112
A repülőszimulátor
  • Csuhai G
    #72
    Valaki csinálna az Anti Blaxxról egy képet PrintScreennel, ahol megnézhetem, hogy mihez mit kell betallózni, stb...? Vagy elég nekem az is, ha elmondjátok a játék elindítását lépésről-lépésre! Köszi szépen!
  • Csuhai G
    #71
    Nálam is ugyanez a gond!
  • ttibi
    #70
    felraktam az alcoholt is de aval se megy! nem értem
    valami őttlet?
  • drop
    #69
    csá nekem simán elindult de én alcoholt használtam és megy abtiblaxxal
  • ttibi
    #68
    igen azt mobták áttkell variálni
    1.HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices
    2.jobb klik (ENGEDÉLYEK)
    3. Rendszergazda)
    4. olvasás sorban Tiltás kipipálása
    5. HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\DEVICEMAP\Scsi
    6. keresd meg a daemon portját (d374prt)
    7. Jobb klikk a mappán, (ENGEDÉLYEK), Rendszergazda olvasás sorban Tiltás kipipálása
    azt monták ezt kell megcsinálni nálam pedig kész!
    nem értem ez miért ne índul
  • grebber
    #67
    Regisztrybe megcsináltad amiket kelett?
  • ttibi
    #66
    felraktam a játékot de nem indul, probáltam anti-blaxx és virtualcd hide -t is de nem megy! találtam ma egy másik ilyen játékot "aval is szarakodtam 1-2 orát"
    de sikerült elinditani virtualcdhide vel! úgyan úgy csináltam de ez nem indul nem tudnátok valami tanácsot adni?
  • Thanatos
    #65
    nekem az is megy a regi cuccal simán :)
  • abonyitomz
    #64
    nekem bejön az antiblaxx :P
  • grebber
    #63
    Nekem pl a Moto GP 3 volt az egyetlen ami nem induét a két reg átállítással.
  • Thanatos
    #62
    eddig nekem összes secu 7es gamen segitett..., melyik az amelyiken nem?
  • grebber
    #61
    Hát van olyan securom 7-es is amelyiken a két ismert regállítás sem segít.
    virtual cd hide-ot ne kérdezt annyit tudok jobbklik rá és ott Hide all virtual driver és ennyi már megy is a game.
  • Thanatos
    #60
    jézusom ezt a sok probit, ugy tünik le vok mardva virtual cd hide-ról mgé nem is hallotam eddig :D
    de izé, nem egyszerübb kb két regi kulcs engedélyeit átállitani és utána nincs iylesmivel gond? vagy virtual cd hide tud valami extrát is?
  • grebber
    #59
    Akkor inkább VirtualCDHide.
  • Thanatos
    #58
    heee? nincs olyan hogy antiblaxos, mindent emg lehet cisnálni regi modositásal is amit antiblax tud csak max igy kevesebbet kell magyarázni topicokban ha antiblaxra irányitják a népet :)
  • abonyitomz
    #57
    ANTIBLAXXos az anyag!!!!!
  • Thanatos
    #56
    éjjen :D bár nemtom demo után még bepróbálkozoke vele :D
  • fitutufi
    #55
    kijött :o
  • grebber
    #54
    Nekem tetszik a demó csak gázos nagyon nálam a hang akadozik mintha muszály volna :(
  • Glpetyus
    #53
    Nemszóltam,megnéztem egy trélert.
    Nem is néz ki rosszúl,egy demót megér....
    (mégha árkád is :))
  • Glpetyus
    #52

    Árkád-e ? :o
  • turcsiVF11
    #51
    HI!
    Hala valakinek megy a multi irja mar le hogy csinalja :)
    Nekem csak azt irja ki hogy: rossz paszvord vagy nemtud csatlakozni a gamespy hoz
    thx elöre is
  • Thanatos
    #50
    amugy nekem nem is engedné driver iylen össze vissza felbontásokat, egyedül akkor engedne mindent ha ugy kapcsolom be a gépet hogy a mopncsi kiv an kapcsolva, akkor valamiért nem ismeri fel :P
  • drop
    #49
    köszi a tipet
  • Thanatos
    #48
    probálkozz refresh lockal vagy valami hasonszőrü progival
  • Thanatos
    #47
    nem tom nekem teljesen normálisakat ajánlott fel....
  • drop
    #46
    csá halod csak nekem van a gondom a vga beálitásal ilyen hülye felbontások meg 200mhz anyúkat
    ja a vga kari az x850xt nemazal van gond hanem amit a játék felkinál felbontást
  • Thanatos
    #45
    nah végül egy win98 komp mód megoldotta...,d e kár volt vesződni, ez iylen red baron style arcade csoda a rosszabbik fajtából... :/
  • Thanatos
    #44
    nah probáltam egy restartot is azse...
    shift-del..., éjjenek a észlény fejlesztők..., és még csodálkoznak hogy emberek fele warezol...
  • Thanatos
    #43
    hihetetlen hogy hivatalos odlalon még egy szerencsétlen forum sincs...
  • Thanatos
    #42
    A required security modul can not be activated. Program can not be executed.

    nc..., újabban egyre nagyobb luxus nem határ fost kiadnia fejelsztőknek :/
  • Thanatos
    #41
    mind1 már lejött onnan is :)
  • grebber
    #40
    Még szép: Gamershell,
    3D Gamers


    A kiprobálható verzió három egyjátékos pályával rendelkezik, melyek Pearl Harbornál, a Wake-szigetnél, valamint a Marshall-szigeteknél játszódnak. Helyet kapott még egy többjátékos pálya is, mely a Midway-szigetek felett invitál minket légi csatába.



  • Thanatos
    #39
    valami normális helyen is fentvan már vagy csak gamestáron?
  • grebber
    #38
    DEMÓ!!!!!!!! (329,58MB)
  • grebber
    #37
    Trailer
  • grebber
    #36
    új trailer (9MB)
  • grebber
    #35
    2005 szeptemberében jön a game.
    Új trailer (3,4MB-os)
  • bgabor
    #34
    Ez most arcade lesz vagy szimulátor? Esetleg a kettő között valahol félúton?
  • bgabor
    #33
    Lesz anyahajós leszállás. Látszik egy Gamestaros screenshoton.
    Amúgy igen, ez a csendes óceáni hadszíntér: Rohadt sok víz, rajra néhány egzotikus szigettel. Izgalmasabb úgy repülni, hogy tudod: a legközebbi szárazföld balra 1000 kmre van. :-) Azért nem semmi bátorság lehetett ott mondjuk egy Zeroval repkedni. (nincs benne öntömítő üzemanyagtartály)