4
  • peterke
    #4
    a praktikum perfekt nem 36 ft percenként és perc alapú számlázással?
    amúgy mindegy, milyen előfizud, vagy pre-paid-ed van, mindenképpen drága. de hát telefon nélkül nem lehet élni (lásd más topic).
    egyébként a pannon az utóbbi időben (olyan elmúlt másfél év) rengeteget vszített a szavahihetőségéből és megbízhatóságából (nem a szolgáltatás minőségére célzok, hanem az ügyfélkapcsolatokra). mondom ezt úgy, hogy már hosszú ideje pannon-előfizető vagyok.
  • Pheel
    #3
    Félperces számlázási egység természetesen. Az egyetlen valódi nem másodpercalapú szolgáltató :)

    Meg a másik csúcs érzés:
    "A Pannon GSM hálózatán belül küldött SMS díja 25,00 Ft üzenetenként
    Más belföldi hálózatba küldött SMS díja 32,50 Ft üzenetenként"


    "A minden irányba, minden időben azonos hívásdíj azt jelenti, hogy a költségek egyszerűen és teljes körűen ellenőrizhetőek. A Pannon GSM ebből a szempontból megelőzte korát, hiszen már eddig is a piac legszélesebb választékát kínálta az egységes díjú előfizetésekből, a Horizont Perfekt bevezetésével pedig, úgy vélem, roppant kedvező szolgáltatást kínálunk - mondta Ove Fredheim."

    A PGSM már megint úgy megelőzte a korát, hogy alig bírja utolérni a konkurenciát...
  • peterke
    #1
    Lehet, hogy én vagyok béna, de a PGSM honlapján sem találtam infot arról, hogy vajon ennek a 4000 Ft-nak a fele is lebeszélhető-e, mint a többi Pannon-előfizetésé...
    Szerintem ezek sumákolnak...