4278
banner_0.jpg




  • karajjj
    #4158
    én először asztem műfű :D
  • passatgt
    #4157
    amúgy ez a pálya még itthoni viszonyokat ismerve is katasztrófa:D
  • passatgt
    #4156
    nem ám rálőtte volna, muszáj műesni...
  • karajjj
    #4155
    katt
  • ReTeK
    #4154
    5. forduló, online stream ?
  • barnuska665
    #4153
    brühühü
  • bakkerman
    #4152
    ezt miért mondtad? FTC drukker is vagy nem?
  • barnuska665
    #4151
    az nb kettes ismét megelőzött minket sajnos
  • barnuska665
    #4150
    sajnálatos vereség
  • karajjj
    #4149
    szopóka van szombathelyen most
  • PiszkosFred
    #4148
    Jelen allapotban meg igazat is adnek neked a jovore nezve. De.. En bizok benne, hogy ha vegre lesz egy kulturalt stadion a kornyeken, akkor tobb embernek lesz kedve ujra meccsre jarni. Tudom hogy nem most, hanem kozel 30 eve, de voltak a nagyerdei stadionban anno 25-30ezres rangadok :) De majd meglatjuk, ehhez azert kell 2012ben (is) egy jo csapat.

    Valogatott szempontjabol meg azert is jo, mert igy Gyor, BP es Debrecen lenyegeben eselyt ad azoknak a drukkereknek, akik meccsre akarnak menni. Most majd lesz esely az orszag keresztulutazasa nelkul is latni a valogatottat evi par alkalommal. Garantalom neked itt a telt hazat, ha a valogatott itt fog jatszani.
  • Unreal1942
    #4147
    Azért az Dózsa pálya se vészes.

    Remélem tényleg lesz Debrecenben is egy normális stadion. Nem csak ígéret marad.
  • LasDen #4146
    10-12 ezer néző??? sok lesz az....
  • bakkerman
    #4145
    azért azt ne hidd,hogy ott bajnokin lesznek akár 1x is 15.000-en...BL selejtezőn biztos lesz majd teltház,vagy esetleg nyári,bajnoki rajton,de ősszel-télen jó ha lesz 10-12 ezer néző,ez a realitás. Amúgy gyönyörű kis ékszerdoboz lenne az a stadion,a Veszprém Aréna mellett Magyarország legszebb létesítménye lehet/lesz.
  • LasDen #4144
    én is úgy gondoltam, hogy újat...csak rossz szóválasztás volt....asszem...:D

    viszont nem hinném, hogy valaha tele lesz aza 20.000-es stadion...
  • PiszkosFred
    #4143
    Le kellene dozerolni es ujra epiteni az alapoktol egy olyat, amelyet a nevado is megerdemelne - mert csak a penzt viszi ez a folyamatosan "rancfelvarras".

    A mi stadionunkat meg hiszem ha megvettem a jegyet az avatomeccsre, es ott ulok a helyemen 20ezer masik joember kozott... :) Addig csak duma van, azzal meg tele mar a padlas.
  • passatgt
    #4142
    azt lekéne bontani a picsába és egy normálisat helyette...
  • LasDen #4141
    aztán a puskást kéne felráncolni....
  • passatgt
    #4140
    hál isten, végre lesz egy normális stadionunk győrin kívül

    alakul ez a magyar foci azért szép lassan:)
  • LasDen #4139
    csak lesz stadion...:D
  • banok
    #4138
    ha igaz. nincs bizonyítva.
  • bakkerman
    #4137
    + poleksic tavaly nem vetette meg a tippmixet sem
  • barnuska665
    #4136
  • barnuska665
    #4135
    vedd már le a szemellenzőt
  • LasDen #4134
    tavaly volt egy poleksic, aki teljesen jó kapus...de a lokinak nincs annyi energiája, hogy minden frontra tudjon koncentrálni....plusz, ahhoz még gyenge is, hogy feltuggya venni a versenyt akár egy ukrán csapattal is....ennyi :D
  • LSSAHPAUL
    #4133
    :) én is fradista vagyok de elismerem hogy a loki letett egykét dolgot az elmúlt 5 évben az asztalra, ha lenne egy jó kapusuk akkor talán nem állítanának be minden évben egy negativ rekordot a nemzetközi kupákban.
  • Láma!
    #4132
    eddig is voltam itt, ezután sem megyek máshova.

    aki normálisan írt, annak normálisan is válaszoltam, logótól függetlenül, olvass csak vissza.
    barnuska nem ez a kategória, de elnézést ha esetleg megbántottalak.
  • Firerock
    #4131
    szerintem a logód miatt elmehetsz innen
    semmi keresni valód nincs itt
    te meg szurkolj hogy a kedvenceid ki ne essenek:)
    Mi meg megint mehetünk pirosba bl/el meccsre:P
  • Láma!
    #4130
    jee, a zsinórban 5-szörös bajnoknak, európa pofozógépének 13 forduló kell hogy először a dobogora kerüljön:)))

    légy büszke:)
  • karajjj
    #4129
    az tudom, hogy kikaptak, de nem esett le, hogy mibaja :D
  • Narxis
    #4128
    Lipcsei Peti miatt szerintem a Fradira gondolt. :D Kikaptak a ZTE-től 2-1-re.
  • karajjj
    #4127
    kockacukrosok?
  • barnuska665
    #4126
    kikaptak a kockacukrosok,itt a dobogó
  • Casillas
    #4125
    a Zsolna egyébként megdöntheti a Debrecen negatív rekordját a BL-ben kapott gólok számában, nekünk 19 kapott gólunk volt (4-19-es gólarány), ők most 4 meccs után 15-nél tartanak (1-15), de még mennek Londonba a Chelseahez, és fogadják a Szpartak Moszkvát
  • Narxis
    #4124
    barnuska kérlek elemezd a látottakat.
  • passatgt
    #4123
    na mindegy én azért örülök a teljesítménynek, volt kb 10 lövésünk, előző meccseken közelébe nem voltunk

    sztem meglesz a pont itthon a samp ellen
  • passatgt
    #4122
    értem én hogy dombi, de minek kell ide?:D
  • passatgt
    #4121
    váá nem hiszem el, egy menjen már be:D
  • passatgt
    #4120
    bazmeg rúgjunk már egy gólt:D
  • passatgt
    #4119
    ez kapufa volt nem?