5443
  • IgH
    #879
    http://www.xrel.to/index.php?inc=7.1.1&id=33250&seite=last -->itt az egyik kommentből arra merek következtetni,h lehet vmivel korrigálni ezt az egeres dolgot. ebből persze bátran következtetek,h ezis hihetetlen slendrián port lesz. és van még pár kép is ami szintén ezt támasztja alá,mert a grafika az vmi kegyetlen igénytelennek tűnik,ergo csak a hangulat ami megmentheti a gémet..na mind1 én kíváncsi vagyok továbbra is várok egy w...olalra,ahova már felrakták.
  • Gideon Wieth
    #878
    az annyira engem nem zavar azért vettem anno gamepadot... meghát amikor még az volt a divat rekedtre ps1eztem magam... első 3 resident evilem ottan jáccottam le alig 10 évesen...:)
    ugyhogy engem nem zavar 20 %ék:D 2500 pertől töltöm de még igyis átlag 50 a normális 350 helyetT:D
  • newc22
    #877
    Nem baj a Devil May Cry miatt vettem gamepadot most legalább itt is előkapjuk!!! :D :D
  • newc22
    #876
    Akkor lemaradtam picit...... :D De kijött!!! :D :D
  • kirol
    #875
    Már pár hsz-el lejjebb is írtam, hogy nem árt egy kontroller.
    De nekem ilyenem nincs, sima rollerem sincs.
  • Hellsing47
    #874
    hát az szivás =/

    még jó hogy már egy jóideje beszerváltam egy gémpadot :D
  • mucsácsó
    #873
    ez már bizti? =/
  • kirol
    #872
    És az milyen zsír, hogy a játékban nem lehet egeret használni.
  • Hellsing47
    #871
    nagyon örülünk neked..
    de csak párat olvass vissza :)
  • newc22
    #870
    Az E betűs torrent oldalon fennt van!!! :D Juhéééééé kijött!!!! Hihetetlen!!!! Remélem nem FAKE!!! Holnap talán már többet tudok mondani...... :D :D :D
  • kirol
    #869
    De mekkora szoppantyú, hogy itt a zsír gép mellettem, és nem tudom bekapcsolni.

    És ezzel meg ha megnyitok 3 progit, már várni kell vagy 2 percet, hogy feljöjjön a tálcáról a firefox.
  • Sland
    #868
    Jaah, értem. Köszi!
  • Gabe18
    #867
    Mert japánban mindig is Biohazard néven futott a sorozat,meg fut most is.
  • Sland
    #866
    Amikor felrakták aszfaltra, akkor biohazard 4 névvel volt fent, aztán írták csak át R.E.4re.
    Miért biohazard 4?
  • Maxtreme
    #865
    Sorstárs:))
    nálam most 64bites 9500 van :DDD
    6600GT-m eladtam, a 7600GT-m meg jövő végén jön.
  • kirol
    #864
    De, most egy gagyi géppel vagyok, mert a vaci új ram-om, egyátalán nem működik, bár lehet az alap fesz volt neki kevés, de már mindegy, visszaküldtem a boltba. Ez van sajna.
  • zola2000
    #863
    Pcn mihez kell több száz mb?
  • zola2000
    #862
    Pcn mihez kell több száz mb?
  • zola2000
    #861
    Érdekes gamecubeon 4mb van texturák tárolására, ps2n meg 2 + a ps2 nem támogat textura tömörítést.
  • Hellsing47
    #860
    nah bazz ilyenkor nem vok itton :O

    nah gyorsan elkezdem én is szedni :)
  • mucsácsó
    #859
    hű hát ez csak hajnalra lesz lennt nekem hümm..nemtom addig fennt leszek-e :D
  • IgH
    #858
    majd vki privibe jelezze ha fellelhető lesz vmi nem torrentes oldalon is..előre is kösz
  • Gideon Wieth
    #857
    Gef 4el sztem nem... Nekem átlag 50-60al jön ha minden jol megy holnap tudok mondani valamit...remélhetőleg...
  • ffxi
    #856
    Van rá esély, hogy majomra vagy a kacsára is fenn lesz.
  • Gabe18
    #855
    Gamestar.hu-ról:

    "Ami viszont új, hogy már elolvasható a játék rendszerkövetelménye.


    1 GHz-es processzor

    256 MB RAM

    128 MB-os videokártya (magas grafikai részletességhez 256 MB-os)
    "

    Hogy ennek a képek alapján mihez kell 256 MB-os videokártya arról halvány lila gőzőm sincs.De ha ez igaz akkor megint valami extra gány port-ról lesz szó,ahol optimalizálásról még csak nem is hallottak...
  • zola2000
    #854
    A tony hawks ps3 is ps2 játék volt, futott tnt2vel.
  • ffxi
    #853
    Csak nem olyanod van?:)
  • kirol
    #852
    GeForce 4 MX 440-el elindul szerintetek?
    A minimumban ugyan GeForce 6 van.
  • zola2000
    #851
    Én vettem egy csippelt gamecubet 20
    játékkal 25000
    forintért (használt) jó a re4 mindenkinek csak ajánlani tudom olcsóbb volt mint a pc egy részegysége és ezért egy jó gépet kaptam sok játékkal. Miatta már kb 2 hónapja nem is játszottam pcn. (Ja igen a legjobb a zelda wind waker meg a zelda tp, sőt még a super mario sem rossz) kövezzetek meg, de én ezután már nem is akarom fejleszteni a pct, hanem veszek wiit. ja igen arra jön egy exkluzív re, amit pont akkora pénzért fejlesztenek mint a re5öt.
  • kirol
    #850
    Vagy 5 perce felkerült aszfaltra, így gondolom tuti jó, mert oda fake -t nem nagyon raknak fel.
  • IgH
    #849
    vki majd nyomja be h működik e akinek lejött! előre is kösz.
    remélem mihamarabb felrakják vmi nem torrentes oldalra
  • mucsácsó
    #848
    ehheh hipaspeedel jött :D
    úgyhogy inkább hagyom is a francba... talán felkerül a nevesebb torrentoldalak valamelyikére is, bár a fene tudja... :D
  • simirizsa
    #847
    Félre érthetöen fogalmaztam persze h elindul :D
  • simirizsa
    #846
    Hogyne :D
  • Fókameister
    #845
    el fog indulni geforce fx 5500 on?
  • Gideon Wieth
    #844
    3.11 gigás... Isohuntról szedd vagy mininováról...
  • Fókameister
    #843
    na most szedek 1et bushtorrentről 2.52 gb os remélem jó lesz
  • Fókameister
    #842
    ja pm ben is jó csak valaki adjon linket lécci
  • Senkkik
    #841
    énis kerestem de nem találtam.. valaki pm-ben?? pls
  • Fókameister
    #840
    Tudna valaki adni 1 oldalt ahonann le tudnám szednimert néztem pár torenten de semmi lécci help