172092
  • schrank
    #151409
    persze , a koszovóban elakadt humveekat meg uaz húzta ki ...
  • koschwarz
    #151408
    ez pont így van. ráadásul elbaszottul pofátlanok. kedvencem az álló helyzetben ködhatárról kaszáló support. mellesleg amit még náluk is jobban rühellek, az a többi birka aki ilyenkor nem képes kibaszni az ilyen idiótát testületileg.

    mondjuk legutóbb addig tk-ztam egy ilyen faszt...amíg ki nem rúgott engem a szerver
  • Zerénd
    #151407
    Láncfürészben a legjobb, a ruszki katonai. Tök mindegy mennyire koszos, vagy hideg, indul az és nem mondja, most nem vágok. Láncot kell néha kireszelni, oszt jóvan. Plusz még ehy előnye: aki sokat használja, kicombosodik :DDD Egyszer használtam illent, vágási teljesítménye felülmúlta a legdrágább stilt is, de bassza meg aki legyártotta. :DDD

    Ja és szép katona ződ :)
  • schrank
    #151406
    fűteni a fenyő a legjobb
  • Fujiryu
    #151405
    Elektromos se szar, nekunk van egy black and decker ami a kisebb fakat jol vagja(nagyobbakkal mar szenvedos de a 20 centis fenyo se volt gond neki tavaly telen), nagyobbakhoz meg ismerosunknek van husquanaja ami motoros es persze kurvadraga de legalabb tenyleg jo(az obis akcios szarok tenyleg szarok lanc hamar lazul, es a motor sem a legjobb).Mi nem dontunk ki fakat szoval folosleges a nagy motoros, a b&d eleg jo elektromosban is, kb olyan mint a gyengebb motorosok.Elektromos elonye hogy a karbantartasa is sokkal egyszerubb, ami nalad aki nem vag rendszeresen fat sztem mindenkepp szempont lehet.
    Aztan hogyha veszed, tokmindegy melyiket, akkor vegyel hozza egy-ket potlancot is, mert mi nagyot szivtunk vele, amikor mar cserelni kellett 2-3 ev utan es sehol nem lehetett kapni csak a halal faszan.Az ut tobbe kerult mint megvenni a lancot, szoval jo belole elspajzolni(nekunk olyan regi van hogy mar szinte csak 1-2 helyen arulnak hozza az orszagban, de van meg 4 szoval meg talan muzeumi darab is lehet az egyikbol) :)
  • schrank
    #151404
    az de nem a tegnapi meg nem is a tegnapelőtti
  • MrYeti
    #151403
    mi az? a vacsorád?
  • schrank
    #151402
    nem szemtelenkedjél mert most kezdtem egy béltisztító kúrát ...
  • OrionHungary
    #151401
    bármire sose vagyok kapható
  • n003
    #151400
    vigyázz!! srekk rádmozdult!! :DD
  • schrank
    #151399
    akkor most bármire kapható vagy ?
  • OrionHungary
    #151398
    tudom hogy nem a témához tartozik de be vagyok baszva
  • schrank
    #151397
    honnét tudod ? jaaaa ha pillantott volna akkor már nem élnénk mi ?
  • n003
    #151396
    ő csak pislog
  • schrank
    #151395
    ne keverjé promipapával
  • n003
    #151394
    vigyázz mee pillantással öl!! :DDD
  • Bala10
    #151393
    ne fenyegess
  • schrank
    #151392


  • Bala10
    #151391
    baltám van, meg légpuskám:D az majdnem olyan
    nyárra meg veszek egy fűkaszát, az is jól mutat:D
  • n003
    #151390
    mér fejszéd és vadászpuskád már van?? :O
  • Bala10
    #151389
    jag mondta mindenkinek, hogy ezt írjátok? :D

    régi vágyam egy ilyen... ki is teszem a falamra, mint a vadászpuskát, vagy fejszét.
  • joebacsi
    #151388
    bérejjé húszkvárnát vagy stilt vagy vegyé' olyan elektromos taknyot tízezeré, amire neked kell, arra az is jó :)
  • joebacsi
    #151387
    's List
  • schrank
    #151386
    zotya fent van torrenton az árja testvériség csak hogy a prison-ban tudjad melyik oldalon kell lenned
  • schrank
    #151385
    most már hiába mentegetőző soká lessz mire esztet a csorbát kiküszürülöd ...
  • Zerénd
    #151384
    Boxi! Q jól néz ki ez. De maradhatót volna szerintem az Árpád-sávos pajzs. :DDDDDD
  • Zerénd
    #151383
    De hidd el, mostanában inkább konkvesztezek, azt is vakén vagy dalianon teszem.
  • schrank
    #151382
  • Zerénd
    #151381
    Ja.
  • schrank
    #151380
    infratyi ?
  • Zerénd
    #151379
    baszki amit mostanában látok szervereken, el sem hiszem! Beszabadultak a tizenéves pöcsök és kodot csinálnak ebből a játékból, annyi a csaló, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. :(
  • jappy
    #151378
    lene fürgy.
  • schrank
    #151377
    te most gyúrni jársz vagy favágó tanfolyamra ? vagy mind a kettőt fizeti a munkaügyi ?
  • Kovács legény
    #151376
    Akkor Stanley
  • schrank
    #151375
    makitát nem szabad venni semmiből ami nem villannyal megy ezt egy ács haverom mondta, a fúrók ilyesmik jók de a robbanómotoros szarságok nem véletlenül olyan olcsók nekik !!!
  • Zerénd
    #151374
    Jaja, ügyi vagy nagyon. :)
  • Zerénd
    #151373
    Ha elkezd még a szeretetről is beszélni, akkor már elgondolkodhatunk, hátha kozso áll a háttérben.
  • Zerénd
    #151372
    Na erről mi nem tehetünk, ha nem használod határozottan az alapvető higiénia felszereléseket. De Schrank így szereti, tehát nála még esélyed lehet. És húzz el fürödni b34
  • jappy
    #151371
    mi a büdös fasz van?
  • Kovács legény
    #151370
    nem foghatod fel létemet, még nem vagy birtokában a tudásnak. Ha felkészültél felemelkedhetsz te is, elhagyod mihaszna porhüvelyed és egyé válsz az univerzummal.