimész az erdőbe, és ha visszajössz szívproblémák nélkül akkor kemény gyerek vagy! ;) :D
  • haxoror
    #174
    * Alone in the Dark series by Infogrames
    * Bioshock by Irrational Games
    * The Blair Witch Project by Take 2 Interactive
    * Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
    * Clive Barker's Undying
    * Condemned: Criminal Origins by Monolith Productions
    * Clock Tower series by Human Entertainment
    * Dino Crisis series by Capcom
    * D/Enemy Zero/D2 series by WARP
    * Eternal Darkness: Sanity's Requiem by Silicon Knights
    * Fatal Frame series by Tecmo
    * Haunting Ground by Capcom
    * Hungry Ghosts by Sony Computer Entertainment Japan
    * Kamaitachi No Yoru
    * Martian Gothic: Unification
    * Nightmare Creatures series
    * Nocturne by Take 2 Interactive
    * Onimusha series by Capcom
    * Parasite Eve series by Squaresoft
    * Resident Evil series by Capcom
    * Silent Hill series by Konami
    * Siren by Sony Computer Entertainment America
    * Splatterhouse series by Namco
    * The Suffering by Midway Games
    * Sweet Home by Capcom
    * System Shock by Looking Glass Studios
    * System Shock 2 by Irrational Games


    Elég gyors voltam ;)
  • SötétBarom
    #173
    Tud mondani valaki valami jó survival horror gémet? Ne a silent hillt mer az má megvolt..
  • Skyline
    #172
    A gond csak az hogy a 4 mint mondtam nem tekintendő resident evilnek..
    Zombik sehol,és az egész történet elüt az eddigiektől ahol legalább annyi realitás volt hogy vírus a probléma okozó...Nah itt van midnenféle törpicsek főganaj meg fővarázsló,stb...Nem mondom hogy nincsenek jó dolgok a progiban de nekem ez nem resident evil.
  • MimaSKATE
    #171
    nem neked szólt hogy:"döntsék már el"
  • mucsácsó
    #170
    majus 20-on valahány, ez a tényleges szerintem...
  • SötétBarom
    #169
    Nem én nemtudom eldönteni.. Nemtom mi a hivatalos..
  • MimaSKATE
    #168
    döntsék már el:@
  • SötétBarom
    #167
    By: Ubisoft, Capcom
    Genre: Horror Action Adventure
    Release Date: May 25, 2006
    Players: 1 Player (tech info)
    Also On: PS2 | GC

    ez gamespot info.
  • Seth
    #166
    'zanyád,az lenne szopacs :D
  • Shep
    #165
    Kamu az egész nem is adják ki se ezt se a devil may-t pc-re.
  • Seth
    #164
    "This item will be released on September 30, 2006" -ez tök vicces
  • SötétBarom
    #163
    Nemtom ez mennyire igaz..
  • SötétBarom
    #162
    Egykis jóhír:



    Price: $29.99 & this item ships for FREE with Super Saver Shipping. Details

    Availability: This item will be released on September 30, 2006. You may order it now and we will ship it to you when it arrives. Ships from and sold by Amazon.com.
  • haxoror
    #161
    Én pl a silent hillekkel leálltam, nem azért mert horror hanem mert undorító, hányok ha azokra az izékre gondolok még lángszóróval sem piszkálnám őket mert az is bemocskol!

    A resident sorozat a legjobb survival horror a világon!
  • Skyline
    #160
    ŐŐŐŐ akinek bejött a resident evil nagyrészben csalódni fog mert itt nem zombik vannak,az egész hangulat meseszerü,inkább fantáziahorrorjellegü (manó főellenség,nagyvarázsló,stb:) ) szal nekem pl ez a játék nem resident evil amúgy meg ha csak a horrorjáték műfajt nézzük a Silent hill sorozat közelébe sem ér.
  • csabarinkoo
    #159

    Hát gyerekek mindenhonnan más folyik.
    Én úgy vagyok vele, hogy figyelem a warezokat és ha egyszer feltünik, letöltöm.