5443
  • Seth
    #719
    semmit nem turbóznak a felbontáson kívül, ez van sajna
  • newc22
    #718
    Erősen reménykedek hogy nem valami csunyaságot kapunk remélem a srácok azért valamennyire felturbózzák a grafót!!!! Elvileg már 2 éve kijött GameCubera meg Ps2 re!!!! Én még bízok benne...... :D
  • newc22
    #717
    Gamestarosok szerint februárban jön ki...... Kiváncsi leszek de lehet 2008 február???? :D :D :D :D :D
  • sorrow
    #716

    Nem tudom, valószínűleg a user gépe volt a rossz és help-et kért a fórumon.
  • dante3
    #715
    A linken a 16. hozzászólásnál,miért olyan csúnya rikítóak a színek?
  • ffxi
    #714
    Nem baj, legalább kijön....
  • mucsácsó
    #713
    hát de reménykedjünk benne erősen, hogy nem cseszik el, és nem lesz igazad, jhah :P
  • Hellsing47
    #712
    sztem mikor meg már meglesz és ugy elcseszik mint a már emlitett DMC-t akkor már azt fogjuk kivánni hogy bár ne lett volna meg :DD /remélem nem lesz igazam :D/
  • mucsácsó
    #711
    Ehh, hát tényleg nem b*ssza hanyatt azoktól a képektől magát az ember...
    Mondjuk szerintem be van lőve egy frame limiter a PC-s gameben, ami a 30 FPS =/
    Sebaj, most is csak azt tudom mondani, hogy lenne már meg a játék... :D
  • Seth
    #710
    HIdd el, egy pofátlan port az egész, valszeg egy jól megírt emulátor futtatja
  • Hellsing47
    #709
    hát csak nem akarnak egy olyan szarul átportolt gémet kiadni mint ami a DMC3 volt...

    lehet ezzel tökölnek ilyen sokáig :D
  • Seth
    #708
    milyen maxon, ezeknél a portoknál felbontáson kívül semmit sem lehet állítani. A belinkelt oldalon lévő képeken a fraps mérője nem szökik az egekbe,bár nem tudni milyen gépe van a srácnak
  • Hellsing47
    #707
    nem a legszebb az biztos =/

    de nézzük a pozotiv oldalát :DD
    szinte mnkinek menni fog maxon :DD
  • kirol
    #706
    Hát elég gázul néz ki az biztos.
  • dante3
    #705
    Hát emulátoron is nézett így ki,azt hittem valamit javítanak rajt a pc verzionál!Nem baj,azért is végignyomom mégegyszer!
  • grebber
    #704
    Okádék de remélem hangulata király lesz!
  • sorrow
    #703

    Talán itt van néhány screenshot a PC verzióból.
    link
  • Seth
    #702
    Szerintem inkább arról van szó, hogy a nintendo beszólt hogy az ő exklúziv játékukat ugyan nem portolják, tény hogy nagyon komolyan kezelik ezt a témát. Sonyval lehet beszélni, úgylátszik sikerült őket meggyőzni.Kár
  • sorrow
    #701

    Miután megnéztem hogy mennyivel szebb a GameCube verzió mint a PS2(amiről portolták a PC-t is) ...hát inkább lemondtam volna a bővített tartalomról.

    Nincs köd, alacsonyabb felbontásúak és kevésbé részletesek a textúrák, akárcsak a karakterek, ja és a fények is sokkal lightosabbak.

    itt van egy csomag:
    link
  • Seth
    #700
    baromság
  • Gideon Wieth
    #699
    PS3 befuccsolt én ugytudom.. Vissza is vonták a forgalmazást vagy valmi ilyesmi... nem is csodálom... WII mellett :D
  • Seth
    #698
    Higgyétek el tökmindegy hogy gc-s vagy ps2-es, a hangulata nagyon ott van. Csak ne legyen semmi bug meg optimalizálási gond
  • Hellsing47
    #697
    én is csak pár percig :D
  • ffxi
    #696
    Én sem :(
  • mucsácsó
    #695
    heh, szép...
    nembaj, engem nem izgat, csak lenne már itt :)
    már nagyon várom, kíváncsi vagyok rá..ugyanis én még nem is toltam sem GC-n sem PS2-őn
  • Seth
    #694
    de nem ez történt...
    ugyanis elhúzták a pc-sek előtt a mézesmadzagot , hogy a bővített verziót kapják. Mivel a gc verzióban nincsenek meg ezek a kiegészítések,egyértelmű volt hogy majd a ps2 verziót portolják. Majd egy ezer éve kiadott játékhoz elkészítik külön a pc-sek kedvéért gc grafikával a ps2 extrákat mi? Hűha az nagy munka lett ám volna, szegény programozók nem lehettek volna sokat együtt a családjukkal.....Mert tudniillik ps2 esetében nem egyszerű portolás történt, újra lett írva az egész hóbelebanc hogy a ps2 le tudja egyeltalán kezelni amit a gc röhögve kirakna (megjegyzem azért szép munkát végeztek) Rengeteg pályaelemet egyszerűen ki kellett hagyniuk, nem beszélve az effektekről. Dehát ugye ők aszonták hogy a bővített verziót adják, hát tessék.
  • Hellsing47
    #693
    hát de azért szerintem ennyi idö után elvárhatnánk hogy legalább a szebb verziot portolják át...
    szerintem...
  • Seth
    #692
    +De akkor is az felháborító lenne, ha igaz: And this time PC gamers got "a port of a port", GC-->PS2-->PC"

    ez pedig így van, és ezt lehetett is tudni, hogy nem a GC-s verziót kapják a pc-sek,hanem a jóval gyengébb ps2-est (ami ettől függetlenül szuper volt ps2-n :D )
  • Senkkik
    #691
    jah de egy ut3-mas motor az már jobb lenne
  • Hellsing47
    #690
    hát én MINIMUM egy doom motort szeretnék látni alatta ha már ennyi ideig tökölnek :)
  • Senkkik
    #689
    de az milyen szar már? akor meg téleg mi a sz*rt csinlnak ennyi ideig vele?? Aztán még egeres irányítás se lesz.. pff
  • sorrow
    #688
    A alább linkelt fórumon olvastam:
    ubi is just RE4's PC publisher for europe. Blame Capcom and SourceNext
    akkor talán mégsem az UBI a nemtörődöm.

    De akkor is az felháborító lenne, ha igaz: And this time PC gamers got "a port of a port", GC-->PS2-->PC

  • sorrow
    #687

    No de HA tényleg megjelent akkor miért csak Taiwan-on??

    És bár elég szűkszavú még a fórum de ha igaz hogy Pc-n lessz a leggyengébb a grafika (Az AA és AF-et leszámítva) akkor kösz UBI.
  • Hellsing47
    #686
    nem gond :P (nekem :D)

    van gémpadom :D
  • sorrow
    #685

    Itt érdekes hírek vannak a pc verzióról...., pl. hogy nem támogatja az egeret... (remélem ez valami kamu) link
  • simirizsa
    #684
    De arra nem gondoltál h a PS3ra jön a Resi 5 is meg még jo pár g jo játék ami kenterbe veri a GOW-t ? :D
  • Hellsing47
    #683
    sehogy...

    ha választhatnék hogy resi 4 vagy gears of war még jóhogy a gow...
  • simirizsa
    #682
    És hogy játszanál rajta én iknább 1 PS3-mat kérnék és melé 1 PS2-es Resi 4-et :D
  • Hellsing47
    #681
    nah arra én is beneveznék :PP
    ha lehet akkor 2-t vegyen neked és az egyiket postázhatod
  • Gideon Wieth
    #680
    pontosítok
    inkább XBOX 360-at vegyen nekem az ubi:)