50
Nagy HEADSET topic
  • Since
    #50
    Én jelenleg két headseten gondolkodom, nagyjából azonos árban vannak...

    LOGITECH G430
    Turtle Beach Z22

    Valakinek esetleg van tapasztalata, vagy használt ilyen headsetet?

    Ha igen, esetleg megosztaná a véleményét? :)

    Köszönöm!
  • blackfire001
    #49
    Segítséget kérek:
    Turtle Beach párosítási probléma. Készítettem róla videót is.
    https://www.youtube.com/watch?v=gKndHEZIT7s
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2014.11.03. 16:51:01
  • biomage
    #48
    Hali

    Hú de rég írtak ide :D, remélem 1 szakértő benéz ide.
    Keresek egy jó Headsetet, ajánljatok max 6000Ft om van rá, per pill egy Genius van és haldoklik, a hangkártya pedig audigy 2
  • akyyy
    #47
    Ha veszek egy headsetet azt honnan tudom meg milyen telóhozlehet használni (bl-es)
  • Szabi DEMON
    #46
    Sziasztok, kicsit halott a topik, de hátha tudtok segtíeni: Egy nagyon jó minőségű játékos headsetet szeretnék venni. Árban 20-25e max. Lehetőleg jó nagy legyena fület borító része. Előre is thx.
  • horpeti
    #45
    nem csak az, hogy szar, de eszi a procit is rendesen :P
  • CSOCSO
    #44
    felejtsetek el az alaplapi hangkarikat... nekem is realtek van aszem.... meg se erolteti magat hogy igazi 5.1 et nyomasson.. vegyel ertelmes hangkarit!
  • horpeti
    #43
    Nem tudtok valami igazán király fülest zenehallgatásra?

    Zenei élmény az elsődleges (szeretem nagyon a mélyet is... :) )

    Tudom a subwoofer nem helyettesíthető sehogy, még ha nagyon is szeretném ezt elérni a vonatban, v. a buszon. :)
  • horpeti
    #42
    úgy tom, 1 driverfriss, és van audigy2ZSnek is EAX4-e, legalábbis nálam így müxött, de lehet az nem igaz, csak úgy tűnik... :)
  • mekkk
    #41
    Abit IC7 alaplapom van integrált realtek 6.1 hang.
    Vettem egy Logitech Precision Gaming headset-t és mikrofont nem birom müködésre birni, nagyon érzéketlen. Visszamentem az üzletbe ott tökéletesen müködik, mert a mikrofon speciális beállitásainál kipipálta az alternativ mikrofon beállitást. Az én gépemen csak a mic +20dB Boost lehetőség van a másik nincs. Próbálkoztam új driver-rel semmi. Szeretném elkerülni, hogy emiatt egy hangkártyát vegyek.
    Segitségeteket kérem.
  • CSOCSO
    #40
    egy audigy 2 hangkari fenyevekkel jobb terhangzast es hangminoseget biztosit mint egy 5.1 es alapra integralt szarsag ( mar elnezest...)

    nekem turtlebeach catalinea 5.1 hangkarim volt.. ezekutan is akkora valtozas volt visszaallni a creativ hangkarijaira hogy senkinek nem ajanlok audigyiken kivul semmit!!!!!
    minimum audigy2! bar az audigy 4 nem sokkal dragabb es tamogatja az eax4 es jatekokat.. nekem X-fi-m van.. ez a topp jelenleg.. nagyon uber!!! amugy meselhetnel a fejhallgatodrol az 5.1 fejhallgatos topickban!!
  • Crazyn
    #39
    Sziasztok!
    Ma vettem egy Zalman ZM-RS6F 5.1-es fejhallgatót. Az a problémám, hogy recseg/zug alaphelyzetben. De nemtok rájönni miért. Alaplapi 5.1-es AC97 hangkarim van, és ugy néz ki, hogy a vinyó zavar be, mert ha dolgozik a vinyó, akkor jobban zúg. Nagyon zavaró. Ez 5.1-es hangfalrendszeremnek semmi problémája nem volt.
    Van vkinek vmi ötlete?

  • Crazyn
    #38
    USB-s headset-ekről tudnátok vmi okosat mondani? Sima alaplapi hangkártya mellet is lehet őket gond nélkül használni? WoW + ventri/TS-hez kellene egy fasza fejes.
  • Crazyn
    #37
    Hali!
    Tudnátok vmi jó minőségű 5.1-es headsetet, ami elfogatható árban van?
  • Police88
    #36
    Szétkoortam a headsetemet :( Majd veszek egy újat...
  • Police88
    #35
    Még a végén feltámad a topic :D
  • NeoMaN
    #34
    ja, USB-shez nem kell elem se
  • NeoMaN
    #33
    aktív basszussal
    sztem kurvára megéri az árát....
  • Police88
    #32
    Ezzel is megleszel sztem vagy már megvagy... :)
  • Ronyx
    #31
    Vettem egy headsetet(altec lansing) és nem műxik a mikrofonja de zsiruj szóval a beálitásokkal lehet a baj és nincs elnémitva se és jó helyre van dugva.
    Mi lehet baj ?
  • BaLeeX
    #30
    Jaj de leült ez a topic.

    Írjatok már mit érdemes megvenni.

    Nekem most a #13-as hozzászólásban lévő Genius van, egész korrekt csak a hangja nem a legjobb, meg látszik, hogy az olcsóságra mentek.

    Van valami jobb alternatíva nem sokkal drágábbért?

    Ehhez mit szóltok pl.?

    Headset Logitech Precision PC Gaming

    Logitech cuccaimmal eddig mindig maximálisan meg voltam elégedve, de nem tudom milyen füleseket csinálnak.
  • Police88
    #29
    UP!
  • Police88
    #28
    Mindenki NYUGI!!!!
  • Tikal #27
    Neked kötöszavak, nekem nem. Talán drogozhatnál és akkor nem beszélnél csunyán
  • traXion
    #26
    A drog elvette az eszed. A bazdmeg és a geci kötőszavak.
  • 0ppika
    #25
  • Tikal #24
    neked mi bajod van majom gyerek? mondom 18ért már 5.1-es fullhallgato is van MIKROFONNAL, mit nem értesz? és nem kell bazdmegozni parasztgyerek.
  • Police88
    #23
    De miért ne lehetne külön topic ennek is?
  • Pheel
    #22
    Simán belefér abba a topicba (abból is van több is)
  • traXion
    #21
    Stereo headset szerinted mi bazdmeg? MIKROFONOS füllhalgató...
  • Tikal #20
    18ért már 5.1 es van, mikrofonnal....
  • traXion
    #19
    Ingame chat.
  • traXion
    #18
    18 asszem...
  • Police88
    #17
    azok csak fejhalgatók nem headsetek!
  • Police88
    #16
    HOL?
  • Police88
    #15
    Ti mire szoktátok használni őket?
  • Pheel
    #14
    Van már ilyen topic...
  • 0ppika
    #13
  • Police88
    #12
    mennyi volt?
  • traXion
    #11
    Logitech Stereo Headset USB 200






    Nekem nagyon bejön. USB-s csatlakozású. És nem fáj tőle a füled, mert volt már olyan headsetem, amit fél óránál tovább nem bírtam ki, mert úgy nyomta a fülem. De ez nem olyan, nagyon jó! :)