85
Milyen filmet csinálnál?
  • Narancs
    #45
    Én megfilmesíteném Petőfi Sándor az Apostol c. művét, áthelyezve az időben 1983-ba, a punk botrány idejére...
    A műben nagyobb hangsújt kapnának az anarchista felhangok, a főszereplő, Szilveszter nem szónok lenne mint az eredeti műben, hanem egy pank zenekar énekese, aki így lázítja a népet...A gonosz uralkodó elnyomó természetesen nem is kérdéses hogy ki lenne...
    A megtartanánk mindent az eredeti műből, csak az egéz storyt átültetnénk az 1980-as évekbe...
    A cím is maradna, csak az Apostol 'A' betűje természetesen anarchia jelet formálna...
  • perempe
    #44
    Nem saját 5let, de jó: orosz katonák WC helyett a fürdőkádban végzik a nagydolgukat, stb.

    Ilyen filmre is lenne igény.
  • Sadun Tryst
    #43
    GITS-es karszakítás télleg nagyon durva volt... de Rurounin Kenshin OVA1 elejénél és végénél (inkább a vége) nincs jobb! ott valahogy eszméletlenül megcsinálták a drámát! főleg mikor Kenshin szinte kettévágja az 1etlen embert akit szeretett... jajj... majdnem megkönnyeztem a végét annak az anime-nek... ;)
  • LittleL
    #42
    Csáknorisz az jó csóka, azám..
  • CSOCSO
    #41
    MGS felesegu filmet ( a Szikla c. film szinte az )
    de amit igazan szeretnek az egy Anime
    meghozza budapesten.. a jovobeli budapesten es legyen benne minden jo.. sok akcio, kicsi elgondolkodtatas, rohadt jo zene, sok erdekesseg, drama, halal, szerelem stb:)

    legyen brutalis a film ( nagy fegyverek, nagy robbanasok, csont toresek, kis ver frocsoges stb:)
    legyen benne egy halal de valami nagyon coolosan megcsinalva ( zenes szomoru resz mint az MGS ben mikor meryl-y lelovik, vagy mikor a GITS ben a csaj felugrik a tankra es leszakitja a karjat , meg ilyenek.. aarghh... nagyon alladek lenne..de hogy konkretan mirol szoljon azt nemtom:(
  • Sadun Tryst
    #40
    :D
  • Sadun Tryst
    #39
    az anime film-nek számít? mert ha igen, akkor 1 nagyon igényes kardozós, szamurájos, "ninnyás", véregzős manga beütésű anime-t csinálnék legszívesebben... akkor azt hiszem 1 álom valósulna meg... :)
  • zaki
    #38
    és lehetne a film címe csáknorisz angyalai
  • BACARDI
    #37
    Én valami akcio enyhe szerelmi szállakal felfutatva nem tulságosan csak ép elég lenne annyi is mint mondjuk a bb2-ben!
  • fifi
    #36
    De ezekkel mindenképpen kommandós-nyomozós-mindenkitmegmentős-csajbefűzős "ZS" kat. karatefilmet...
  • Loál János #35
    Fú, télleg!
  • zaki
    #34
    Tom Selleck? :)
  • Loál János #33
    Jan Michael Vincent, Michael Paré, Don Johnson, Erik Estrada, stbiek.
  • FREAK
    #32
    na és Rutger Hauer???????????????
  • magnum
    #31
    Én a következő szereplőkkel szeretnék filmet forgatni:
    Dolph Lundgren, Michael Dudikoff, David Hasselhof, Eric Roberts, Chuck Norris, Steven Segal, Lorenzo Lamas.
  • Mike
    #30
    egy jó kis kommerszet, amiben minden klisé benne van, és kajolják a népek

    aztán a keresett pénzből művéészfilmet, ami nem érdekelne senkit, vagy csak nagyon keveseket
  • Sadun Tryst
    #29
    én még a Fallout 1-2 világára építenék 1 filmet! :)
    Mad Max és társai rulzik! :)
  • _Vegeta_
    #28
    Igen emlexemmar! ^^"
    Tudod informatikus memoriam van, mindent elfelejtek mint a ram. :D
  • Tikal #27
    a film ötletedel meg sorba állhatsz a katasztrofa filmek sorában, nem mintha nem lenne már beloluk elég ... egyébként egyedi az ötleted
  • Tikal #26
    annak a filmnek ez a stilusa.

    többet gondolkodni inkább neked kellett volna a filmen meg ugy általában látom rádfér
  • FREAK
    #25
    igen, dumáltunk is róla, hogy ki lenne a legjobb Garrett :D
  • _Vegeta_
    #24
    hat, neked legyen mondva. :)
    Amugy is volt vmi olyan hireszteles h talan csinalnak thief filmet. varjuk meg mi lesz belole :)
  • LittleL
    #23
    Csinálnék egy Desperadót magyarországi helyszínekkel, valahol az alföldön.
    Tök állat lenne.
  • FREAK
    #22
    miért? volt már annyi példa oda-vissza... simán át lehetne ültetni, és mivel a játék sztorija eleve kurvajó, csak végig kell játszani, és ez alapján írni a forgatókönyvet
  • _Vegeta_
    #21
    szep gondolat, mar enis gondoltam ra, de sztem a Thief minthogy egy jatek, nem igazan atultetheto filmre. :\
  • FREAK
    #20
    érdekes, hogy ennyien vannak, akik nem saját sztorit csinálnának meg

    bár erről meg az jut eszembe, hogy én nagyon szívesen csinálnék egy Thief trilógiát még mielőtt valami telekokainozott hálivúdi takony elbassza a mítoszt :)
  • fifi
    #19
    Lovecraft-Őrület hegyei
    De csak akkor állnék neki ha jó sok zseton lenne rá.
  • _Vegeta_
    #18
    En megfilmesitenem a hires Terry Goodkindsorozatot. Wizards First Rule vagy Magyarorszagon megjelent neven:Az Elso Szabaly
    I. Az Igazsag Keresoje
    II. Nepek Palotaja
    Messze a legjobb fantasy konyv/sorozatnak tartom.
    (Gyurukuratol sokkal jobb) :D
  • Sadun Tryst
    #17
    én 1 nagyon súlyos thrillert csinálnék. fura érzelmekkel, reménytelenséggel, sírással, emberi kapcsolatok és érzelmek... minden ami az ember legnagyobb félelme a lelkében... és most nem terrortámadásról beszélek...
  • lokista12
    #16
    Na ez királyság de van ez a kill bill idiotaság levágja a csávo fejét és mint a szökőkut a vér ugy lőt ki a csonkon!Na az ilyen filmet utálom meg lehetet volna komolyan is csinálni csak többet kellet volna gondolkodni ! Meg a horrohoz vissza térve nállam is stimmel a középkor de lehet tennék be egy időugrást "napjainkban" cimszo alatt mert az ugy izgibb lenne ha a világ romokban hever meg mindenhol láng meg fust az emberek csak néhol lácik valami véres csonk ... és nem tudom miért győznének a szörnyek és ebből következően lenne egy második része a filmnek hogy a világ megmenekül azt csá!
  • FREAK
    #15
    most nem rólam van szó, csak ez olyan volt, mintha minden szexfilm egy óceáni szigeten játszódna (vagy minden horror skót kastélyban) :)

    még a költség sem magas, ha amatőrökkel dolgozol


    amúgy én is horrort csinálnék, ha nagy pénzből kéne komoly filmet összehozni, valószínűleg középkorban játszódó vámpírfilmet, erős háborús tartalommal

    konkrét ötletem is van, de ahhoz helyből kéne egy tenger meg egy vitorlás :)
  • lokista12
    #14
    Umugy tiszta gáz horror filmeket csinálnak MANAPSÁG! még régebben lehetett félni is igaz akkor még csk 7-8 éves lehettem amikor futot a nyolcadi utas-xy! Na akkor az volt a favorit ráadásul most lesz egy ujjab része az is zsir lehet majd!
  • lokista12
    #13
    Ahhhhh ha te otthonit akarsz mi ,és milyet átlagos,hard,pisi kaki?
  • FREAK
    #12
    te hol élsz? repülőutak??? minek???
  • lokista12
    #11
    Kivel?Hol játszódna?Milyen kölcséggel (repülőutak stb)?
  • repro
    #10
    Az egyetlen Rejtő adaptáció azzal a lendülettel meg is ölte a többi megfilmesítésére gondolók szándékát.
    Ilyen szánalmasan szar, low-budget filmet csinálni egy Rejtő műből... sztem forgott szerencsétlen a sírjában, mint a ventillátor.
  • repro
    #9
    Megfilmesíteném a Gyűrűk Urát vagy a Harry Pottert, h a sok n00b ne égjen, ha kiderül, h nem ismeri a könyvet.
  • Pontius #8
    én szexfilmet csinálnék...
    De sokat...
  • Sephi
    #7
    Ja es az alatalam irt vagy 10 regenyt is :)))
  • Sephi
    #6
    En megfilmesetenek vagy 10 konyvet amit olvastam. Kozuluk par Rejto Jeno muvet mmajd Clive Barker : Karhozat c. konyvet es megcsinalnam a Discworld egesz sorozatanak rajzfilm valtozatat.

    Aztan egy ket P.G. Wodehouse muvet is megfilmesitenek.

    De a legnagyobb projektem Jefrey Stone : Az Ej es Hajnal Trilogiaja lenne. Abbol akkora filmet tudnek csinalni ha lenne penzem hogy felulmulna az oszes fantasy filmet :)