24
  • FireBird
    #24

    Üdv Mindenkinek!

    Aki tud segíteni abban, hogy hol lehet Magyarországon megvenni ezt a Trust 580Z: digitális kamerával ellátott távcsővet vagy hasonló tulajdonságú távcsövet, az legyen
    szíves írjon nekem egy e-mailt. Előre is köszönöm a segítséget.
    Karácsonyi ajándéknak szánom, de még augusztusban meg szeretném venni.
    Ugyanis szeptemberben nem tudok mászkálni érte. Októbert meg már a zsúfolt programok és a
    kapkodás fogja jellemezni.
    Nekem nincs devizám, számlaszámom és nem tudok Angolul. Ezért, ha tud valaki segíteni, azt szépen megkérem, hogy segítsen. Köszönöm.

    E-mail címem: [email protected]

    FireBird
  • TeszteloPontHu
    #20
    Azért ezt nem mondanám, mert a nagy optikai zoom miatt a lencserendszer korántsem ad olyan tökéletes képet. (Ezért sok esetben nincs 8x zoom a gépeken, pedig meg tudják csinálni.)
  • awender
    #19
    www.pearl.de tavaly óta kapható
  • Cat #18
    gyengébbek kedvéért, a cikk alján a kapcsolodo linkeknél van a honlap...
  • shim
    #16
    "kinézete alapján még szimpla távcsőnek is nézhetik"
    na persze, felmész a lelátóra, szekuriti meg leteper, h: "Protonágyú, protonágyú! Földre redves terrorista!" :))
  • _Vegeta_
    #13
    Ez nagyon jo lehet! Holdrol szep felveteleket lehetne kesziteni. Persze vannak erre mas ezkozok, de azok joval dragabbak... ha lenne kb-m vennek egy ilyet!
  • Benedekco
    #11
    ez1 szar sztem!
  • Benedekco
    #10
    kicsit keveset tud nem? nekem pl kéne 1 ilyesmi, csak lenne 2,1 mpixeles vagy nagyobb.. és normális fókuszok lennének benne...
  • Mighty
    #9
    Esetleg azért, mert nem volt reklámozva?
    Mondjuk természetjáróknak ideális lehet, mert nem olyan vészes az ára. Mondjuk lehetnének kicsit erősebbek mind a távcső mind a fényképező paraméterei.
  • Mr.Grent
    #7
    Én kb 1 éve dolgoztam egy nagykerben már akkor nemtudtuk eladni a ketyerét. És az is tudott ennyit.
  • Akuma
    #3
    ja az egyenlítő, valami 42ezer Km, bocsi ;)
  • Akuma
    #2
    ez kivételesen hasznos is lehet, pl a katonaságban, csakegy továbbfejlesztett változata, ami ellát 50ezer Km-re és 12Mpixelt tud :-)