43
  • janos666 #43
    Nade 1500USD bevétel meg 299 vagy 399 USD bevétel...
    És gondolom azért az igazán komoj cégek vesznek eleget és megérte.
  • janos666 #37
    Inkább kérdezz mint keress, én kerestem már, de az ijen témájú dolgok eléggé el vannak rejtve és hamar eltűnnek a cikkek. Elég sokat szenvedtem régebben azzal is, hogy hogy lehetne PAT-on engedéjezni asszinkron órajelre az alaplapomon.
  • janos666 #35
    Na, nyomkodtam a frissítést és csak behozta, de túl sokat nem segít mert be van karikázva 1 kis feket ellenállás vagy mittudoménmi, de azt külön be kéne szereznem? Meg még ott variálgat a molex csatlakozóval meg valami figyelmeztetéseel. Talán azt nem szabadna bedugni, mert leég az egész?
    De legalább eszembejutott, hogy megkérdezzem: A 19. képen a hőmérsékleti beállításoknál be lehet állítani hogy hol lassuljon meg. Nálam az le van tiltva (nincsenek nyilak, és átírni sem lehet. Mit kell csinálni, hogy az a része is engedéjezve legyen?
  • janos666 #34
    Mégcsak a nyelvi gondok, de be se hoz minden képet és amit behoz azt is 10 perc alatt.
    Mondjuk ijen kevéssé haszálható dolgokat én is találtam már, de ennyivel inkább nem ugrottam neki. Azt hittem valaki csinált is már ilyet (mondjuk te) aztán az elmondaná mit hogy hava...
  • janos666 #32
    Hát én is valami ilyesmit akartam mondani. Nem úgy tűnt? De akkor kérlek dobj már meg valami linkkel vagy hasonlóval ahol megtalálom mit kell forrasztani!
  • janos666 #25
    Az szart nem ér. Szerintem az csak átbaszás, annyi hogy a registriben quadro-nak lessz beírva és a driver asszerint optimalizálja a gépet, vagyis így talál kicsit többet megy maja stb. alatt, de az "igazi quadro" vagy esetleg az áforrasztott asszem annál többbet kéne hogy menjen.
  • arty
    #21
    miért vesznek xeonokat, ha az opteron jobb ?

    na, ugyanezért vesz vki quadrot firegl helyett ;) legalabbis a te kérdésedre ez a válasz, amugy az ATI helyzetete nem annyira tragikus, mint az AMDé :)
  • davos80
    #16
    A legjobb kártya tervezőmunkára köztudottan a Matrox.Se ATI, se Nvidia.
  • grebber
    #13
    majd meglátjuk
  • Zsoltee_a_bator
    #12
    miert kene.
    amugy nem kell forrasztgatni, 1 file-t kell lecserelni asszem.
  • Borg
    #10
    Nem MO-ból kell kiindulni...
  • janos666 #9
    Hát az én kártyámon Pl mit kell forrasztani. Tényeket még nem találtam csak annyit hogy valahogy lehet. De ahhoz durvább hűtést is kell rátenni nem?
  • _Vegeta_
    #7
    mégis ki ad ki 500.000-750.000Ftot egy vidkartyara? Ez meg a cegeknek is huzos. :S
  • arty
    #6
    jah, a quadro az evezred atverese :)

    hacsak ezen forrasztgatni kell ;)

    hogyan adjunk el jatekkartyat profiknak 6x aron ....
  • xmacx
    #3
    jól lesz gammára!
  • Zsoltee_a_bator
    #2
    ugs-03 -t kiveve semmit nem gyorsult.. (pl 3dmax 7szazalek..)
    nem fura szerintetek?
  • Police88
    #1
    "Enyhén" drágák........