27
  • Hellhammer
    #27
    Példa:
    Voda GPRS net: olcsó, gyors, de nem jó
    Westel GPRS net: gyors, jó, de nem olcsó
    Kinek mi kell :)

    Manapság az olcsóság mint fogalom és mint szó is már kb. olyan szinten elcsépelt, mint a neten a "Free" cuccok...
  • Hellhammer
    #25
    - Aki hisz az olcso es jo szolgaltatas fogalmaban azt csak sajnalni tudom.

    Erről ez a humor jutott eszembe:
    "Cégünk olcsón, jól, és gyorsan dolgozik. Ezekből az opciókból Ön kettőt választhat." :)
  • Pheel
    #22
    1: még mindig nem írtad le, hogy konkrétan mennyi is az annyi.

    2: ahogy látom céges előfizud van, amire minden szolgáltató jókora egyéni kedvezményeket ad, tehát más szolgáltatónál sem a szokásos meghirdetett értékeket kell figyelembe venni.

    3: mondjuk én sem vagyok havi fél órát beszélgető diák

    4: nemtom miért pont a diákok beszélgetnek keveset szerinted. Meglátásom szerint semmi köze a két dolognak egymáshoz.
  • Hellhammer
    #21
    Ja és azért jó többek között a voda, mert a havi fél órát beszélgető diákot sem húzzák le 3 számjegyű percdíjakkal...

    Itt lehet a legkönyebben összevetni a dolgokat.
  • Hellhammer
    #20
    Erre hozzák ki a szolgáltatók azokat az opciókat, hogy minden hálózatba ugyanannyi a percdíj. A vodánál is van céges előfizunál a csoporton belüli ingyenesség (2 előfizutól kezdve).

    Amúgy az elgondolkoztató, hogy haveromék cégénél épp most váltanak pannonról vodára. Nyilván kiszámolták, hogy hogyan éri meg jobban, mert 70 előfizuról van szó...
  • Pheel
    #18
    Viszont nem írtad le, hogy miért is éri meg neked Westelesnek lenned :)
  • Pheel
    #16
    Percalap és csúcsidőben nem 54, hanem 48 HUF :)

    Kíváncsi lennék Dr. csoki megoldására is :)
  • Hellhammer
    #15
    Olvastam a cikket. Főleg a PGSm szopik mostanában, a Westel is kötheti a gatyáját, mert az utóbbi időben több előfizut szerzett a Voda. Sztem nem lesz előnyös a Westelnek, hogy T-Mobile lesz a nevük, elvégre egy tizensok éve bejáratott márkanevet (sztem lehet annak nevezni) dobnak el...

    Én csokitól kérdezem, hogy a sok buzi vodás közé tartozom-e? Egyáltalán miért buzik a vodások? Egy embert a telefonszolgáltatójáról megítélni több mint gyerekes...
  • Cat #14
    én is vodás vagyok ;)
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=32021 <- ezt a hirt nézd meg, elvándorlás van a pannontol voda-westel felé
  • Hellhammer
    #13
    A City 1 perces számlázású január óta (addig valóban fél perces volt).
    Van ám ilyen is a Vodánál:
    Havi díj: 1800 Ft 100%-ban lebeszélhető
    Másodperc alapú számlázás.
    Hívásdíj csúcsidőben bármely hálóra: 23 Ft
    Csúcsidőn kívül: 18 Ft
    30 db ingyen sms

    Meg van még olyanom is hogy havi 1000 Ft-ért csúcsidőn kívül hálón belül nincs percdíj. Kb. havi 10-12 órát beszélek 1000 Ft-ért.

    Én is a sok buzi vodás közé tartozom?
  • Cat #12
    sehányat, vitamax city, csúcsidőben 54ft, csúcsidőn kivül 19ft, és félperc után számláz
    feltöltökártyás, hüségnyilatkozat nem kell
  • Pheel
    #10
    Én felkötöttem. Bármely hálózatba tudok 19 HUF-ért telefonálni a Vodától...
  • Cat #8
    ?
    nemértem mi a problémád, westel alatt ott van a pannon új csomagja is

    04.22. Új, akár 0 forintos percdíjú üzleti tarifák a Westelnél
    04.22. Pannon Horizont Perfekt: bármikor, bárkit 30 forintért
  • Sliders
    #7
    SG-sek westelesek, kedves SG reklámért fizetni kell bazz!! Szerintem z ilyen hírekkel áljatok le, vagy max akkor irjátok oda hogy más szolgáltató is kínál ilyet jobb feltételekkel. Köszike
  • shim
    #6
    ejj de reklámszagű hír
  • htmm
    #5
    Es nemcsak ceges ugyfeleknek es nem csoporton belul, hanem szolgaltaton belul...
  • Pheel
    #3
    Szorul a hurok? Félnek, hogy elpártolnak az ügyfelek? :)