26
Ha mégis ki akarják adni majd, megnyitjuk...
  • Hunter of Deer
    #26
    Sehol!!!! Es nem is lehet majd sehonnan sem!!!
  • drkarter2
    #25
    Hol lehet letölteni????????
  • Hunter of Deer
    #24
    nah akkor erről ennyit :S
  • grebber
    #23
    :(


    Moscow Rush cancelled.

    When inquiring after the status of Moscow Rush, the arcade street racing simulation by Russian developer HBM, publisher Buka Entertainment has informed us that the game has been cancelled due to "some development issues", and its product page has been retired. Consequently, we have now removed our game section for this title.

  • Izzzé88
    #22
    Helló!A jétékot nem tudja valaki honnan lehet letöltenni????
    Ide irhatok [email protected] kössz mindenkinek!!!!!!!!
    csááááááóóó
  • targa6269
    #21
    Sziasztok!

    Az érdekelne, hogy va e ennek a játéknak demoja, és ha van azt hol lehet letölteni?
  • Hunter of Deer
    #20
    Mikor jön már ki ez a játék??
  • ChevyG #19
    Képek a HCG-röl
  • M@TriX
    #18
    jah láttam őket pár napja, olyan LADA Racinges, de talán az lesz a jobb...
  • hykao #17
    Már régen volt erről szó: képek
    (ááá, hogy miért nem maradtak meg a jó kis retro fílingnél...így valószínűleg nem fog nagy sikert aratni se keleten se nyugaton...)
  • Hentes Bill #16
    "nekünk is volt ladánk"

    kinek nem? :D
  • M@TriX
    #15
    mi a afranc lesz ez? Azt hittem, valami GTA-s cucc, de ez jelenleg elég gagyin néz ki...
  • Hentes Bill #14
    jesszusom, én majdnem beszartam a röhögéstől a képek láttán, nem tom milyen képek azok az 1. hozzászólásban :DDD
  • hykao #13
    Hááát, az újabb képek láttán, kicsit kezd alábbhagyni az izgalmam... :(
  • KG21
    #12
    color glow effektnek hívják, az Xpand rallyban is van ilyesmi már, sztem kissé el van itt túlozva :/
  • Braveheart
    #11
    hmm olyan elmosottak ezek a képek, nem?
    de hangulata az van :) nekünk is volt ladánk :)
  • grebber
    #10
    Moscow Rush: izzik a Lada!

    Sogun, 10:57 - Játék: Szimulátor

    (3DGamers) Voltál már Moszkvában? Taxiztál Ladával? Képzeld el, hogy moszkvai ladás menő csávó vagy, aki elképesztő dolgokat aggat kocsijára, közben végigszáguldozza a várost, stoppoló haverokat vesz fel és dollármilliókról álmodozik. Magányos farkasként száguldozhatsz, vagy kapcsolatba kerülhetsz a maffiával, hogy végül te legyél a vezérük! E szimulátor-árkád stuff felhőtlen Ladális élvezetről gondoskodik.

    info: Hardwired
  • grebber
    #9


    3.

  • BaLeeX
    #8
    Mikro jön mááááááá?

    Lada rulz, nekem is az van! Csak kicsit újabb típus.
  • M@TriX
    #7
    az igaz, meg ahogy néztem, korszakalkotó játékuk még nem volt, de én mindig optimista vagyok amíg nem próbáltam ki a játékot. ;)
  • zaki
    #6
    is :) mostanában nem egy játékot jelentettek be, de 1ik sem hoz semmi újat. egy esélyt én is adok senki, majd meglátjuk mi sül ki belőle, bár a jövő tavasz az még nagyon, de nagyon messze van
  • M@TriX
    #5
    azért remélhetőleg el lehet majd vele szórakozni. Azért én adok majd egy esélyt neki.
    Amúgy mire mondod, a fejlesztő csapat miatt?
  • zaki
    #4
    ez a játék sem fogja megváltani a világot :)
  • M@TriX
    #3
    Megvan a hivatalos oldal is, de az oroszt nem vágom. ;))
  • And5
    #2
    HMMM
  • M@TriX
    #1
    Lada, Moszkvicsok, mi kell még? ;)
    A HBM játékfejlesztő csapat fejlesztései között szerepel a Moscow Rush, amely egy autós játék lesz.
    Ígérnek: Free-ride, multiplayer LAN-on, realisztikus modellek és fizika. Eredeti hangok.
    megjelenést 2005. márciusra mondják (cseh-angol szótár rulez)
    Eddig 3 kép jelent meg: