31
Operation: Matriarchy| BUKA Entertainment
  • ATX1
    #31
    Sziasztok.
    Hogyan lehet örök életet varázsolni? mert igy nemtudom végik vini a pályát.
    Ha tudtok segitsetek.

    Köszönöm.
  • Maxtreme
    #30
    De most komolyan, ebbe pénzt ölni? (a fejlesztésbe) Szvsz nincs olyan ember a földön aki azt mondja rá hogy jó.. (max a fejlesztők, de lehet hogy még ők sem )
  • mucsácsó
    #29
    tudták biztos hogy warez lesz a sorsa, csicska game-eket mind a RELOADED töri...biztos tudták...de ekkora szart, DOS-os game-mel jobban eljátszanék, mint ezzel a lófasz...áá nem tudok má mit rá mondani...szaaaaaaaar fúúúj
  • grebber
    #28
    Na erre aztmondom aztakurva mekkora fos.
    Még egy új pálya kezdetekor nincs is autosave meg a hangok te atyauristen.
    Vajon mire gondolhattak a fejlesztők?Erre áldoztak pénzt?
    Jó néhány textúra szép de ez vajmi kevés pff kegyetlen gyorsan törlöm.
  • Gerisone
    #27
    Ennél még a Hellforces is jobb volt
  • Gerisone
    #26
    Ez RekordSzar! Jézus!
  • Sgtfathi
    #25
    Még a grafika elmenne,de azok az esetlen ellenfelek hááááááát....Uninstall!!!!!!!!!
  • medussa
    #24
    Szerintem az ötlet tök jó lett volna, de ez egy gigantikus rakás ürülék játék, semmi hangulata, baromi unalmas végig sem játszottam, szerintem a környezet is minden ronda szóval valóban uninst!!!
  • mucsácsó
    #23
    pffff...szart sem érhet ez a game...
  • abonyitomz
    #22
    grafika optimalizálatlan ezt ugy értséek hogy össze vissza mozog a képernyő , persze máshol olyan gyors hogy szinte túl gyors... a karakterek agyatlanok , zene szinte nincs , hangok gyengék, enyi

    egy végigjátszást adok neki , addig még fel nem idegesít
  • Maxtreme
    #21
    Megnyugtatok mindenkit hogy ez a játék legalább akkora 1 szar mint amilyennek kinéz.
    A hangok nevetségesek, a characterek mozgása szintén, hangulat nuku, Uninstall.

  • grebber
    #20
    Király? Majd ha lejött kiderül!
  • Shep
    #19
    Hát engem a képek megyőztek arról, hogy ezzel én ne foglakozzak.
  • Mustang2005
    #18
    2 cédét megér????
  • abonyitomz
    #17
    SZEDEM!!!! nálam király game!
  • mucsácsó
    #16
    hát...háttttt...nem tom =/ ki kell próbálni...de hogy szarrá vannak bump mappingelve a modellek, az is biztos...
  • grebber
    #15
    Na kijött!!!

    2005-11-20 PC Game ISOs Operation: Martiarchy (c) Madia Entertainment RELOADED 2 CDs
  • grebber
    #14
    Movie (21MB)
  • grebber
    #13
    Operation: Matriarchy Macák a pácban

    Sogun, 17:17 - Játék: Akció


    (Worthplaying) Az egyik Velian bolygót megtámadták az idegenek és beleszivárogtak a nők testébe, átalakították az összes csajt, hogy úgy nézzenek ki, mint a Bögyöri-Csirke-Maszkos Szupermacák! A férfiak eszét elvette az ufó méreg, így ők agyatlan baromfiakként szolgálnak étekül az idegen organizmus részére.

    Minket - mint vérprofi kommandósokat - a Galaktikus konföderáció küld be a veszélyzónába, hogy rakjunk rendet és törjük meg a Nőuralmat! A készítők néhol eléggé merész dizájnnal súrolgatják az obszcenitás határait. Űrben, levegőtlen helyeken többféle páncélszkafanderben röpködhetünk. Ellenfeleink a fekete ufóvírussal fertőzött Szupermacák lesznek, akik eléggé dögösen festenek szexis bőrszerkóikban! Multiplayer LAN és Internetes harcok várhatók. 16 fajta rémületes fegyver, 20 pálya, rongybébi fizikai modell, valamint igazi sebződés-súlyosság érzékelő rendszer van készülőben!

    info és képek: Hardwired
  • Lacc
    #12
    Hááát..
  • grebber
    #11
    Képek amik egész jók lettek.





  • Sadun Tryst
    #10
    ha jól emléxem akkor az új Vampires játékot is ők csinálják (hl2 motor), szal gyakorlatuk már van... :)
    csak remélem lesz sok fun is a játékban! :)
  • Crem
    #9
    Maga a történet szerintem nem lesz rossz... Remélem az orosz programozók méltóak lesznek a jó hírükhöz! (bár pár hasonló topicban lehuzzák őket és a játékot is)
  • Crem
    #8
  • Sadun Tryst
    #7
    :D

    ez a játék kell nekem! :)
  • Sadun Tryst
    #6
    hm, majd elválik, hogy milyen lesz. így az 1. képek alapján még nem nagyon van véleményem, így várok még a konkrétabb infokig.
  • Crem
    #5
    A Velian nevű bolygón egy vírusnak köszönhetően minden hölgyemény megváltozott. Testük egy intergalaktikus egységnek a részéivé vált, melyet nem éppen földi egyedek irányítanak. A férfiakra nem veszélyes a vírus, ergó nekik kell megmenteni a világot.
  • Sadun Tryst
    #4
    egy gépfüggőtől mit vársz? ennél soha ne kevesebbet! :)
  • Crem
    #3
    Bakker de gyors vagy így reggel!:D
  • Crem
    #2



    Operation: Matriarchy bejelentve

    Szintén a BUKA Entertainment jelentette be, hogy 2005 első felében ki fogják adni a Operation: Matriarchy nevű akciójátékot, melyről már képek is érkeztek a központunkba. 16 féle fegyverrel és különböző páncélozott űrruhákkal nyomhatjuk a több mint 20 sci-fi küldetést.

    Képek az orosz oldalon:
  • grebber
    #1
    Kira game lesz már láttam róla infokat és képeket.