172092
  • OrionHungary
    #152166
    én is megvettem a komplett kiadást csak még nem volt időm kibontani...
  • JAG1
    #152165
    Bammeg te vagy a 20. aki 1 hete megvette...
    Lassan én is megveszem.
  • OrionHungary
    #152164
    ez a nemsemmi
  • Denes888
    #152163
    Hello!
    Tegnap megvettem a Battlefield Complete Collection játékot.
    Felraktam, patcheltem, és elindítottam a sima bf2-t.Nekem régebben volt már egy DervisHUN nevű karakterem, csak bannolták a serialom(valami Crysis-os beta miatt). Ezzel be tudtam lépni és játszani. Utána amikor elindítottam mondta, hogy aktiváljam a booster packot(Armored Fury,Euro Force), és ott kéri a kulcsot meg a bf nevet. Beírtam őket és azt írja, hogy nem jó a cd kulcs. Próbáltam minden formába beírni a kulcsot, de nem fogaja el.
    Mit tudok cisnálni?
    Még ha hazamegyek próbálkozok, de nem is értem, hogy miért karakterhez kötik a booster packot, és miért nem acchoz.
  • OrionHungary
    #152162
    igaza van! bár azok se jobbak akikre szvazni szoktak sőt....
  • McKenny
    #152161
    próbálj meg gulfon gyakorloni az a bombázót mellélősz akkoris maghal olyan könyű eltalálni
  • McKenny
    #152160
    már azthittem a végén neki adtok igazat.xd mekkora láma vagy kezdő

  • OrionHungary
    #152159
    azt hiszem a comunity oldalon olvastam...
  • atomboy
    #152158
    Egy indok, miert ne a google-n keressunk a gyilkossagi modszereket.
  • schrank
    #152157
    van valami link mert eddig ez csak halandzsa ...
  • Seat
    #152156
    WOW!
    Új házigizda? :)
    Pedig én is a legtöbb szavazatot növeltem és mégis... :)
  • Kovács legény
    #152155
    a jövő évi adóbevallásnál már lehet
  • schrank
    #152154
    ez elméletileg idéntől van ...
  • Csirke4
    #152153
    Én rálőttem a TV rakétát szemből, eltaláltam de szépen lepattant róla. :DDD
    Biztos lag mert nem magyar szerver.
  • jappy
    #152152
    valszeg nem nagyon értesz a helizéshez:-) Még a j10et is ki lehet lőni egyedül....
  • Bala10
    #152151
    ha volt is ilyen kezdeményezés, akkor mára tuti eltörölték. :D
    áfaemelés az viszont lesz.
  • schrank
    #152150
    a mostani szja-zásnál már lehet visszaigényelni a lakásfelújításból lóvét (mondtak tavaj valami max. 100000ft-ot meg talán 20% ami valszeg az áfára utal )
  • Zerénd
    #152149
    Fenéket nem! :D
  • Zerénd
    #152148
    Jujujj az ügyi helisek akár egyedül is kilövik a rá támadó repülőket!
  • schrank
    #152147
  • Kreeder44
    #152146
    nekem is ez volt felpatcheltem és kész utánna ne rakd fel megint..... cak kéri h patcheld megint mert kell az AF-nak.... aztán elindítod a BF2-őt szerverválasztásnál a mappok feletti négyzetbe beírod egy pálya nevét az újak közül a kiskönyvbe fel vannak sorolva ha megtalálja játsz ha nem segít valaki aki okosabb :)
  • atomboy
    #152145
    1.41 patch.
    EF utan rakod az AF-t? Irtam, hogy 1.41-t megint, de nem biztos, hogy kell. Tehat megis kell.
  • AndrewCB
    #152144
    frankó, akkor rakom 3x-ra a gammát :)

    Remélem egyszer játszok is majd vele :)
  • zomgzerg
    #152143
    előbb kéne hogy felmenjen a booster pack, és utána patchelni még 1x.
  • AndrewCB
    #152142
    Armored Fury-t nem tudom felrakni.

    Ezt írja ki: BF2 has been patched since BF2: Armored Fury was released. Pls run the full BF2 PAtch 1.4 again to ensure BF2: AF is probably updated.

    Már 3x lefuttattam a full 1.4es patch, de semmi. ugyan úgy ezt írja ki telepítésnél. :(

    Mit kell csinálni?
  • AndrewCB
    #152141
    köszönöm!
  • McKenny
    #152140
    te ki vagy? e
    buta lehetsz
  • LPKENJI
    #152139
    Hello!
    Most vettem meg a game-et, felraktam regisztráltam meg minden. Eddig ok. Na már most: el akarok indítani egy szervert és kiírja, hogy "your cd key is not valid". Olvastam faq-ban meg máshol is megoldást rá, de semmi sem változik.. Mi lehet a baj?
    Légszi segítsetek.
  • Bala10
    #152138
  • Magyar Betyár
    #152137
    "kilövök mindent j-10-en kívül"

    Egészen pontosan 2 dolgot tudsz kilőni egyedül helivel. A másik helit meg a tankokat esetleg és ennyi. Neagyisten le kénne menni flag közelébe kis gyalogsági támogatásra már nem ér a bőröd 2 forintot. Nem irányított rakétával talán lelősz pár embert ha mázlid van de nagyobb az esély hogy leszednek anti tankal vagy kocsival. De az ilyan nagytudásu solo helisek le sem mennek csak azt tudják, hogy kilövik tv-vel az éppen felszálló másik helit vagy a csapatszállítót neagyisten a tankokat
  • Promi #152136
    C:\Documents and Settings\NEVED\Dokumentumok\Battlefield 2\Profiles\0001\Video.con

    A Video.con filet -t megnyitod 1 szoveg szerkesztovel (total commanderbe F4 -es gomb) es at tudod irni az alabbiakat a neked megfelelore.

    VideoSettings.setResolution 1280x1024@60Hz
  • Bala10
    #152135
    "...én nem szavaztam rád, hogy lettél te király?"

  • AndrewCB
    #152134
    Még 1 kérdésem lenne. Valahogy ki lehet csikarni 16:10-es felbontást?

    Nincs se 1440x900, sem 1680x1650. :(
  • AndrewCB
    #152133
    Jah, most akcióban 1990 Ft vagy ilyesmi. :)
  • AndrewCB
    #152132
    Ez a complete classic, amit vettem. Minden rajta van egy DVD-n. Semmit nem kell tölteni.
  • atomboy
    #152131
    Classic valtozatot meg nem probaltam, de talan igy:
    BF2 alap -> Patch 1.41 -> SF -> Patch 1.41 -> EF -> Patch 1.41 (nem biztos, hogy kell) ->AF -> Patch 1.41

    Ha mar vettel classict, en is feltennek egy kerdest: Abban a dobozban az EF es AF install CD van, vagy download kodos?
  • AndrewCB
    #152130
    Hello!

    Valszeg láma kérdés lesz. :)

    Megvettem a Classic gyűjteményt, amiben minden benne van, de az install nem éppen akar jól működni. Az alapot és az SF-et felrakja, de a Booster packnál valakmi patchelési problémára hivatkozva megszakad.

    Le tudná valaki írni, hogy lépésről lépésre mit rakjak fel? játék, kieg, patch.

    Előre is köszönöm!
  • AntiHero
    #152129
    Éljen

    A hatalom mellé jár ez is:
  • atomboy
    #152128
    Francert nincs alapbol edit lehetoseg.
    Szoval en szeretnem eloszor atadni a gratulaciot: Mondjalle! :D
  • atomboy
    #152127
    Tovabbadhatod, igy is sok topiknak vagy hazigazdaja. :)
    Tenyleg, hany is?