21
Milyen GBA emulátort használjak?
  • radeer
    #21
    Az alsó az két link, csak összerakta :)
  • radeer
    #20
    Hi!


    DECEMULADORES 4.0Emulation Galaxy

    Hír vége
  • cSuwwi
    #19
    felmész az independence (asszem így írják) hubra, ott is fennvan a gyerek, és nincs megosztáslimit (ha jól tudom).

    Én sem vagyok oda a koliért, de ott van a legtöbb ember, és a legnagyobb esély ha valamit le akarsz tölteni. (Legalábbis a magyarok közül)
  • barret
    #18
    thx!
  • cenobite
    #17
    DC++-seknek:

    classicsega.homeunix.com

    Nomen est omen. Iszonyat sok emu-s cucc.
    Asszem 5-10 giga körüli +osztás elég.
  • barret
    #16
    Azért mert a koli-ra ennyi kell,még nem biztos hogy máshova is!Legtöbb helyen 10 gb is elég.
  • Rincewind
    #15
    Ha valaki GBA Rom-okat akar, az menjen fel az egyik EFnet IRC szerverre és ott a #gbanow szobába. Kb. a világ legnagyobb ilyen témájú gyűjteménye található meg ott, több ftp szerverrel és minden létező játékkal, ami valaha is megjelent (beleértve az ingyenes és nem játék témájúakat is).
  • cSuwwi
    #14
    dc-ről sokkal gyorsabban le lehet vadászni a gba romokat.
    magyar t3-astól, aki ráadásul 24/7-ben van fenn.
    akit érdekel, érdemes összeszedni azt a 30GB-ot a belépéshez...
  • Anubys
    #13
    Az egesz oldalt be akarta zarni a gazdaja, de jot egy uj stab, szoval most masok viszik az oldalt, es megy minden... Illetve nem az utols 10 rom van fent, csak az utolso 3, a tobbi torrent...
  • Aramir
    #12
    Ja, ezt nemtudtam, ritkán látogatom, mivel mindent leszedtem már onnan, ami kellett.
  • guardian hero
    #11
    Tényleg igazad van... Pedig nemrég mintha azt írták volna, hogy megszüntetik ezt a részleget. Na mind1, örülök hogy nem így történt :)
  • Aramir
    #10
    Figyi, fent klikk a download-ra, majd bal oldalt klikk a latest game files-re, ott klikk a kivánt játék neve melletti kis floppy ikonra, majd klikk a download file-re.
    Ha ez nem megy, akkor nálad van valami hiba, mert nekem megy.
  • guardian hero
    #9
    Ok, akkor a torrent fájlok maradtak, csak a direkt letöltéseket szüntették meg.
  • Aramir
    #8
    Szerintem de, most próbáltam ki, illetve épp most szedem bittorrentes letöltéssel az utolsó 15 romot.
  • guardian hero
    #7
    Szerintem már nem...
  • Aramir
    #6
    Ja, az összes rom több mint 5 giga.
    Egyébként látogass el ide:
    http://www.advance-power.de/main.php
    Innen a legfrissebb romokat letöltheted.
  • Tom3 #5
    Driver2-t is?
  • Tom3 #4
    sajna túl nagy a megosztás a kolin :(
    Honnét tom letölteni?
  • cSuwwi
    #3
    Pénzért akarsz GBA romokat szedni?
    Inkább izzíts be egy DC++ klienst, és irány a koli...
    Az egyik t3-asnak megvannak az eddig megjelent GBA romok (és hála neki, már nekem is) (cca. ~1500 gba rom, ingyen!)

    Emulator? VisualBoyAdvance-t használok, elég korrekt...
  • Tom3 #2
    Utána törölhetjétek!
  • Tom3 #1
    Bocs a warez reklám miatt
    Na emiatt kéne ami jól megy ezen a gépen:
    Celeron 433Mhz
    384Mb Sd ram
    Geeforce 2 MX400 64Mb