172092
  • havercsotány
    #169610
  • Zerénd
    #169609
  • schrank
    #169608
  • atomboy
    #169607
    Mi ez a batman mania?
  • Tarajos Sül
    #169606
    Megvoltam a 1.41.el,de sajnos nem indult a játék :S
    Lehet azért nem,mert nem a megfelelő helyen találtuk magát a játékot :)
    Kiírja,hogy "installion comlete",de amikor rákattintok a bf2 indítójára,akkor elsötétül minden(ne aggódj,én nem :) ),de úgy,mintha bejönne a játék introja,de hiába várom,visszalép az asztalra.
  • Tarajos Sül
    #169605
    Kéééééész :D
    Egyébként melyik közösségi oldalon lévő albumomból vadásztad ki a képem? :)
  • schrank
    #169604
    de ez az ős embervadászatos a többi csak rókabőr (vandám, ájsztí,
  • Bogdogege
    #169603
    van damme nak is van ilyen filmje
  • schrank
    #169602
    a legjobb dudukoff film ...
  • Zerénd
    #169601
    Hú a nindzsa szarbalép tényleg faja film volt!

    Mai szemmel nézve viszont, egy harmad kategóriás film. :)
  • Bogdogege
    #169600
    Én nindzsa szerettem volna lenni ,Michael Dudikoff nagyok kemény , de az igazi PRO Franco Nero A nindzsa színre lépben
  • Zerénd
    #169599
    Szerettem volna? Dejszen én vagy Gojgo Mitics, vinetu, hosszúpuska ucsácsu!
  • Bogdogege
    #169598
    Mindenki szeretne azonosulni kedvenceivel, te is biztos szettél volna Gojko Mitics lenni .
  • Zerénd
    #169597
    Ó bazzeg! És ö lenne a világ megmentője? A jövőnk reménye?
  • Bogdogege
    #169596
  • Bogdogege
    #169595
  • Zerénd
    #169594
  • JagFater
    #169593
    :-)
  • Yan
    #169592
    orosz szerverhez nem kell net,
    zillel viszik a biteket ;)
  • OrionHungary
    #169591
    az idő fogja megoldani a problémád...
  • TDHQ
    #169590
    Hello! elértem a 2. szintet amihez 500 pont kellett... mostmár 550 pontnál járok de a lvl-t még mindig nem léptem meg.... Tipp?!
  • OrionHungary
    #169589
    1.41 patch 1.5 patch ezeket szedd le telepítsd akkor találsz szervert
  • Tarajos Sül
    #169588
    úgy látom lesz majd két bannolt emberke,mert az eggyik kollégát xD is batmen-es kép beszúrásáért(azt hiszem) jutalmazták meg 5 fain kis háromszöggel :) :D
  • Tarajos Sül
    #169587
    * csak a V1.0,és V1.2-et probáltam,de sztem a v1.3 nem menne,sőt tuti.

    Hozzáteném,hogy egy alapjátékom van,semmi kiegészítő,patch nincs fent.

    Ti milyen szerveren szoktatok játszani?
  • Tarajos Sül
    #169586
    Üdv

    Miért van az,hogy az itt található magyar szerverlisták eggyikére(csak a V1.0,és V1.1-et probáltam,de sztem a v1.2 nem menne) sem tudok felcsatlakozni,a játékban a "connect ip" kapcsolódási lehetőséggel?
    Köszike,ha azt mondod,hogy azért,mert nincs netem,és azért nem tudok csatlakozni ,de ez lehetetlen,mivel egy orosz szerveren szoktam játszani,amivel meg is vagyok elégedve,csak kíváncsi vagyok mit művelnek a magyar "fiaim"

    Köszi előre is :)
  • Zerénd
    #169585
  • Tarajos Sül
    #169584
    [OFF]
    ...mert annyira unalmas már ez a batmen-es jelmez,vagy valami szabályba ütközik?
    [nem nagyon szokott az SG-n lenni,ezért nem tudja,de sokat látta már ezt a batmen-es képet]
    :)
    [ON]
  • Zerénd
    #169583
    BATMAN-ES KÉPEK VIDEÓK STB...BESZÚRÁSÁT,LINKELÉSÉT TOVÁBBRA IS BÜNTETIK A MODERÁTOROK!
  • Bogdogege
    #169582
    HAHAHAHAHA

  • Fujiryu
    #169581
    Meg is kaptad érte a büntetésed :)
  • Bogdogege
    #169580
    Ha ha szóval te is ilyen törölgetős felrakom csávesz lettél . Én már nem rakom fel egyik bf-t sem, jó helyen vannak a polcon .
  • Fujiryu
    #169579
    Runninggal kár vitatkozni :)
  • Metalmilitiakid
    #169578
    bc2 topikban kicsit vitatkoztunk és elkezdett jönni hogy utálta hogy repülő lehőtetlen, én meg leírtam mennyi mindennel lehet lelőni, akkor mondta 1v1 be csináljak ilyet, én kiröhögtem hogy mckenny 1v1 ezik én csapatjátékos vagyok, aztán running is beszólt ... így végül megtörtént, már fel is van rakva
  • jappy
    #169577
    milett?
  • Metalmilitiakid
    #169576
    na elérte zero hogy jöjjek vissza hozzátok bf ezni :D minnyá rakom fel a bc 2 őt meg törlöm le
  • jappy
    #169575
    hétvége fele tuti játszik.... de ezt a rohadék ping problémát még mindig nem sikerült megoldani. ritkán jó a ping. hogy baszná teherbe magát az upc...
  • Flanger
    #169574
    Hiába váltok szervert mindig semmi változás a BFHQ-n! De próbálkozok még! Egy katona nem adja fel :)
  • OrionHungary
    #169573
    vigyázzál mert a lázadó matrózok cápaeledelként végzik
  • OrionHungary
    #169572
    AripiCsotany most nem játszik, sőt magyar 7th -s sem játszik épp ott a legördülőket használva tudod kiválasztani hogy szervert, játékost, pályát vagy mit keresel...
  • SigS
    #169571
    Az hagyján, de az egész honlapot levette, már megint valami új áttekinthetetlen fost gyártott [remélem nem olvassa smiley]