172092
  • Boxer HUN
    #151089
    Vagy csak átlát...
  • DonC
    #151088
    kk
  • n003
    #151087
    most asszem rajtunk a sor a megsértődés terén hogy így keresztülnéznek rajtunk
  • Running
    #151086
    Úgy hallottam apuka lettél, ha nem tévedek, akkor gratula és sok egészséget a gyerkőcnek.
  • joebacsi
    #151085
    a magyarázás helyett inkább:
    #151069
  • DonC
    #151084
    Amúgy örülök neki, hogy a legfelsőbb bíróságnak is képzeled már magad :D
  • DonC
    #151083
    Izé... LOL
    Figyu Running. Arra megkérlek, hogy rólunk azért ne döntsél már :) kisgyerek vagy te még ahhoz.
  • KáTéCé
    #151082
    Köszönöm, de kihagynám a lehetőséget :p
  • KáTéCé
    #151081
    Neked ebből tényleg csak ennyi jött le? Szomorú, de igazad van különbözőek vagyunk, habár nem hiszem, hogy ennek az ellenkezőjét állítottam volna. Miért is kellene nekem bármit szerveznem? Mit tettem, hogy most bizonyítanom kelljen?
  • Running
    #151080
    A statisztikai mutatók és Running egyéniségének kielemzése helyett, egy meccs szervezésére fordítottad volna az időt, máris előrébb járnánk. Én nem csalódtam benned, se most se régen, pedig lett volna miért... ismét csak azt tudom mondani, különbözőek vagyunk.
  • Zerénd
    #151079
    Lennél ennek a topiknak a házigizdája? :DDD
  • KáTéCé
    #151078
    Gratulálok Running, sikerült benned, mint emberben ismét mélyen csalódnom. Nyílt titok, hogy utálsz minket, de akkor nem lenne egyenesebb azt mondani, hogy nem vagyunk szívesen látottak a te általad szervezett eseményeken? A bf2 történetében tény, hogy sok mindent csináltál, ezt senki nem vitathatja, az már más kérdés, hogy ezek közben fürdős kurvákat megszégyenítő módon tudtál siránkozni, de elfogadtunk ilyennek. Azt viszont már nem igazán tudom elfogadni, hogy a közösségben voltak, vannak olyan emberek, akiket pl elkapott a PB, volt némi flame a fórumokon aztán annyi, elfogadtuk, „tiszteltük” őket, de érdekes módon sem az egyént, sem a csapatát nem zártad ki semmiből.
    Voltak, vannak olyan emberek a közösségben, akik úgy kezdték a pályafutásukat, hogy leanyáztak bárkit a fórumokon. Érdekes módon ez esetben sem lett sem az egyén, sem a csapat kizárva az általad szervezett versenyekből, stb. Ezek tekintetében meg az FRX-ből néhány galád ember egy meccs után mert TK-ni és mindjárt szankcionálni kell az egész csapatot? Biztos bennem van a hiba, de nekem kissé fordítottan arányosnak tűnik ez. Azt már csak halkan kérdezném meg, hogy kik is hozták ezt a döntést? A weboldaladon említed, hogy a napi látogatok száma 150-250 ember. Némi túlzással akkor mondhatjuk, hogy ennyi ember alkotja a bf2 közösséget és ebből 15 ember döntött így? Ez alsó hangon is a tizede. Arról már le sem írom a véleményemet, hogy szerintem kb. kik ezek az emberek, de gyanítom, hogy nem azok, akikkel számtalan nemzetközi és egyéb meccset lejátszottam és adok a véleményükre, de ha csak azt nézzük, hogy azon az ominózus meccsen ott volt 60+ ember, és abból szavazott 15, hát még ez is elég elenyésző, még ha százalékos arányban nagyobb mutatót is eredményez. Mindentől függetlenül a döntésedet, döntéseteket nem kérdőjelezem meg, szíved joga, megteheted. Minden jót a továbbiakban és BÚÉK mindannyitokba.

    Üdv, frx|KTC
  • schrank
    #151077
    én nem vetem meg az öreg tojókat de ez a vén k...va annyira látszik hogy mű és kb úgy néz ki mint ha Tyson traveszti lenne
  • MrYeti
    #151076
    mi az a virsli az ajkai helyén? az ilyeneket kéne sterilizálni, bár nem hiszem, hogy van olyan, akinek kéne
  • REPS0L
    #151075
  • schrank
    #151074
    ebbe mi volt a poén ? hogy világhírű magyar jószívű repp , vagy valami ilyesmi
  • REPS0L
    #151073
    [seggtnyal]
  • n003
    #151072
    aggyá linket mee én nemlátom :(( bammeg!
  • n003
    #151071
    ahogy a megbeszélésen úgy itt is hangot adok azon aggodalmamnak hogy amennyiben Runingnak szabad kezet acc eme nemes feladatban lehet hogy a Srekk eszkórtcsajait fogja megrendelni nekünk :| javasolom melléjük egy felügyelő kinevezését!!
    :DD
  • schrank
    #151070
  • joebacsi
    #151069
    Nálunk is megszületett a döntés a kordába, hogy a hordának szerveznie kell nekünk egy klántalit huszonharmadikára, sok szesszel, és 15 malájkurvával. Mindent ajándékba persze.
    Telefonszámot tudok adni, amin szólhattok, ha kész!
  • joebacsi
    #151068
    há teccikérteni, nagyacsaláád :)
  • REPS0L
    #151067
    jöttem seggt nyalni.

    szép w00t csótány :|
  • havercsotány
    #151066
    ez gáz:)
  • Running
    #151065
    FRX csapatnak:
    A döntés megszületett. A többség arra szavazott, hogy le kell szerveznetek egy hun vs hun, vagy nemzetközi funwart teljes egészében csoportképpel. Reméljük sikerül kivitelezni, ha tudunk valamiben segíteni, szóljatok. Az Battlefield Community oldalhoz pl biztosítani tudunk jogot, hogy tudjatok hírezni. Fórumon is minden megoldható. Sok sikert!
  • Seat
    #151064
    szal már itt is csítel :)
    á,nem is!
    Szal azért savazzunk Joe tatára,mert


    kifogyott a tinta


  • Vadembör
    #151063
  • Boxer HUN
    #151062
    Azok csak a rokonai lehettek...
  • REPS0L
    #151061
    #151058 a magyarázat :D
  • Seat
    #151060
    kijaza 29 aki nyal Joenak??? :)
  • MrYeti
    #151059
    nem
  • REPS0L
    #151058
    "Miért dzsó legyen az új házigizda?
    Mert okos 12"

    ezek a mai proxy-k...
  • Herold
    #151057
    Ezek a custom mapok nem működnek ranked szerveren?
  • REPS0L
    #151056
    nm
  • OrionHungary
    #151055
    jól éreztem magam kösz mindenkinek
  • JAG1
    #151054
    #151049
  • Herold
    #151053
    A VÉNY szerver milyen moddal fut?
  • mackosajt
    #151052
    nem volt rossz a térkép próba, de lehetett volna jobb is. :)

    Sajna nekem meló van, így leléptem. Majd megsasolom, milyen a többi pálya.
  • Metalmilitiakid
    #151051
    hát 8 ig pont lejön szal én is megyek sorba állni :D
  • HTS s3rg1nh00
    #151050