14
  • Shadow_THH
    #14
    Végre a retyón ülve is nézhetem az indiánt ahogy "szájbarug" egy nőt! a fejlődés megállithatatlan :D Azér teccik, igen nagy, csak kár, hogy az antennát a fejedre kell tenni, ez eléggé elbassza. Egyébként az N-gagemen is lehet filmet nézni csak kicsit drága gprssel a streaming rm-ek letöltése

  • Tetsuo
    #13
    Már fél éve nem nézek tv-t! Nagyon ritkán az MTV1-et, meg néha a Fábryt. :)
  • Pepito
    #10
    A kérdés valószínűleg nem így merült fel, hogy "Te Józsi, te hordaná' illyent? Mer' én nem, baszki. Hagyjuk a picsába!"

    Inkább úgy történhetett, hogy: "Te Józsi, te hordaná' illyent? Mer' én nem. De a csávó a marketingről aszonta el tudna sütni ebből 5millió darabot! Baszki! Kapjuk össze magunkat osz' förmedjünk má' valamit neki."
  • NEXUS6
    #9
    Nekem is ez ugrott be. Már a delta műsorban is láttam ilyet amikor még kudlikjuli vezette. Amúgy tv-t én se nagyon nézek mostanában, a vv meg a bb leszoktatott róla.
    Netezni meg ilyen kicsi képernyőn nem lehet, ha esetleg azt építenék bele.
    Esetleg egy mobil képtelefonnak még lenne értelme ilyen kivitelben. Legalább nem hagynám mindíg el, meg otthon a telcsimet.
  • valaé valaé ná
    #6
    Mi ebben a forradalmi ?
    Huszonegynéhány évvel ezelőtt kitalálták már ezt fekete-fehér LCD-vel.
    Csak aztán rájöttek, hogy ez egy alapvető hülyeség és felhagytak a gyártásával.
  • Gladiator
    #5
    amúgy marha élvezetes lehet rajta a foci. amikor kirúgás van és madártávlatból van a pálya, a labda kb. 1 pixelnyi lehet.
  • Gladiator
    #4
    érdekes, hogy az ilyen mini TV-ken mindig foci megy.
  • Csatti
    #2
    Nekem meg nem...
  • Police88
    #1
    Ilyen kell nekem!!!!