172092
  • WOLF3x6
    #151927
    Na megvettem vegul, sima Battlefield 2-vel, vagy a Special Forces-al szoktatok server-t keresni? Esetleg mas programot (Xfire) hasznaltok erre?
    Masik kerdesem, hogy ha belepek a BF2-be latok sok server-t, de miert azt irja jobb felul hogy 1.1, mikor fent van a legujabb patch?
    Utolso kerdesem meg a Project Reality-val kapcsolatos: tapasztalt mar valaki olyan hibat, hogy amikor a core setup-ot inditom egy ido utan megall, es hibat ir valami object fajlra? Ismet, kilepes, es kihagy van, ismet utan ugyanugy nem rakja fel, csak a kilepes maradt, mivel a kihagyast nem ajanlja. Megprobalom letolteni mashonnan.
  • havercsotány
    #151926
    de de
  • n003
    #151925
    WAKE ISLAND

    TeamHu- CHINA

    0 - 426

    TeamHu - USMC

    108 - 442
  • Herold
    #151924
    Nemá!
  • OrionHungary
    #151923
    azt se értem minek került oda?
  • OrionHungary
    #151922
    igy "harcolj" az xbox-ért
    xbox
  • OrionHungary
    #151921
    szorozd meg 2 vel
  • Running
    #151920
    Körönként külön kéne. :D
  • jappy
    #151919
    kinerakjátokpázmegmegőrűltél
  • OrionHungary
    #151918
    999-0 oda
  • OrionHungary
    #151917
    örültem hogy a "tehenet" levegőben tudom tartani, azért nem ereszkedtem zászlóra mert féltem hogy egy sunyi sraw vagy tank lenullázza a technikát azt szaladgálhatunk megint...
  • Running
    #151916
    Valaki dobjon már egy wake kör eredményt. thx
  • MrYeti
    #151915
    buktuk
    nyertük
  • jappy
    #151914
    a shongua mecs mennyi lett?
  • JAG1
    #151913
    Ahol én vagyok, ott fejetlenség van. :-)
    Nekem bejött a pörgés songun. A helis megoldás jó volt, csak kevesen voltunk és néha egyedül húztam a zászlót. :-)))
    Ha 2-3 emberel többen vagyunk, simán tartjuk magunkat délen.
  • Herold
    #151912
    A szavazást ki kéne már venni a fejlécből.
  • OrionHungary
    #151911
    más... a dakar közvetítések közben nagyon megtetszett:
  • OrionHungary
    #151910
    Szerintem a 3.-4. körre találtunk magunkra wake fejetlenség volt de azért élveztem... Az a probléma hogy folyamatosan légi fölényben volt az ellen ugyanúgy mint a svéd meccsen. Volt hogy néztem a listát és a két repülőjüket egyszer se szedtük le ők meg fejenként 50 öltek amire nem tudok magyarázatot találni. A helikopterük zavartalanul pusztította a gyalogságunkat akik kínkeservesen méterről méterre nyomultak. Nem láttam azt hogy 20 asával hullanának pedig folyamatosan egy helyen volt az egész brigád ami egy bombázással vagy gránátesővel kivitelezhető lett volna, persze ha a légierőnk egyáltalán elérte volna a partot. Ha nem akarunk ekkorákat szopni válasszunk már olyan pályát ahol nem 3 pilótán múlik az a kibaszott kör... Ami végképp érthetetlen volt számomra hogy nem lehet egy bázist megvédeni minden zászlót pillanatok alatt buktunk ha mi támadtunk akkor meg a csapat 80 % lődözött mint egy fasz csak a húzáskörzetbe nem talált oda... nekem tetszett a meccs főleg shongua néha kib. fejetlenség volt a skvadukban (kezdésnek rossz zászlóra mentem ) de voltak emberfeletti megvillanások amikor egyszerűen eltiportuk őket. Kösz a szervezőknek hajrá publik szkvad
  • n003
    #151909
    haggyad mán :D tegnap az volt a feladatom usa oldalról hogy a kis szigetről zavarjam a légihuszárokat az igluból az első 5percben kb 5-6 rokettát lőttem ki mindig bealáztak :(
  • schrank
    #151908
    AIX-ba is jó mint ahogy DC-ben is , az a lényeg hogy legyen erős légierő és legyen ellene erős légvédelem
  • Bala10
    #151907
    bf42-ben pedig jó kis pálya az. :) ott van minden.
  • JAG1
    #151906
    Me' nincs is. :-D
  • Bala10
    #151905
    de menő! nem is fogja a kormányt. :D
  • JAG1
    #151904
    songu pont listám van, kő?
  • n003
    #151903
    nincsképem :D

    amúgy a vék egy rakat szar de ez sejt volt előre .. de a songuá aaz jóóvót :DD pörgés-küzdés .. meg valahogy sokkal kevésbé tűntek legyőzhetetleneknek :D
  • JAG1
    #151902
    Norvégokat tréningeztük. :-)
    Felültettük őket a biciklire. :-D
  • Bala10
    #151901
    látod, téged a zisten is bf2 topikgazdinak teremtett. :)
  • Bala10
    #151900
    mivót?! képet! :)
  • Running
    #151899
    Oda is írtam már 2x.
  • Csacsy
    #151898
    Nekem is nagyon tetszett a tegnapi meccs , köszi a szervezést.
  • Bala10
    #151898
    írtál a moderátor kukacára? vagy csak a moditopikba?
  • JAG1
    #151897
    Húdejóvót a tegnapi meccs, köszi.
    Nagyon élveztem.
  • schrank
    #151896
    én azt mondom maradjunk kétlábon a földön és ne szálljunk a fellegekbe ...
  • Running
    #151895
    Én már nem csinálok itt semmit. Nem végzem már el a Házigazda melókat. Lemondtam. Arról nem tehetek hogy 4.-re kérem meg az SG-seket vegyék el a jogokat és nem teszik.
  • Zerénd
    #151894

    Ráning ki ne merd törölni, mert ez pl gondolj arra, egy benelli sátgán reklám :D
  • schrank
    #151893
    aix-ba jók az air mapok
  • Boxer HUN
    #151892
    ...na pláne...
  • joebacsi
    #151891
    csak barnák vannak, ellenben érvényes az egyet fizet, kettőt kap akció :)
    (igazából dámminak akartam őket linkelni, mert lehet, hogy sörfőzde tulajdonosok is a lánykák, de ő most nincsen itt)

  • n003
    #151890
    háppersze :DD amúgyis a szívemcsúcske :D
  • n003
    #151889
    én szőke női admint szeretnék mennyi?? :DD