172092
  • tototto
    #151808
    Név átírása/Klán prefix

    A Battlefield 2 nem ad lehetoséget arra, hogy a játékos a nevét az eredmények elvesztése nélkül megváltoztassa. Akinek ez nem probléma, a játékos névvel kapcsolatos információt a 'C:\Documents and Settings\Windows profilod neve\Battlefield2\Profiles\0001\Profile.con' file tartalmazza, itt tudod módosítani. Ha a gépeden több profil is van, akkor lehet hogy a '...\0002\Profile.con' stb. kell neked. A 'C:\Documents and Settings\Windows profilod neve\Battlefield2\Profiles\Global.con' file-ban tudod megnézni, melyik profilt használod.
    Az 1.03 patch óta a klánváltoztatás nem kell, hogy új név választásával járjon. A klánjelzést hozzá tudod adni a nevedhez, ha a 'C:\Documents and Settings\Windows profilod neve\Battlefield2\Profiles\Global.con' file 2. sorába beírod így: GlobalSettings.setNamePrefix "klánjelzés"

    Ezt találtam faqban, de ha átirom a setnamet meg a setnicket a játékban nem változik meg a nevem hanem marad az account név, van arra valami megoldás hogy uj account létrehozása nélkül lehessen nevet cserélni, mert az emailre amire beregeltem a mostanit nem enged még egy accountot létrehozni rá. Nem használok más mail cimet szal ha gond van játékkal és megszünik a csak ezért létrehozott mail cim akkor buknám accountot
  • jappy
    #151807
    Dázsvirem. Hogy a rákba megin kuláznom kell..
  • schrank
    #151806
    pínteken míg a fűse nű ídös tesvírem
  • jappy
    #151805
    kihaltunk gyerekik?
  • JAG1
    #151804
    Wöhh, kipróbáltam ezt a cuccost és tényleg jó.

    Bekapcsolva...
    Kikapcsolva...
  • Bala10
    #151803
    akkor örülünk?
  • Running
    #151802
    és ha nem viccel akkor mi van?
  • kakaoskalacs
    #151801
    THx :)
  • atomboy
    #151800
    Ugye viccelsz...
  • joebacsi
    #151799
    Nemtom, eddig mindig csak akkor változott a jelszava, mikor valami punciváltozás történt, úgyhogy most visszafelé logikáztam :)
  • JAG1
    #151798
    Nekem azt mondta szingli, szal a marokmarcsa, vagy zsebzsötem lesz a nyerő. :-)
  • joebacsi
    #151797
    betenném, de ránningnak új nője van :)
  • JAG1
    #151796
    Ránning, tedd be lécci a faq-ba is.
  • JAG1
    #151795
    Ezaze.
    Link...
  • JAG1
    #151794
    Van egyébként valami widescreenfix progi, de sok szerverről kivágja a pb a használóit, szal nem ajánlják.
  • JAG1
    #151793
    indító ikonban írd át:

    "X:\Program Files\EA Games\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +widescreen 1 +szx 1920 +szy 1200
  • kakaoskalacs
    #151792
    ÜDv :)
    fel telepitettem a gémet felbontást állítanám be de nincs 1920x1080 (ez a monitor natív felbontása) , nincs vmi fix vagy tweak ami megoldja ?:S
  • Bogdogege
    #151791
    Meg lettél öcsém cenzúrázva
  • schrank
    #151790
  • n003
    #151789
    úgylátom masem kell pestre mennem :|
  • n003
    #151788
    voltam :)
  • jappy
    #151787
  • schrank
    #151786
    őőőőő kicsuszotttt ...
  • mackosajt
    #151785
    komolyan, egyre sz@rabb a helyzet. Játszunk, aztán hullanak a dobozok... aztán az uav-k, persze commander nuku... vagy ha van is valaki, az kb. 5 másodpercig.
    Jön az admin, nézelődik, de "csak" namehack-et talál...
    Aztán hirtelen minden bezárul... visszalépsz, és mindenki eltűnt... szállingóznak vissza... mindenki bezárt.
    Kezditek megint a játékot... és ekkor már nincs előjel, csak egy idő után megint bezár a bf2...

    hogy bénulna le minden ilyen kis pöcs, aki ezzel szórakozik.

    Ami a legjobb, hogy többnyire a dobozok hullásakor a bűnösök szoktak leginkább terelni.

    Jöhetne már az 1.5-ös peccsecske, hátha egy darabig jobb lesz.
  • #151784
    A gyökér! Jácca a bénát de még azt is elbassza
  • schrank
    #151783
    bisztos a cod-os köcsögök voltak , át kéne menni asztán jól megbészrépázni őket , pláne a bf-es árulókat
  • havercsotány
    #151782
    ez most az uj őrület?
  • Beers
    #151781
    Talán hiányzik az eredeti lemez a dvd olvasóból!
  • TherÖcsy
    #151780
    helló.Azt szeretném megkérdezni hogy ha egy Patch-et feltelepítek akkor utána nem indul el a játék ez miért van ?
  • mackosajt
    #151779
    A fene a hekkerekbe... ma még 1 órát nem tudtam játszani úgy, hogy ne találkoztam volna velük. Ráadásnak úgy hekkelnek már, hogy a bf2 is kilép mindenkinek, aki a szerveren van.
  • OrionHungary
    #151778
    kis stunt
  • MrYeti
    #151777
    inkább csak ugrabugra, de még csak az elején vagyok. de felfedeztem az első hibát is :) játék közben hirtelen resetre fagy a gép. bár lehet, hogy valamit a grafikán kéne állítani.
  • OrionHungary
    #151776
    én az oni-val kib sokat nyomtam annak idején van ennek valami köze hozzá ha jól tudom annak is talán EA volt a kiadója

  • n003
    #151775
    tök az ami a trélerben is van ugrabugra kicsi céllövölde?
  • MrYeti
    #151774
    most csináltam meg a traininget, eddig bejön
  • OrionHungary
    #151773
    te vagy az?!
  • koschwarz
    #151772
    még jó hogy nem állt fel neked, túl fiatal ez a mirorzedzses csaj.
  • Bala10
    #151771
  • schrank
    #151770
    én próbátam,de még csak fel sem állt rá (nnna nem mind ha oda lennék az ázsiaiakért de ennyi pénzért a józsefvárosin már egy elég jó táj shemale-t lehet elvinni egy fuvarra
  • n003
    #151769
    de má nemsokáig ..

    walaki próbálta mán a Mirrors Edge-t??