61
Érdekes sztorikat és tapasztalatokat kérünk!!!
  • duracellmumus
    #61
    a Bird pc-s részét ismerem tök jó fejek, én is csak ajánlani tudom!

    vettem már náluk pár dolgot de eddig a szervizükkel még nem kerültem kapcsolatba.

    Egyébként a Freesector sem rossz ár szempontjából.

  • lalakov
    #60
    Tudna valaki egy debreceni, olcsó, jó számítástechnikai boltot ajánlani?
  • n3whous3
    #59
    Dél-Alföldön kevés az olyan hely, ami megközelíti az olcsó pesti, vagy dunántúli helyek árait (régebben azért Szeged és Békéscsaba még jó volt). Most Szegeden nemrég találtam egy helyet, amit csak ajánlani tudok, ugyanis ahogy én elnéztem a szegedi helyek árait.... Össze se lehet hasonlítani velük. ITT
  • Inquisitor
    #58
    argep.hu
    arukereso.hu/szamitastechnika-c3067

    Ezek se megbízhatóbbak, utóbbi keres szlovák boltokban is ...


  • blackgamer
    #57
    aqua computernél mekkora fejetlenség van...
  • Teppik Amon
    #56
    Fogy. védelemmel leveleztem kicsit a témában. Végül oda jutottunk hogy:

    *************************
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Hivatkozva a Digitalmind Kft.-vel kapcsolatos bejelentésére tájékoztatjuk, hogy hatósági ellenőrzés során megállapítottuk –az Ön ismereteivel is megegyezően – nevezett vállalkozásra vonatkozóan, hogy az
    1.a XIII. kerület Kresz Géza utca 21. sz. alatti üzletét és szervizét bezárta. Tevékenységének folytatási helyére, címére, elérhetőségére vonatkozó tájékoztatást nem helyezett ki. A cég e mulasztásáról tájékoztattuk a működési engedélyt kiadó kerületi önkormányzat jegyzőjét, mint intézkedésre jogosult hatóságot.
    2.Közzé tett telefon és fax számaival kapcsolatban „a hívott számon előfizető nem kapcsolható” információt ad a telefontársaság. A tudakozó szolgálatnál a cég nevén telefonszám nem szerepel a nyilvántartásukban.
    3.A különböző, közzé tett E-mail elérhetőségekre küldött felhívásunkra annak olvasásáról, illetve megnyitásáról a rendszer visszajelzést nem küldött.
    4.Az IM céginformációs nyilvántartása szerint a vállalkozás ellen, nyilvántartásba vett felszámolási eljárás nem indult.
    5.A cég ügyvezetőjének, a nyilvántartott és hatályos cégszékhely címére tértivevényes felhívást intéztünk, hogy hatóságunkkal fogyasztóvédelmi panaszügyek miatt haladéktalanul vegye fel a kapcsolatot. Felhívásunk tértivevénye még nem érkezett vissza.

    Az Ön panaszával kapcsolatban a céggel szemben fogyasztóvédelmi vizsgálatot a kapcsolat-felvételi lehetőségek hiánya okán indítani nem tudunk.
    Jogszabályok által meghatározott feladat- és hatáskörünk nem teszi lehetővé a cég működésére, működési helyére vonatkozóan, a már megtett lépéseken túl, más közigazgatási hatósági lépéseket. Így bejelentett kifogásai miatt érdemi hatósági intézkedés megtételére nincs lehetőségünk.
    Ha a cég fellelhetősége kapcsán a jelenlegi állapothoz képest kedvező változás következik be, arról értesítjük Önt.
    Ügyében történő előre lépés érdekében javasoljuk, hogy garanciális termékének magyarországi képviseleténél érdeklődjön garanciális jogosultságának érvényesíthetőségi lehetőségeiről. A márka-képviseletekről az Interneten lehet információkat gyűjteni.
    Amennyiben tulajdonának birtoklásában akadályoztatva van a cég fellelhetetlensége miatt, akkor a cég székhelye (1132 Bpest, Kresz Géza utca 21.) szerint illetékes rendőrhatóságnál kezdeményezzen eljárást.

    Kérem tájékoztatásom szíves tudomásulvételét.

    Budapest, 2006. július 14.
    ********************

    Mi tévő legyek? Menjek a rendőrségre? Utánajárkálás, tárgyalásokra járkálás többe kerül mint maga a vinyó!
    Nade a másik oldal: Engem megloptak. Elvették a tulajdonomat és eltűntek. Nem hiszem el hogy ezt így meg lehet csinálni. Mindenképpen a BP-i kerületi rendőrséghez kell fordulnom? Annyiban nem hagyom. Főleg ha többen is vagyunk akiknek elvitték a cuccát.
  • JTBM
    #55
    Köszi, megnézem.
  • Narancs
    #54
    www.kiskerarak.hu

    De mondom ezzel csak óvatosan, csomó elírás van benne. Ha kinéztél valamit X ezerért X boltban ,előtte mindíg hívd fela boltot tényleg annyi-e mint ami a kiskerarak.hu-n szerepel.
  • JTBM
    #53
    Tud valaki egy olyan linket, ahol ki lehet keresni, hogy egy adott hardware hol a legolcsóbb? A depot ismerem, de az elég kevés hardware-t ismer.
  • NeoMaN
    #52
    LOÁL!
    :DDDDDDDDDD
  • izb
    #51
    Hogy a neten van e,az egy dolog.Valóság meg az hogy a bolt nem működik.
    Nézd csak meg a letölthető árlista dátumát.

  • Agy Halott #50
    hat en nagyon utalom a DIGITALMIND-et! személyesen rendeltem meg 1 GB RAM-ot tavaly tavasszal... azota varom...
    egyebkent most is van a neten DIGITALMIND, nem tuntek el!
  • Teppik Amon
    #49
    namégiscsak visszajött a levél. Kellett nekem reménykedni :\ Valami történhetne..
  • izb
    #48
    Lehet.
    Mindig a remény hal meg utoljára.
  • Teppik Amon
    #47
    Még meg sem köszöntem az infót. Kicsit lenyugodtam, biztos megvan most a maguk baja is de becsapva érzem magam. Tegnap írtam levelet a fogyasztóvédelemnek, meglátjuk mit válaszolnak.
    Amúgymeg ma már nem pattant vissza a levél a digitalmind-tól, lehet hogy lesz valami?
  • Teppik Amon
    #46
    Ez gerinctelenség. Ottvoltam, papiron kiadták az új vinyót aztán mégsem, mert az nem volt ott a boltban. Aztán a főnökre hivatkozva nem adtak semmit mivel csak ő tudta volna a számlát stornózni. Telefonon hitegettek egy darabig aztán eltűntek. Hátbazzz. Erre nem találok szavakat. 17K forint nekem is 17K forint!
  • Narancs
    #45
    Sztem hívd fel a fogyasztóvédelmet, hogy ilyenkor mi a szar van.
  • izb
    #44
    Belső info,hogy a digitalmind megszünt létezni.
    Tulajdonosi túlköltekezés miatt az üzlet befuccsolt.
    Hogy a garanciádat hol tudod érvényesíteni,na ez egy jó kérdés.
    Hogy egyáltalán hova költöznek és lesznek e újra, kérdéses.
  • Teppik Amon
    #43
    Ma jártam arra. Eltűntek. Állítólag költöztek de senki nem tudja hogy hova. A kiírt telefonszámok közül egy sem elérhető, a kiírt emailcím nem létezik! Garis javításban van náluk egy vinyóm. Azzal 1ütt tűntek el. Valami 5let?
  • Teppik Amon
    #42
    Tud valaki valamit a digitalmind-ról? Mi lett velük? Elköltöztek? a Honlapjukon lévő tel.szám nem él!?!
  • izb
    #41
    minusz 10% mondjuk.Ez bolt függő.
  • Serpa
    #40
    amortizált értéket hogy számolják ki?
  • izb
    #39
    Az amortizációval is többet kapsz ott ahol vetted,mint egy használt kereskedőnél.
  • Serpa
    #38
    hol találok egy boltlistát, ahol használt hardwareket vesznek meg?
    Budapest
  • perempe
    #37
    PC Shops in Hungary

    Gondolom, hogy már nem aktuális, de másnak sokat segíthet.
  • Met
    #36
    A Sowah ról van valakinek tapasztalata?
  • ffxi
    #35
    Tud vki mondani Pécsi számtechboltokat, vagy annak honlapját? Vidéki vagyok, megértést köszönöm
  • Serpa
    #34
    mé?
  • gurubefree
    #33
    Engem a Darkcomp szivatott meg a minap 60000 akarnak lehuzni!!!!
  • SyneT
    #32
    Én házat szeretnék ott venni.

    Kiváncsi leszek!
  • Serpa
    #31
    és hogy van?
  • Gabesz amd64
    #30
    jah nekem meg egy Tápom!
  • Serpa
    #29
    Mistral?
    arról eddit csak rosszat hallottam.

    bár tény, hogy onnan van egy cd-íróm(~4 éves), ami még mindig tökéletesen működik.
  • LaciMaci
    #28
    Hát párat ismerek a Legjobbak: Magicomp, Mistral, Mikland, Bluefish, Pcland!
  • Serpa
    #27
    alacsony árrést alkalmaznak, hiszen tök olcsó cumok vannak ott.
    én már ebben is vmi turpiságot láttátok, de hát ilyen a magyar ember, ott is lát vmit, ahol nem kéne.
    ^-^
  • izb
    #26
    Király cég!
    Korrektek minden okés velük.Csak ajánlani tudom őket.
    Gari intézés jeles!!
  • gabber_saviola
    #25
    Legjobb számtechbolt a MAGICOMP
    mindenem innen van :D
  • Serpa
    #24
    bpi piacban leltem rá, azzé tünt fel mert a nagyobb boltok árai alatt árul.

  • Robin Hood
    #23
    Ránézésre kultúrált helynek tűnik.
  • Robin Hood
    #22
    Remélem, mert onnan van a vinyóm.