9
Eredetileg \"Breki és a többiek\"
  • polip1972
    #9
    Sziasztok.
    Keresem a muppet leadot részeit én is rendelkezem eredeti régi felvételekkel.
    A Bitgate 2.0 oldalra fel is raktam.
    Ha rendelkezel keres meg a [email protected] cimen.

    Üdv: polip
  • KG21
    #8
    mikor adják ezt? Az újakból láttam egy csomót régen a TV3-on, nagyon nagy volt mind! A rokker rákok, meg a punk kruplik ütöttek leginkább akkor:DD
  • Voltan
    #7
    Tényleg adják? Huáááh! Akkor nézni kell!
  • a.carkey
    #6






  • Chaos Mad
    #5
    még szerencse hogy van Filmmúzeum-unk:)
  • a.carkey
    #4
    De van!

    A 90-es években újrázták muppetékat. Akkor olyan sztárok voltak benne, mint Sandra Bullock, Winona Ryder, Mike Myers, Leslie Nielsen, Harrison Ford, Sophie Marceau, Jackie Chan stb. Másokra nem emlékszem, de leadtak sokat belőlük az A3 csatornán. Aztán egy ideig nem csináltak többet, majd jött még egy széria amikor feltámasztották a Sesame Streetet, de már nem volt olyan sikeres, és 2000 óta nem készült új. :)

    Holnap lesz a Brooke Shieldses, és remélem leadják majd a Star Wars Specialt is (1980). :) "Azt rögzítem képmagnóra", az tuti!
  • Chaos Mad
    #3
    ez kira! az egyik kedvencem!
  • Sephi
    #2
    Soha nem felejtem el oket. Voltak a regi reszek es volta azok az ujjak amikor minden show-ba hires szineszeket hivtak. Konyekkel sirtam a rohogestol!

    Szerintem ez egy nagyon sikeres show volt kar hogy mar nincs :(
  • a.carkey
    #1
    Szoktátok nézni? Mostanában kezdték el leadni az összes régi és az újabb részeket a "Filmmúzeum"-on.

    Még mindig zseniális!

    Ugye emlékeztek?

    "Malacok az űrben"

    "Muppet kórház"

    "A két öregúr"

    "Breki"

    "A Muppet Band"


    és a Muppet Show többi "lénye" a sok meghívott vendéggel.