448
Német foci
  • banok
    #368
    Kezd normalizálódni a helyzet a Bundesligában. 1. a Dormund, 2. a Leverkusen és már 3. a Bayern és csak 3 pontra van lemaradva az előtte lévőtől.
    A Mainz meg egyre lejjebb kerül - jelenleg 5.
    A másodosztályban a Hertha visszajutása egyre biztosabbnak tűnik.
  • Murder3
    #367
    Ezt a Gekast a fene se érti:D
    bochumba gólkirály lett aztán elment nagyobb csapatokhoz, még a kezdőbe se tudott bekerülni, most a frankfurtba meg megint lövi a gólokat mint a hülye:D
  • Murder3
    #366
    pénz tuti ott van a legtöbb az nyílvánvaló.
  • banok
    #365
    A PL-t szokták említeni a legjobb, legpénzesebb, leg-leg-legbajnokságnak. Készüljenek föl ők is.
  • Murder3
    #364
    hát sztem angliába azért nem szokott olyan nagy hó lenni, mint mostanába és németországba meg már fel vannak készülve alaposan.
    persze én em vitatom h a bl a legprofibb bajnokság:D
  • banok
    #363
    A legprofibb bajnokság a Bundesliga. Amíg az angoloknál megszámlálhatatlan mennyiségű meccs maradt el a havazás miatt addig a németeknék az elsőosztályban -eddig - egy se, a másodsztályban -eddig - 1. :)
  • banok
    #362
    Bayern München - Mainz 1-2
    http://videa.hu/videok/sport/bayern-munchen-mainz-1-2-bundesliga-fc-foci-TNNfaTBXsPBdwrZE
  • Murder3
    #361
    Megvan a 3 feljutó is:)

    Lautern
    St Pauli
    Augsburg(osuztályozó)

    sajnálom h a Düsseldorf nem tudott odakeveredni...

    Remélem a dortmund ennyi év után alakít vmit majd az európa ligába.
  • banok
    #360
    marad
  • bakkerman
    #359
    sajnálom,hogy a Hertha kiesett :S Dárdairól van valami hír,hogy marad-e vagy esetleg visszavonul??
  • banok
    #358
  • banok
    #357
    nagyon szoros a harc az aranyért és a bronzért!
  • banok
    #356
    megint nyert a Hertha. Még a végén benntmaradnak.
  • banok
    #355
    Wolfsburg-Hertha 1-5
    ilyen hatásos volt a múlt heti kergetés??
  • banok
    #354
    néhány perce elvesztette első vereségét a Leverkusen a Nürnberg otthonában!!! (tippmix meccsem volt..) Így a gyógyszergyáriak a 3. helyre estek vissza - 1. a Bayern, 2. a Schalke. A Nürnbergnek meg sikerült kimásznia a kiesőzónából.
  • banok
    #353
    1 óra múlva (18.30) Bayern München-Dortmund
    tv: Digisport
    streamek: http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=76&mforum=stream
  • banok
    #352
    A Fraiburg otthonában 6-0-ra nyerő Werder felállt a tabella első helyére és ott is lesz legalább 1 napig, fűggően attól, hogy a Leverkusen tud-e pontot rabolni a Bayernnél. A Schalke és a Hoffenheim is nyert ám a legizgalmasabb mérkőzés délután a Wolfsburg-Nürnberg meccs volt ahol a vendégeknek sikerült kétszer is megszerezniük a vezetést ám a farkasok mindkétszer kiegyenlítettek és a meccs vége előtt 2-2 volt az állás. A hazaiak előre küldtek mindekit de a Nürnberg lekontrázta őket és belőtték a győztes gólt. A Hertha is pontot rabolt a Stuttgart otthonában úgy, hogy a berliniek vezettek - Dárdai nem volt nevezve.
  • Grenzjager
    #351
    Nyugodjon békében Robert Enke!

  • Rudee
    #350
    Most hallottam a rádióban, munkából hazafelé. Hihetetlen.

    R.i.P.
  • Murder3
    #349
    Ez csak 1 rossz vicc ugye?
    Ez szörnyű.
    Elképesztően sajnálom mind emberileg és mind játékosilag 1 nagyon jó kapussal lett szegényebb a német futball.

    Rest in Peace Robert Enke...
  • arsnl
    #348
    Elhunyt Robert Enke, a Nationalelf kapusa

    Gyászol a futballvilág: harminckét éves korában elhunyt Robert Enke, a német labdarúgó-válogatott kapusa.

    A kapus halálhíréről Martin Kind, a Hannover elnöke számolt be a Bild című lapnak. A sportvezetőt 19.35-kor hívta fel a rendőrség a hírrel.

    Kind nem tudott bővebb információt adni a kapus halálának körülményeiről.

    A rendőrség később olyan közleményt adott ki, hogy a futballista egy vasúti átkelőnél hunyt el, öngyilkos lett. Martin Kind elmondta, a kapus lánya három évvel ezelőtti halála óta nagyon labilis volt.

    Enke, aki nyolcszor ölthette magára a válogatott mezét, pályafutása során szerepelt a Carl Zeiss Jena, a Borussia Mönchengladbach, a Benfica, a Barcelona, a Fenerbahce és a Tenerife csapatában.

    RIP
  • banok
    #347
    mai Bundesliga streamek
  • banok
    #346
    A Herthát most is nagyon elverték - ezúttal a Nürnberg 3-0-ra. Ha így megy tovább akkor Dárdaiék mennek a másodosztályba.
    A Bayern hozta a kötelezőt (a második góljuk egy nagyon loál öngól).
    A Hoffenheim kikapott a Werder otthonában úgy, hogy a bekapott gólok előtt büntetőt hibáztak.
    A VfB Stuttgart-Schalke 04 rangadón meg vendég győzelem születt.
  • banok
    #345
    streamek a mai Bundesliga meccsekhez
  • banok
    #344
    A Mainz megverte a Bayernt (Löw csereként állt be)... A Dortmund-Stuttgart meg 1-1 lett, Hajnal végig pályán volt.
  • Murder3
    #343
    0-0
    látszott h ez a schake továbbra is a nézhetetlen focit játsza.
    1 kapura lövésük volt az egész meccsen a Hoffenheim lefocizta őket
    a schalke 1 pontot sem érdemelt.
    A hoffenheim meg 3-at.
  • Murder3
    #342
    LOL ez a schalke marhára nem tükrözi magátot.
    A Játékuk alig változott a tavalyihoz képest.

    A hioffenheim sokkal jobban játszott főleg az uccsó 5 percbe 2 gólhelyzetük volt a schalke els em jutott a kapura lövésig az első félidőbe.
    Remélem a Hoffenheim bewhúzza a meccset.
  • Rudee
    #341
    Este az EuroSport 2 adja majd a Hoffenheim-Schalke meccset.
  • banok
    #340
    Leverkusen - Hoffenheim 1-0


    Hamburg - Dortmund 4-1
  • banok
    #339
    Hoffenheim - Bayern München 1-1 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/403533
  • Murder3
    #338
    Baumjohann meg Prnajic nagyon sokat hozzátettek a játékhoz, illetve Gomez is parádézott 30 milkáért illet volna?

    Örülök de 1 hoff győzelemnek jobban örültem volna holott Bayernes vagyok:)
  • banok
    #337
    és a meccs 1-1 lett. A Bayern kicsit ötlettelennek tünt ma.
  • Murder3
    #336
    hát jah jó h sok stream van mellette:)
    Bár érdekes h más streameket meg korábban 1 bl selejtezőt is gondtalanul tudtam nézni rajta.

    Én régen Megauploadra hacket használtam.
    Egy ideig jó volt korlátlanul tudtam az oldalról letölteni:)
  • Murder3
    #335
    Bakker én csak a végére klikkeltem oda és azt mutatták h a mainz épp szabadrúgásgólt lő a közönség meg ugrált.
    Ezért azt gondoltam h nyert a mainz:S
    Na mind1 ez a döntetlen is elég szomorú:(
  • jAsOn VoOrHeEs
    #334
    FT Mainz 2 - 2 Bayer Leverkusen
  • banok
    #333
    kitalálták ezt az ország nézőszám limitálást mint a megauploanál. Ha körön kívülre kerültél elő lehet tejelni. De azért vannak alternatíav streamek
  • Murder3
    #332
    A dortmióun meccs az nagyon jó volt.
    A werder is csak az volt a baj h az már nagyon szaggatott és ezért a Dortmundot néztem az tök jól ment, meg a meccs is tetszett.
    Ami dúrva h a Leverkusen a Mainz ellen kikapott.

    Találtam 1 tök jó oldlat ott minden bundesliga meccs stremelve van és még elég nézhető minőségűek is.
    meg nem annyira laggol mint a többi(legalábbis nekem)

    Banok az miért van h a justin.tv-n a bundesliga meccseket nem leeht nézni?
    kb 1 percig jó aztán kiír vami olyat h az én országomba nem engedéylezett a stream vagy mit nem tudom ez ellen nem leeht tenni vmit?
    Mert ott jó a minősége a stremeknek...
  • banok
    #331
    Nyert a Dortmund (Hajnal gólpassz), a Hertha is (Dárdai csereként állt be) és a Schalke idegenben.
    A Werder viszont kikapott.

    18.30-tól Hoffenheim-Bayern München
    tv: Digisport
    stream: CCTV5 (streamek az oldalamon, vagy Sopcast, TVU)
  • Murder3
    #330
    Véget ért az első meccs
    2-0-ra győzött a Wolfsburg
    Misimovic és Grafite góljával.
    Jó meccs volt szerintem a stuttgart az elején jobb volt de aztán a Wolfsburgnak több helyzete is volt.
    Ezt a meccset az ard-is adta de én streamen néztem a 60. percig.
  • banok
    #329
    A teljes sorsolás