172092
  • koschwarz
    #150809
    egyébként szerintem nyugodtan maradjon ráning, nekem hiányozna az ő nyafogása is.

    gameovert is csak divatból utálom.(egyébként nem)
  • Kovács legény
    #150808
    Hogy ki legyen az új arra nem szavaztam, mert részemről Running maradjon.
    Arra visont szavaztam hogy Dzsó köcsög:D
  • joebacsi
    #150807
    nem tudom kik voltak, sajnos nem látom az ip-ket, így nem tudom kik akartak kedveskedni nekem az igazság megjelölésével :)
  • n003
    #150806
    kiaza médiamárk?
  • n003
    #150805
    de még nyerhecc!bammeg nemszabad megfutamodni a kihívás elől :DD
  • schrank
    #150804
    dzsegre a csicskása (Klegény) szavazott
    rám Bagdoge voksolt ( rejtett nemi vágyak ?)
    zolly meg az a 3 tag aki a médiamárk alagsori liftje előtt fagyoskodik 3 raklap plazmatévével
  • JAG1
    #150803
    Engem húzzá ki, nekem jó ránning...
  • joebacsi
    #150802
    notehát akkor a szavazás állása:

    dzseg: 1 szavazat
    szekrény: 1 szavazat
    zolly: 3 szavazat
    dzsó: 3+5+28=36 szavazat

    Úgy néz ki az igazságos demokrácia egyértelműen mutatja az optimális választást a lehető legjobb, legfényesebb jövő felé! :)
  • schrank
    #150801
    kuss
  • koschwarz
    #150800
    de ez is idézet
  • koschwarz
    #150799
  • n003
    #150798
    :DD
  • n003
    #150797
    mivan Dzsó anyukád is szavazott?? már 2 a szépnél :DDDDDDD

    amúgy elírta a ki csinnázta a szavazást nem köcsög hanem kocsog
  • Zerénd
    #150796
    Nalátod! Én legalább a béef megjelenése pillanatától játszok! És nem a bf2-re kell gondolni, hanem a bf1942-re! :DDD Meg ha engem vállasztatok, minden nam lesz punci a fórumon, és minden 16 év alatti hüJegyerket kigyomlálok innen a gémoverrel együtt. :DDD
  • schrank
    #150795
    ő csak divat bf-es volt amíg ki nem jött a cod4 ... cod előtte cod utánna
  • Zerénd
    #150794
    Metalmilitiakidet és gémovert tényleg nem kérdezte senki. Magyarán: hess picsába lámák!
  • Zerénd
    #150793
    Na akkor a zIgazság! Ráning olyan tett, ami a battlefield scene életében, a törzs fórumozók ellen még eddig nem volt példa. Bűnét tetézi, hogy ö is közülünk való. vagyis azt gondoltuk, közülünk való. De ezzel a tettel bebizonyította, ha nem is a scene, de az én megítélésem szerint, nem közénk való. Közhely igaz, de egy mindenkiért, mindenki egyért.

    És nem a képek törlése miatt!
  • schrank
    #150792
    odadjuk a disznóknak ...
  • Kovács legény
    #150791
    azthittem hamvasztjuk
  • schrank
    #150790
    nem adventi koszorúra szedem a pízt
  • Kovács legény
    #150789
    én meg adok tüzet
  • JAG1
    #150788
    Te hogyan is küldtél egy hét pihire? Max Borg.

    Amúgy jókor jöttél, költözz be nyugodtan gémóverrel, ez a szkén már úgy sem a régi.
    Faszfej gémóver lesz a végén itt a házigazda és szophatjátok egész nap egymás faszát...
  • SigS
    #150787
  • Beers
    #150786
  • schrank
    #150785
    3.5 éves a bf2 ebből gémóver 2,5 évet a demoval nyomta , ennyi idő után 3 dolog miatt lett teljes verziós felhasználó :
    - a CS-s múltjával nehezen viselte el hogy sniperként nem elég egy lövés egy tanknak de a bf2 szegényes lőszer adagjai miatt a mai napig nem érte el a kellő számú találatot ami végzett volna a páncélossal
    - 2,5 év után megunta hogy egyedül játszik az üres demo szerveren és többé nem volt neki kihívás
    - hülye volt a mini image-hez ezért kénytelen volt megvenni a MM-ban 1990ft-ért az alapjátékot
    és nem mellékesen 1 hónapra kórházba került amikor egy peccsnél a TV rakéta hatótávolságát megkurtították a nagy lelki sokkot követően még hónapokba telt a lábadozás időszaka és bele sem merek gondolni mi lenne ha az 1,5-ös peccsből kivennék a tv raksi egyszemélyes használatát , mindenestre én már félreraktam egy 200-ast koszorúra
  • Szotyiszán
    #150784
    jaés nem szavazok, mert running a bf2 totyikvezér! bár joe a közvetlen főnököm(mint KK isten)...de ugyanakkor nem tűröm senki irányítását. na ez érdekes dilemma...
  • Szotyiszán
    #150783
    akkor halálra röhögtesselek?
  • Szotyiszán
    #150782
    akkor ha felnőttek és értelmesek vagyunk, beszéljünk is úgy. pl ha beírod az elején, hogy téged ez zavar, mert a fiam, vagy a lányom nézi a topikot és légyszi a puncikat csak linkeljétek, akkor istenbíz, én linkelem. de ha csak alpári módon sikerül ezt közölnöd, akkor ne is várj tőlem más reakciót. :)
    amúgy sem nagyon emlékszem olyanra, hogy ez zavart volna bárkit is régebben...

    Beszéljük meg mit lehet, mit nem és akkor ehhez tartsa magát mindenki.
  • REPS0L
    #150781
    én meg hívom őt és megyek dugni
  • MrYeti
    #150780
    ne, mert a többiek elküldenek a francba :)
  • Metalmilitiakid
    #150779
    vagy most ne jáccunk győzd le a képet topikot ? :D
  • Metalmilitiakid
    #150778
    én meg hívom őt és mehettek mind haza :D
  • MrYeti
    #150777
    ja, és egymás csesztetésével meg tessék leállni, mert hívom a többi yetit a múmia3 ból
  • Metalmilitiakid
    #150776
    ja és előre bocs hogy most neked ment válaszba csak reflexből nyomom a gombot :D
  • Metalmilitiakid
    #150775
    hát még annyit gémóverről hogy első találkozunk egyből flém volt vagy már 1.5 éve de akkor még a közös oldalon voltunk , mikor közösen szidtunk titeket mert szidtátok a Counter Strike ot és elküldtem jag et 1 hét pihire , de akkor talán még gémnek se volt bf je (nekem se :D) de bejöttünk flémelni , akkor lettem "borg csatlósa" (azóta se tudom kiaz :D) bár lehet az ő szándékai akkor még nem voltank ennyire gonoszak :D
  • MrYeti
    #150774
    jó srác ez a gameover. kicsit idegesít, kicsit nem, kicsit hülye, kicsit nem, jól helizik, de csak publikon, néha egész normális, de haverja a mekkeni, de legalább a mienk
  • joebacsi
    #150773
    jah vannak azér gémóvernek jó meglátásai (nem csak arra gondolok, mikor kiemelte a korda szkvad munkásságát az angolok ellen :P) és az mindenképpen becsülendő, hogy a véleményét annak ellenére is higgadtan vállalja, hogy már évek óta folyamatosan el van küldve anyjába :)
  • havercsotány
    #150772
    én legjobban magamon röhögök a szép átgondolatlan megfogalmazatlan soraimon
  • Metalmilitiakid
    #150771
    énse szercsizem a totálfórumbékét de legalább olyanról flémeljünk aminek értelme van , vagy vicces pl. nemtom mi a faszért nem lehetek én (gémóver) mekkenivel a heliben , ez vicces is meg értelme is volt abban az esetben
  • Metalmilitiakid
    #150770
    hát gondolom egyedüli csatlakozási pont a "de most nem mondott teljesen hülyeséget" vagy nemtudom dönts el :D